Zprávy

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit

souhrn

■ Situace mezi průmyslem a univerzitou v Huizhou, přímé zásahy do denních zpráv Nanfang (Reporter / Liu Guangmingbao, Liang Weichun, korespondent / Guan Chunfeng) Do konce zbývá 9 dní. První veletrh čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů (dále jen „Veletrh vědy a techniky“) se bude konat v Huizhou. 12. června se reportér z organizačního výboru vědeckého veletrhu dozvěděl, že se konference zúčastní téměř 300 univerzit doma i v zahraničí.Výstava a propagace téměř 10 000 technologických úspěchů

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-0

 ■ Situace mezi průmyslem a univerzitou v Huizhou, přímé zásahy do denních zpráv Nanfang (Reporter / Liu Guangmingbao, Liang Weichun, korespondent / Guan Chunfeng) Do konce zbývá 9 dní. První veletrh čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů (dále jen „Veletrh vědy a techniky“) se bude konat v Huizhou. 12. června se reportér z organizačního výboru vědeckého veletrhu dozvěděl, že se konference zúčastní téměř 300 univerzit doma i v zahraničí.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-1

 Bylo vystaveno a propagováno téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů, což z něj činí nejkoncentrovanější veletrh pro vysoké školy a univerzity od doby reformy a otevření. Největší ekonomická provincie se setkala s největším vědecko-výzkumným týmem 12. Příslušné osoby odpovědné za pět sponzorských jednotek se zúčastnily tiskové konference a představily přípravy na veletrh vědy.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-2

  Li Zhimin, ředitel Centra pro rozvoj vědy a techniky na ministerstvu školství a generální tajemník organizačního výboru prvního veletrhu vědy, uvedl:Guangdong je největší provincií v čínské ekonomice a univerzity jsou největším vědeckým výzkumným týmem v Číně. Setkání mezi nimi na veletrhu vědy a techniky vytvoří jiskru spolupráce mezi průmyslem a univerzitami a podpoří transformaci dalších univerzitních úspěchů v Huizhou a dokonce v Guangdongu. Liu Wei, zástupce ředitele provinčního oddělení vědy a technologie v provincii Guangdong, věří, že veletrh vědy může shromáždit vědecké a technologické úspěchy domácích i zahraničních univerzit a průmyslových odvětví Guangdong.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-3

 Dokonce i odvětví jižní Číny a celé země jsou propojeny. Bude podporovat Guangdong při budování národního technologického průmyslového inovačního centra a podporovat průmyslovou transformaci a modernizaci.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-4

  Mezi téměř 300 zúčastněnými univerzitami je v „Projektu 985“ a „Projektu 211“ 80 univerzit, 3 univerzity v Hongkongu a Macau a 10 mezinárodních univerzit, jako jsou Cambridge University a Oxford University.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-5

  Mezi nimi se výstavy zúčastní více než 200 univerzit. V současné době organizační výbor získal téměř 10 000 vysokých škol a univerzit na podporu projektů zaměřených na úspěchy. Zúčastněných společností je 838 a bylo nahlášeno 277 technických požadavků. Vědecký veletrh je rozdělen do tří hlavních sekcí: výstavy, fóra, konference a propagační transakce se zaměřením na inteligentní zařízení, mikroelektroniku, velká data a komunikace, nové materiály, námořní vědu a inženýrství, kmenové buňky a tkáňové inženýrství.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-6

 Deset hlavních průmyslových odvětví, včetně přesné medicíny, úspory energie a nové energie, ochrany životního prostředí a komplexního využívání zdrojů a umělé inteligence, zahájilo transakční spolupráci, klíčové výstavy projektů a fóra. Současně se více než 10 akademiků zúčastní setkání akademických pracovníků „Blue Fire Lecture Hall“ a dalších výměnných akcí.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-7

