Finance

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu

souhrn

Když Lu Junfeng hovoří o Kungfu, určitě bude mluvit o Číně, pokud jde o vysokorychlostní železnici, určitě bude mluvit o čínské vysokorychlostní železnici. Vysokorychlostní železnice je jedním z nejpraktičtějších a nejznámějších „kung-fu“ na cestě k omlazení Číny. Ve světě lze za vysokorychlostní železnice považovat pouze rychlé a nerozbitné železnice určené pro cestující s konstrukční rychlostí nejméně 250 km / h a počáteční provozní rychlostí nejméně 200 km / h.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-0

 Když Lu Junfeng hovoří o Kungfu, určitě bude mluvit o Číně, pokud jde o vysokorychlostní železnici, určitě bude mluvit o čínské vysokorychlostní železnici. Vysokorychlostní železnice je jedním z nejpraktičtějších a nejznámějších „kung-fu“ na cestě k omlazení Číny. Ve světě lze za vysokorychlostní železnice považovat pouze rychlé a nerozbitné železnice určené pro cestující s konstrukční rychlostí nejméně 250 km / h a počáteční provozní rychlostí nejméně 200 km / h.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-1

 Čínská vysokorychlostní železnice není v žádném případě prázdný název. Zkušební rychlost modelu CIT500 vyráběného společností CSR dosáhla 605 km / h, čímž překonal světový rekord 574,8 km / h stanovený francouzským vysokorychlostním vlakem TGV 3.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-2

  dubna , 2007. Projíždějící vysokorychlostní železnice má dlouhou historii s rychlým rozvojem Guangdongu.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-3

  Na konci 90. let 20.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-4

  století přijala železnice Guangzhou-Shenzhen mezinárodní vyspělou technologii a zařízení,Na základě neustálého zvyšování rychlosti byly dokončeny technologické a zkušenostní rezervy pro průzkumné období výstavby vysokorychlostních železnic. Není přehnané říci, že čínská výstavba vysokorychlostních železnic začala z Kuang-tungu. V roce 2008 byla uvedena do provozu první čínská vysokorychlostní železnice Peking-Tchien-ťin.

Vysokorychlostní železnice směřující na pružinu-5

  26. prosince 2009 byla vysokorychlostní železnice Wuhan-Guangzhou s celkovou délkou 1 069 kilometrů a celkovou investicí přes 100 miliard juanů oficiálně uveden do provozu. Po 20 letech vysokorychlostního vývoje od roku 2016 překročil počet kilometrů provozu vysokorychlostní železnice v Číně 22 000 kilometrů, což představuje více než 65% celosvětového počtu kilometrů provozu vysokorychlostní železnice. Čínská vysokorychlostní železnice není spokojena s výstavbou za zavřenými dveřmi a do světa podél „pásu a silnice“ přenesla své vlastní nápady, technologie a vybavení.

  V Turecku, Nigérii, Brazílii, Peru a dalších zemích jsou stavitelé kopírování a budování jedné dopravní tepny za druhou. Rozpočet „dvou oceánské železnice“, která se rozprostírá na jihoamerickém kontinentu a spojuje samotný Pacifik a Atlantik, činí 60 miliard amerických dolarů.

  Čínská vysokorychlostní železnice zavedla křídla rychlého rozvoje pro obyvatele pěti světových kontinentů a rovněž přispěla rychlostí a dynamikou k ekonomickému rozvoji vlasti a zahraničních směn. Jako rodák z Foshanu není emocionálním výchozím bodem pro rozhovor o vysokorychlostní železnici nejen komplex čínské vysokorychlostní železnice,K dispozici je také vysokorychlostní železniční komplex Foshan.

  Éra vysokorychlostní železnice ve Foshanu se blíží brzy. Toto je setkání na vysoké úrovni.

  Když v roce 2008 zahájily výstavbu vysokorychlostní železnice Guiguang a Nanguang, které byly odpovědné za podporu spolupráce v deltě řeky Perlové řeky a za podporu regionálního koordinovaného rozvoje, z hlediska plánování byla Foshan jen scenérií podél strategické trasy zdroje oběhu v jižní a jihozápadní Číně. Možná to není scenérie, protože po cestě přímo nevidíte reprezentativní scénická místa Foshan, jako je hora Xiqiao a hora Zaomu.

  Vzhledem k tomu, že výstavba nádraží Foshan West není dlouhodobě schválena, probíhá výstavba vysokorychlostní železniční tratě řádně. Nebyl však učiněn žádný závěr ohledně hlavní otázky, k jaké úrovni stanice bude nastavení ve Foshanu a jak najít tuto stanici. Pokud stanice není odjezdem nebo terminálem velkého počtu vlaků, je to nepochybně varování pro všechna města s rozvinutou výrobou, ale nedostatkem dopravních uzlů. V té době Foshan spoléhal na silné rodinné zázemí zpracovatelského průmyslu a přirozenou růstovou kapacitu soukromé ekonomiky a po globální finanční krizi urychlil jeho transformaci a modernizaci a jeho průmyslová konkurenceschopnost, ekonomická síla a komplexní prostředí jsou pryč.

  na vysokou úroveň. Třetí největší město v Kuang-tungu si zaslouží prvotřídní vysokorychlostní železniční uzel.

