Bankovní

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“

souhrn

Záznamová scéna Zprávy Tianshan Net (fotografická zpráva reportéra Wang Na) 14. června, rozsáhlá inspirační rubrika pro mládež spolufinancovaná propagandistickým výborem Strany autonomní oblasti Xinjiang Uygur, pracovní komisí pro vzdělávání Výboru autonomní oblasti a televizní stanicí Xinjiang Mládež Inspirujte čínský sen „Č. 2 Sezóna„ Červencová červencová konference “začala nahrávat. Druhá sezóna „Mládež vzbuzuje čínský sen“ má podobu inspirace pro čtení,Vyprávění

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-0

  Záznamová scéna Zprávy Tianshan Net (fotografická zpráva reportéra Wang Na) 14. června, rozsáhlá inspirační rubrika pro mládež spolufinancovaná propagandistickým výborem Strany autonomní oblasti Xinjiang Uygur, pracovní komisí pro vzdělávání Výboru autonomní oblasti a televizní stanicí Xinjiang Mládež Inspirujte čínský sen „Č.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-1

   2 Sezóna„ Červencová červencová konference “začala nahrávat. Druhá sezóna „Mládež vzbuzuje čínský sen“ má podobu inspirace pro čtení,Vyprávějte dojímavé příběhy vynikajících komunistů v různých obdobích od založení strany, prohlédněte si slavnou historii strany, interpretujte pocity rodiny a země a sílu Číny a představte dary k 96.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-2

   výročí komunismu Strana Číny. Rozumí se, že existují čtyři epizody programu této sezóny.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-3

   První číslo „Faith“ se zaměřilo na téma „Máte sen, pevnou víru a sledujte večírek“, druhé číslo „Inheritance“ se zaměřuje na dojímavé příběhy vynikajících komunistů v různých obdobích;Třetí číslo „Díkůvzdání“ vypráví hlavně osobní příběhy a ukazuje péči strany a země o jednotlivce z detailů a osobních perspektiv; čtvrté číslo „Praxe“ vypráví hlavně o mladých členech strany, kteří jsou přísní v sebekázni , pracující na venkově, v nemocnicích a v příslušných komunitách.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-4

   Volby a úsilí vynaložené na těchto příspěvcích ukazují nový styl současných mladých lidí, kteří jsou oddaní večírku a přísně požadují vysoký stupeň stranického ducha. Sloupec „Mládež inspirující čínský sen“ je založen na „sezónním vysílání“. Každá sezóna obsahuje 4 až 6 programů. Plánuje se nahrávání a vysílání pěti sezón programů po celý rok.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-5

   První sezóna „Mládež povzbuzující čínský sen • konference ke čtení“ byla vysílána na satelitní televizi Xinjiang každou neděli od 14.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-6

   května ve 22:35.

Začíná se nahrávat druhá sezóna rozsáhlé inspirativní rubriky pro mládež „Mládež inspiruje čínský sen“-7

Editor odpovědný za nahrávací scénu: Zou Shaohuan.