Informace

Oheň v budově v Londýně ve Velké Británii nezahrnuje žádné čínské občany

souhrn

Zprávy CCTV: Podle zpráv zveřejněných čínským velvyslanectvím ve Velké Británii se příslušná pohotovostní oddělení ve Velké Británii snaží o jejich záchranu, a policie uvedla, že do toho nebyli zapojeni žádní čínští občané. Čínská ambasáda ve Velké Británii pečlivě sleduje průběh incidentu. Pokud se dozvíte, že se incident týká čínských občanů, neprodleně kontaktujte velvyslanectví na čísle 0044-20-74368294.Kromě toho britská policie

Oheň v budově v Londýně ve Velké Británii nezahrnuje žádné čínské občany

Oheň v budově v Londýně ve Velké Británii nezahrnuje žádné čínské občany-0

  Zprávy CCTV: Podle zpráv zveřejněných čínským velvyslanectvím ve Velké Británii se příslušná pohotovostní oddělení ve Velké Británii snaží o jejich záchranu, a policie uvedla, že do toho nebyli zapojeni žádní čínští občané. Čínská ambasáda ve Velké Británii pečlivě sleduje průběh incidentu.

Oheň v budově v Londýně ve Velké Británii nezahrnuje žádné čínské občany-1

   Pokud se dozvíte, že se incident týká čínských občanů, neprodleně kontaktujte velvyslanectví na čísle 0044-20-74368294. Kromě toho telefonní číslo britské policie: 999; telefonní číslo střediska globální konzulární ochrany a servisního tísňového volání na čínské ministerstvo zahraničních věcí: + 86-10-12308 nebo + 86-10-59913991. Velvyslanectví navíc zveřejnilo kontaktní telefonní čísla různých čínských konzulátů ve Velké Británii.

Oheň v budově v Londýně ve Velké Británii nezahrnuje žádné čínské občany-2

.