Válečný

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací

souhrn

14. června vstoupilo online médium „Beautiful Harbin · National Civilized City Creation Tour“ do okresu Nangang. Liang Ye, sekretářka výboru strany Nangang District, přijala mediální rozhovory o vývoji prací na tvorbě města v okrese Nangang. Liang Ye, sekretářka výboru okresní strany Nangang, byla sdělovacími prostředky vyslechnuta ohledně vývoje prací na vytvoření města. Podle Liang Ye, tajemníka výboru okresní strany Nangang, protože Harbin v roce 2015 oficiálně vstoupil do řad národních civilizovaných měst,Nangang

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací-0

 14. června vstoupilo online médium „Beautiful Harbin · National Civilized City Creation Tour“ do okresu Nangang.

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací-1

  Liang Ye, sekretářka výboru strany Nangang District, přijala mediální rozhovory o vývoji prací na tvorbě města v okrese Nangang.

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací-2

  Liang Ye, sekretářka výboru okresní strany Nangang, byla sdělovacími prostředky vyslechnuta ohledně vývoje prací na vytvoření města. Podle Liang Ye, tajemníka výboru okresní strany Nangang, protože Harbin v roce 2015 oficiálně vstoupil do řad národních civilizovaných měst,Okres Nangang vždy považuje práci na stvoření za důležitý obsah práce okresního výboru a vlády okresu, za důležitý prostředek podpory regionálního hospodářského a sociálního rozvoje a za důležitý způsob, jak zvýšit základní konkurenceschopnost regionu.

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací-3

  k principu „spokojenosti a zaměření na efektivitu“ a trvat na dosažení práce při vytváření měst “„Pět jasných“, tj. Jasné myšlenky na postup, jasné hlavní zásady, jasné metody a kroky, jasné odpovědnosti, jasné hlavní směry, pečlivá organizace, aktivní průzkum, skutečná práce, vytrvale podporovat normalizaci a institucionalizaci zakládající práce a usilovat o vytvoření modelové oblasti zakládající práce.

Okres Nangang: Podporovat normalizaci prací na vytváření měst a vytvořit modelovou oblast pro vytváření prací-4

  Vytváření civilizovaného města je vždy na cestě, pouze probíhá,Když není hotový. Okres Nangang dodržuje zásady orientované na problém, standard a efekt a zaměřuje se na „zvýšit pět úsilí“ v souladu s požadavky „seznamu odpovědností“. Posílit komplexní zlepšení vzhledu města a hygieny životního prostředí.

  Okres Nangang rozsáhle a hluboce provedl „pět akcí, pět zahájení,„Pět rozšíření“ Vzhled města a životní prostředí Komplexní nápravná opatření. Pokud jde o špinavou kontrolu, důraz je kladen na prach, kouř, odpadní vody a odpadky; pokud jde o nepořádek, důraz je kladen na poruchy provozu, fungování trhu, plaketu, nelegální výstavba a výstavba potrubí. Místa pro sběr a skladování odpadu jsou chaotická; pokud jde o špatnou správu, kromě špatného softwaru a hardwaru je civilizovaná kvalita občanů relativně špatná.

 Venkovské prostředí je špatné. V reakci na realitu „špinavosti, chaosu a chudoby“ jsme se drželi orientace na problém, provedli centralizovanou nápravu a vytvořili mechanismus dlouhodobého dohledu, který komplexně zlepšil úroveň řízení a kontroly a v zásadě dosáhl cíle "čistý, uklizený, spořádaný a krásný".

  Zvýšení intenzity výstavby infrastruktury Nangang District se zaměřuje na zlepšení životního prostředí,Byla rozšířena celková přepravní kapacita města, opraveno a zrekonstruováno více než 150 vyvařených a poškozených ulic a více než 460 nádvoří a bylo vymalováno 700 samostatně spravovaných a opuštěných koridorů obytných komunitních jednotek, což podpořilo modernizaci a modernizaci městské infrastruktury a podporu zařízení. Zvýšit úsilí o optimalizaci vývojového prostředí v okrese Nangang v souladu s „zákonným povolením musí být,Zásada „žádné povolení a žádný zákaz ze zákona“, plně implementovat systém „tří kontrolních seznamů“, v souladu s průmyslovými standardy, zacházet s 315 bankovními prodejnami, 160 internetovými kavárnami, 13 nemocnicemi a 156 „pěti malými školami“ v regionu „Obchody“ provádějí speciální nápravu a usilují o vytvoření všestranného rozvojového městského prostředí vhodného pro podnikání, život a lidi.

 Zintenzivnit úsilí o zlepšení civilizované kvality občanů.

  Okres Nangang prohloubí „pět základních činností stvoření“ civilizovaných měst, civilizovaných vesnic a měst, civilizovaných jednotek, civilizovaných rodin a civilizovaných kampusů a „čtyři hlavní činnosti vytváření témat“ civilní doprava, civilizovaný cestovní ruch, civilizovaný jídelní stůl a civilizovaný přístup k internetu.

 , prostřednictvím rozvoje „úrovně zlepšování a správy kvality občanů“ “Nangang je moje rodina, každý ji miluje “a další tematické vzdělávací aktivity, díky nimž se propagace a uplatňování základních socialistických hodnot stávají vědomou akcí široké veřejnosti; rozsáhle mobilizovat 250 000 dobrovolníků z celého okresu, aby se aktivně účastnili služba, vytváření dobrovolnických značek „Nangang Three Days“, jako jsou „Civilizované cestování v metru“, „Liaoyuan Taxi Voice e Branch“ atd. ,Vytvořit „speciální prostředí dobrovolnické služby“ v okrese Nangang. Zvyšte úsilí o vytvoření atmosféry.

  Okres Nangang zřídil 8012 rozsáhlých reklam na veřejné služby a 1024 rozsáhlých venkovních elektronických obrazovek na důležitých místech, jako jsou hlavní ulice, náměstí v parku a východy, aby doplnil okolní prostředí. Účinek „okamžitého ".

 Intenzivně provádět činnosti „šesti vstupů“ spočívající v vytváření práce ve vládních agenturách, školách, podnicích, komunitách, vesnicích a rodinách a vytváření silné atmosféry „každému záleží na vytvoření civilizovaného města a každý přispívá k vytváření civilizované město “. Současně si v jurisdikci naplno zahrajte „národní vynikající členy dobrovolníků strany“ Zhao Xiaochun a „dobrého Číňana“Meng Guangbin, „starý muž z Lei Feng“ Ye Binchang a další pokročilé a typické demonstrace, vedoucí a vedoucí role, rozsáhle prováděly aktivity „Stovky lidí a stovky etiky“, vytvářející silnou atmosféru prosazující morálku a dobro.

  Vytvoření národního civilizovaného města se odvíjí od celkové situace rozvoje a životně důležitých zájmů široké masy lidí. Okres Nangang bude pod silným vedením výboru městské strany a městské správyS nebývalým nadšením, bezprecedentním odhodláním a bezprecedentní silou budeme dále emancipovat naši mysl, obnovovat naše koncepty, překonávat sami sebe, usilovat o první místo, odvážit se převzít odpovědnost, odvážit se inovovat a tvrdě pracovat, abychom sloužili jako průkopník a vedli za znovuzvolení Harbina za národní civilizované město.

Zajistěte, aby okres Nangang byl vhodný pro podnikání,„Krásné město“ vhodné pro lidské bydlení. .