Válečný

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden

souhrn

Někdo k tomu používá „huabai“! Nejen, že je to nezákonné, ale můžete být také podvedeni! Za 4 dny bylo inkasováno více než 2 500 hotovostí, více než 4,7 milionu juanů a více než 400 000 juanů za manipulační poplatky ... Nedávno byl na Lidový soud v okrese Jiangbei uvržen první případ „inkasování Huabei“, Chongqing, a to se stalo horkým tématem diskuse. Zpravodajské šetření zjistilo, že používání mravenců „Huabei“ a Jingdong„Bai Tiao“, Suning „Willful Pay“ atd.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-0

 Někdo k tomu používá „huabai“! Nejen, že je to nezákonné, ale můžete být také podvedeni! Za 4 dny bylo inkasováno více než 2 500 hotovostí, více než 4,7 milionu juanů a více než 400 000 juanů za manipulační poplatky . . . Nedávno byl na Lidový soud v okrese Jiangbei uvržen první případ „inkasování Huabei“, Chongqing, a to se stalo horkým tématem diskuse.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-1

  Zpravodajské šetření zjistilo, že používání mravenců „Huabei“ a JingdongProdukty online spotřebitelského úvěru, jako je Baitiao a „úmyslná platba“ společnosti Suning, se čas od času vyplácely.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-2

  A co víc, pokud není možné provést inkaso, narazíte na podvody a limit účtu bude okamžitě vymazán. Použití online spotřebitelské půjčky k vyplacení se staly řetězem černého průmyslu.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-3

  „Huabe“, „White Tiao“ a „Willful Payment“ všechny poklesly a hotovost dorazí za méně než 20 sekund.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-4

  “„HuaBai“, „Tiao“, „Jakákoli platba“, „HuaBai“, „Bai Tiao“ a „Svévolná platba“ padly a hotovost dorazí za méně než 20 sekund. “„ Dobrý den, chcete provést hotovost „HuaBai“? „„ Kolik mohu pokrýt? “ Jak vypočítat manipulační poplatek? „Kolik jich chcete?“ "" Kolem roku 1500. „Bod 6". „Co musím udělat?" „“ Vypnout bezdrátové připojení a určování polohy,Naskenujte kód pomocí Alipay, po odečtení manipulačního poplatku, zbytek půjde přímo k vašemu zůstatku.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-5

  „Před několika dny se reportér připojil ke skupině QQ s názvem„ Huahuahuahuahuahuahuahuibaibaibaibaibaai “. Toto je chatová konverzace zaslaná členem skupiny novinářům. Jakmile skončil, druhá strana zaslala dva QR kódy. Jeden podporuje na 499 juanů a jeden podporuje výplatu až 1299 juanů.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-6

 Reportér naskenoval jeden z dvourozměrných kódů pomocí Alipay a zaplatil odpovídající částku pomocí „Huabe“. Za méně než 20 sekund došlo k zaplacení hotovosti po odečtení manipulačního poplatku v zůstatku. Aby ukázal, že „obchod“ vzkvétá, člen QQ také ukázal reportérům snímek transakce, která byla právě dokončena a ostatní úspěšně inkasovali 100 juanů.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-7

  Reportérovo šetření to zjistiloKromě Antova „Huabei“ mohou podobné výplaty realizovat také produkty online spotřebitelského úvěru, jako je „Bai Tiao“ společnosti JD. com a „Willful Payment“ společnosti Suning.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-8

  Provozní postupy „bílých pruhů“ společnosti JD jsou poměrně komplikované. Uživatelé musí nejprve zakoupit odpovídající množství zboží a před pokračováním v dalším kroku napsat adresu dodání uvedenou obchodníkem.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-9

  Existuje opravdu mnoho lidí, kteří „provozují“ cash-out podniky na internetu. Reportér použil klíčová slova „huabai“ a „baitiao“ k vyhledání souvisejících skupin v QQ a našel více než 100. Někteří z avatarů byli přímo označeni slovem „bezpečný během několika sekund“, z čehož vyplývá, že se jednalo o hotovostní skupinu , mezi nimiž byly velké skupiny 2 000 a 5 000. Postup Poplatek se pohybuje mezi 3% a 20%.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-10

  Podle zasvěcených obeznámených s průmyslem není „trh“ s nelegálními výplatami malý. „Cash-out gang má jasnou dělbu práce a každý plní své povinnosti.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-11

  Z nelegálního cash-outu se stal černý průmyslový řetězec. “ Řekl Shao Xiaodong, generální ředitel oddělení řízení bezpečnosti Ant Financial. V případě výplaty, v případě podvodu je limit účtu okamžitě vymazán.

Někdo, kdo používá Huabei k výplatě, je nejen nezákonný, ale může být také podveden-12

  Používání online spotřebitelských půjček k výplatě již není legální, stále však existuje mnoho lidí, kteří „hledají bohatství a bohatství“.

  víc než to,Při vyplacení podvodu se to změnilo na podvodníka „oblékněte si maso“ a částka na účtu byla okamžitě oklamána.

  Devatenáctiletá studentka Su byla podvedena. Student Su uvedl, že v listopadu 2017 potkal „přítele“, který by mohl pomocí spotřebitelských online půjček „vyřídit objednávky“ a vydělat peníze prostřednictvím online her.

  Tento „přítel“ požádal Student Su, aby použil Jingdong “Baitiao, Ants Huabei a Suning's „Willful Payment“ postupně zakoupili zboží v hodnotě 13 000 juanů, jako je iPad a 3D brýle, a poslali je na určené místo. Slíbili, že za týden vrátí 15 000 juanů a dalších 2 000 juanů bylo použito na oplátku. O týden později však „přátelé“ peníze nevydělali, „Později jsem svůj WeChat úplně smazal. "Řekl student Su.

  Zodpovědný redaktor: Yang Chang.

  Klíčová slova článku: Huabei nelegálně libovolně libovolně libovolně platit. Populární doporučení Odložit oficiální účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně.

Další výhody pro fanoušky následovně naskenujte QR kód (sinafinance)).