  Dne 20. dubna 2010 bylo na nádraží Foshan West vybrán plán výstavby. Dne 20.

  března 2012 byla definitivně schválena stavba nádraží Foshan West. 26.

  února 2013, krátce po jarních slavnostech, pragmatičtí lidé z Foshan rozsvítili řada petard, oficiálně začala Foshanská výstavba západního nádraží. 30. března tohoto roku, na 90denním zasedání přísahy,Záměrem je použít okres Nanhai k vybudování města k nastolení „vojenského řádu“ a je rozhodnuto, že bude uveden do provozu do 30. června tohoto roku.

  Při pohledu zpět na toto setkání musí být Foshan hrdý na svoji vytrvalost a potěšen svou vizí. Stále sofistikovanější mistři bojových umění se setkali s neporazitelným dračím mečem, Foshan zahrnuje nejen vysokorychlostní železniční uzel,Zachytil také vysokorychlostní vlak jedné éry. Toto je fúze s vysokou energií.

  Dnes, se zrychleným tokem faktorů, je celosvětově uznávána obrovská role vysokorychlostní železnice při podpoře interaktivní výměny zdrojů, talentů a trhů a při podpoře koordinovaného regionálního rozvoje. Po zprovoznění vysokorychlostní železnice Wuhan-Guangzhou přes Guangdong, Hunan a Hubei se doba jízdy z Wuhan do Guangzhou zkrátila z 11 hodin na 3-4 hodiny. Doba jízdy z Changsha do Guangzhou byla zkrácena z 8 hodin na přibližně 2 hodiny, což usnadňuje cestování tam a zpět za jeden den. Spoléhající se na tuto vysokorychlostní železnici, která ve špičce vysílá více než 100 000 cestujících denně a má dlouhodobý roční tok cestujících až 100 milionů cestujících, je úzké místo v dopravě z severu Kuang-tung do střední Číny přerušeno v jednom padla vlna, Delta Perlové řeky rozšiřuje obrovské zázemí na sever a metropolitní oblast Wuhan,Metropolitní oblast Changsha obdržela silné záření z delty Perlové řeky a dokonce z Hongkongu a Macaa v průmyslových odvětvích, talentech a technologiích, což silně podporovalo rychlý vzestup měst podél linie, jako jsou Wuhan a Changsha.

  Pouze v případě cestovního ruchu se příjmy z cestovního ruchu v provincii Chu-pej v roce 2011 zdvojnásobily ve srovnání s rokem 2009. Pokud je železnice koridorem hospodářského rozvoje, je vysokorychlostní železnice pokrevní linií regionální revitalizace. Na ty, kteří si prohlédli plán nebo navštívili místo, všichni udělají dojem hustě zabalenými linkami vstupu a výstupu ze železniční stanice Foshan West.

  Jako největší čínský podzemní vysokorychlostní železniční dopravní uzel v současné době bude železniční stanice Foshan West v budoucnu integrovat leteckou, vysokorychlostní železnici, metro, autobusy a hongkongskou vstupní a výstupní halu. Nové centrum města postavené kolem nádraží Foshan West bude plně funkční,Super platforma se silnými distribučními schopnostmi, pochodující na západ k obrovskému jihozápadnímu trhu a dovážející mimořádně bohaté minerály, zemědělské produkty a moderní výrobní kapacity strojů a zařízení podél vysokorychlostní železniční tratě a další integrace do metropolitní oblasti Guangzhou-Foshan a Shenzhen-Hong Kong metropolitní oblast, A úzce spolupracovat s Guangzhou na vybudování města světové úrovně a získat příznivější pozici ve výstavbě oblasti Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay. Očekává se, že tato super platforma bude hrát roli nejen v integraci delty Pan-Perlové řeky, ale také stojí za to se těšit na propojení ASEAN a propagaci iniciativy „Belt and Road“. Sekce Guiyang-Kunming železnice Šanghaj-Kunming a železnice Yunnan-Guizhou tvořená vysokorychlostními železnicemi Gui-Guang a Nan-Guang střeženými železniční stanicí Foshan West pomohou oživit nové a staré trhy v Guangdongu, Guangxi, Guizhou a Yunnan.

 Posílí původní možnosti dokování a účinky trhů Guangxi, Yunnan a jihovýchodní Asie a jižní Asie.

  Po dokončení panasijské vysokorychlostní železnice bude Foshan schopen dosáhnout nové úrovně efektivity pomocí vysokorychlostní železnice k dosažení námořních zemí Silk Road. Vysokorychlostní železnice se táhne do Guizhou o krok dále a Foshan a dokonce i delta Perlové řeky učinily velký krok vpřed, aby spojily nový asijsko-evropský most s ekonomickým pásem na severozápad. Železniční stanice Foshan West vede nejen tisíce kilometrů Guangdongu, Guangxi a Guizhou, ale také otevírá velkou strategii Foshan účastnit se iniciativy „Pás a silnice“.

  Pro Foshan to není jen infrastruktura zaměřená na budoucnost, ale také důležitý motor pro vytváření budoucnosti. „Světová technologie + inteligentní výroba Foshan + globální trh“ bude vysokorychlostní železnice zrychlovat stejně jako v Číně. Povzbuzuje Foshan, aby se posunul směrem k širšímu průmyslovému prostoru a ambicióznějšímu vývojovému modelu.

(Autor je zástupcem vedoucího Úřadu pro politický výzkum v okrese Nanhai).