Politický

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti

souhrn

Xinhua News Agency, Peking, 12. června. Nejvyšší lidová prokuratura 12. prosince oficiálně zahájila reformu systému soudní odpovědnosti. Cao Jianming, hlavní žalobce Nejvyššího prokurátora, zdůraznil, že je nutné plně implementovat požadavky reformy ústřední vlády, dodržovat standardy a přísně kontrolovat a zajistit, aby byla v systému Nejvyššího prokurátora implementována reforma systému soudní odpovědnosti. . Cao Jianming zdůraznil, že se musíme vždy držet vedení strany s vyššími standardy,Přísnější požadavky, komplexní porozumění a pevnost

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-0

  Xinhua News Agency, Peking, 12.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-1

   června.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-2

   Nejvyšší lidová prokuratura 12. prosince oficiálně zahájila reformu systému soudní odpovědnosti.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-3

   Cao Jianming, hlavní žalobce Nejvyššího prokurátora, zdůraznil, že je nutné plně implementovat požadavky reformy ústřední vlády, dodržovat standardy a přísně kontrolovat a zajistit, aby byla v systému Nejvyššího prokurátora implementována reforma systému soudní odpovědnosti.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-4

   . Cao Jianming zdůraznil, že se musíme vždy držet vedení strany s vyššími standardy,Přísnější požadavky, plně pochopit a rozhodně implementovat centrální reformní požadavky. Musíme vždy dodržovat správnou metodiku reforem, emancipovat mysl, postupovat s dobou, svědomitě shrnout a poučit se z místních praktických zkušeností a prozkoumat cestu a formu reformy. Musíme vždy trvat na tom, že vše je založeno na realitě, nejenže se musíme řídit obecnými soudními zákony, ale také zdůraznit vlastnosti prokurátorské práce.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-5

  V souladu s nejvyšší realitou kontroly. Musíme vždy dodržovat jednotné plánování, zlepšovat podpůrné systémy a opatření a zlepšovat integrační úroveň reformních systémů.

Nejvyšší prokurátor iniciuje reformu soudní odpovědnosti-6

.