  Akce se zúčastní také laureát Nobelovy ceny za fyziku za rok 2006 George Smoot. Podle zpráv se veletrh vědy a techniky zaměří na funkce obchodní spolupráce a kromě projektů vystavených na výstavě bude vydáno 100 projektů roadshow. A zahájila aktivity „Vydání 10 hlavních vědeckých a technologických úspěchů“ a „10 hlavních nabídek technické poptávky“ na podporu více výsledků vědeckého výzkumu k dosažení industrializace. Navrhuje se zřídit fond v hodnotě 1 miliardy juanů, který by pomohl transformovat výsledky v Huizhou jako hostiteli veletrhu vědy a techniky,Jak může Huizhou plně využít výhodu svého domácího pole a podpořit zde transformaci více univerzitních vědeckých a technologických úspěchů? Fan Zhongjie, člen stálého výboru městského výboru Huizhou, výkonný náměstek starosty městské správy a vrchní velitel pro plánování a výstavbu ekologické inteligentní zóny Tonghu, uvedl, že Huizhou bude plně hrát roli mechanismus provinční a ministerské spolupráce k vytvoření národního inovativního města s Huizhou a výstavbou ekologické inteligentní zóny Tonghu.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-8

  Silicon Valley v Guangdongu je důležitou příležitostí,Spolu s Centrem pro transformaci vědeckých a technologických úspěchů Ministerstva školství vybudujeme experimentální zónu pro transformaci vědeckých a technologických úspěchů na univerzitě Tonghu v Číně a dosáhneme „7 zboží“ na podporu této práce.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-9

  Nejprve bude dobře fungovat Transformační centrum pro vědu a technologii na Čínské univerzitě (jižní Čína). Nachází se v inovačním parku ekologické a inteligentní čtvrti Tonghu a je velkou platformou pro transformaci vědeckých a technologických úspěchů vysokých škol a univerzit společně založených Centrem pro transformaci vědeckých a technologických úspěchů ministerstva školství a vlády města Huizhou. . Zahájila provoz v březnu tohoto roku.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-10

  V budoucnu budou podle potřeb podniků a stavu univerzitních úspěchů pravidelně probíhat různé typy výsledků a schůzky o dohazování podniků a dílčí projekty.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-11

  Zadruhé, musíme vybudovat vědecký veletrh, který nikdy nekončí. Jak přimět vědecký veletrh k zavedení normálního provozního mechanismu? Řekl, že s pomocí platformy Jihočínského centra vybuduje Huizhou velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit s Centrem pro rozvoj vědy a techniky ministerstva školství. Současně, v závislosti na fungování čínských univerzit a Čínské vzdělávací datové sítě, mohou být výsledky univerzit a firemních potřeb zveřejněny kdykoli online a poté mohou být obě strany propojeny online prostřednictvím videa a samozřejmě mohou také být připojeni offline. Fan Zhongjie představil, že na veletrhu vědy a techniky podepíše město Huizhou smlouvu s Centrem pro rozvoj vědy a techniky ministerstva školství na vybudování Tonghuského „univerzitního inovačního parku“.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-12

  Plánuje se zavedení 20 vysokých škol a univerzit „985“ a „211“, které zde budou stavět vědeckovýzkumné instituce. Každá univerzita současně přinese řadu technologicky vyspělých společností, které budou formovat trend shromažďování vědeckých a technologických úspěchů univerzit. Před tím podepsala městská vláda Chuej-čou a provinční ministerstvo vědy a technologie dohodu o společném vybudování demonstrační zóny pro reformu technologického systému a inovace v provincii Kuang-tung.

Huizhou vybuduje velké datové centrum pro vědecké a technologické úspěchy čínských univerzit-13

  Tváří v tvář Huizhou,S Tonghu jako jádrem bude vytvořena řada politických systémů při hodnocení, obchodování a transformaci vědeckých a technologických úspěchů na podporu provádění národních inovačních politik. Fan Zhongjie prozradil, že městská vláda Chuej-čou se dohodla s Centrem pro rozvoj vědy a techniky na ministerstvu školství na společném založení „Společného zvláštního fondu pro inovace v oboru modrého ohně - univerzity - výzkum“ s roční investicí 20 milionů juanů. Zároveň bude koordinovat příslušné investiční společnosti, aby do tří let vytvořily speciální fond rizikového kapitálu v hodnotě nejméně 1 miliardy juanů. Zřízení těchto fondů a fondů podpoří transformaci úspěchů univerzit po celé zemi v Huizhou.

Kromě toho bude Huizhou také pilotovat „Program modrého ohně“ ministerstva školství a aktivně zavádět více univerzit vědy a technologie na vysoké úrovni. .