Průzkum

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu

souhrn

CCTV News: Guizhou Qiandongnan Miao a Dong Autonomous Prefecture je oblast, kde se shromažďují etnické menšiny. 15 z 16 krajů a měst v prefektuře je na národní úrovni uvedeno jako chudé kraje. Aby zvítězilo v boji proti chudobě, poskytlo 36 prefektur přímo pod prefekturou Qiandongnan a 36 chudých měst a vesnic pomoc z bodu na místo, aby společně našly nový způsob, jak se zbavit chudoby. Tento kousek švestkového lesa přede mnouJe prokurátorem prefektury Qiandongnan a místními

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-0

  CCTV News: Guizhou Qiandongnan Miao a Dong Autonomous Prefecture je oblast, kde se shromažďují etnické menšiny. 15 z 16 krajů a měst v prefektuře je na národní úrovni uvedeno jako chudé kraje. Aby zvítězilo v boji proti chudobě, poskytlo 36 prefektur přímo pod prefekturou Qiandongnan a 36 chudých měst a vesnic pomoc z bodu na místo, aby společně našly nový způsob, jak se zbavit chudoby. Tento kousek švestkového lesa přede mnouJedná se o projekt zmírnění chudoby, který pro vesničany plánuje prokuratura prefektury Qiandongnan a místní vláda.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-1

   Nyní již tři roky vysazená švestka začala přinášet ovoce. V létě prořezávání odborníci na zemědělskou technologii přesunuli třídu polního řízení do švestkového lesa.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-2

   Vesnická demokracie se přesouvá k zemědělským technikům, aby se učili technologii, což před třemi lety nebylo možné. Chudá populace města Shuangjing je 8 381.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-3

  Před pěti lety se město Shuangjing pokusilo pěstovat kiwi a hrušky Jinqiu, ale všechny selhaly kvůli klimatu a technologii. Když tým pro zmírnění chudoby začal propagovat ostré červené švestky, vesničané měli stále přetrvávající obavy. Členové týmu pro zmírnění chudoby museli jít do vesnice a prsty si vyřídit finanční účet pro velké lidi. Zasadili akr kukuřice a vydělali jen 600 juanů.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-4

  O tři roky později se jeden akr ostrých červených švestek může prodat za více než 10 000 juanů. Odvážní vesničané brzy začali sledovat. Ale většina lidí je stále skeptická: v prvním roce bylo vysazeno pouze 700 akrů křehkých červených švestek. Jelikož každý nemá důvěru v pěstování ostrých červených švestek, musí vymyslet nové způsoby.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-5

   Za tímto účelem tým pro zmírnění chudoby použil jako testovací pole 30 akrů písku a štěrku. Právě teď začaly na zkušebním poli přinášet ovoce ostré červené švestky. Vesničané viděli na vlastní oči paličkovité sazenice vyrůstající na písčité půdě a byli pohnuti těmi, kteří je nechtěli zasadit.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-6

   Za poslední tři roky se plocha výsadby křupavých červených švestek ve městě Shuangjing rozrostla ze 700 akrů na 9000 akrů. Tři body, sedm bodů, aby bylo dosaženo vytříbeného řízení,Odborníci na zemědělskou technologii z prefektury pravidelně přicházejí do polí, aby vás naučili, jak zasadit papriky do švestkového lesa, naučili vás techniky řízení a plánují vyškolit 200 místních odborníků. Před několika měsíci založilo město Shuangjing dvouúrovňové družstvo na úrovni měst a vesnic, které umožňovalo rozptýleným lidem vytvářet skupiny, spojovat rozptýlené země do oblastí a jednotně spravovat těchto 9 000 akrů křehkých červených švestek. Jednotná značka, jednotný prodej.

[Pět let tvrdé práce] Guizhou: Párování, které pomůže vytvořit nový způsob, jak průmyslová odvětví zmírnit chudobu-7

Vesničané, včetně 2 043 chudých domácností, se podíleli na rozvoji průmyslu prostřednictvím pozemků a kapitálových zásob. V současné době má družstvo ve svých rukou pořádek, při sklizni ostrých červených švestek je den, kdy vesničané počítají své peníze. .