Ekonomika

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Zhu Weiliang) 12. prosince Guangzhou Municipal Bureau of Human Resources and Social Security oznámila seznam klíčových projektů v oblasti kantonského průmyslu v roce 2016. Mezi nimi byli inovativní podnikatelé a řada navrátilců a inovativních týmů přijati příslušné speciální ocenění. Kancelář Guangzhou Talent Leadership Group zdůraznila, že byla vybrána jako „Specialita pro vedoucí tým podnikání“ a „Specialita vedoucího týmu pro inovace“Vedoucí týmu a

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-0

 Nanfang Daily News (Reporter / Zhu Weiliang) 12. prosince Guangzhou Municipal Bureau of Human Resources and Social Security oznámila seznam klíčových projektů v oblasti kantonského průmyslu v roce 2016. Mezi nimi byli inovativní podnikatelé a řada navrátilců a inovativních týmů přijati příslušné speciální ocenění. Kancelář Guangzhou Talent Leadership Group zdůraznila, že byla vybrána jako „Specialita pro vedoucí tým podnikání“ a „Specialita vedoucího týmu pro inovace“Čestní titul „Vedoucí průmyslového odvětví v Guangzhou“ mohou obdržet vedoucí týmu a dva hlavní členové, vybraní jako „Specialista na inovativní vedoucí talentů“, „Specialista na inovativní podnikové talenty“ a „Mimořádná podpora průmyslových talentů“.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-1

  Poté, co budou identifikováni, mohou využívat příslušné výhody politiky kantonských talentů na vysoké úrovni. Uznáno za tým technologických inovací zámořských navrátilců. V souladu s příslušnými předpisy politického dokumentu „1 + 4“ pro přední průmyslové talenty v Guangzhou bylo vybráno 11 týmů včetně Li Yang z Guangzhou Huizhi Microelectronics Co. , Ltd.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-2

  Lídři v podnikání "po podání žádosti, kontrole, publicitě a schvalovacím řízení. Speciální týmový projekt", bylo vybráno 10 týmů včetně Zhang Yuanchao z Guangzhou Henokang Pharmaceutical Technology Co. , Ltd.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-3

  "Speciální projekty pro inovativní vedoucí týmy. “Reportér zjistil, že většina z těchto týmů má zámořské studijní zázemí a v některých oborech již obdělala kus půdy.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-4

  Staly se dokonce„ malými obry “nebo„ skrytými mistry “v jednotlivých průmyslových odvětvích . Trh s aplikacemi pro smartphony je obrovský. Do roku 2018 přesáhne celý trh 3 miliardy kusů.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-5

  Současně kvůli omezením vysokofrekvenční technologieV odvětví smartphonů vždy chyběla rekonfigurovatelná a inteligentně upgradovatelná platforma.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-6

  Na konci roku 2011 se Dr.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-7

  Li Yang vrátil do Číny a založil Huizhi Microelectronics ve vývojové zóně Guangzhou.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-8

  Tým překonal potíže a nakonec vytvořil první čipovou technologii, která realizovala rekonfigurovatelnou vícefrekvenční a multimódovou RF front-end technologii a masová produkce.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-9

  V současné době má společnost Huizhi Microelectronics 3 autorizované americké patenty na vynálezy,Více než 10 autorizovaných čínských patentů na vynálezy a desítky nezávislých technologií v oblasti práv duševního vlastnictví. Li Yang novinářům řekl, že od přemýšlení pouze k masové výrobě trvalo jen 4 roky, což předčilo jeho očekávání. Li Yang, zakladatel společnosti Huizhi Microelectronics, je Ph.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-10

 D.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-11

  v oboru mikrovlnné technologie na Tsinghua University a magisterský titul v oboru podnikové správy (MBA) na Babson School of Business ve Spojených státech.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-12

 Postdoktorát na Harvardově univerzitě v USA s technickým zázemím a obchodním myšlením.

Pro projekt talentů byla vybrána řada inovativních podnikatelů-13

  Před návratem do Číny, kde zahájil vlastní podnikání, působil Li Yang jako hlavní inženýr mnoha světových RF čipových společností. Nyní jsou Li Yang a jeho tým společnosti Huizhi Microelectronics na čele v oblasti front-end čipů a modulů díky původní světové technologii a očekává se, že se stanou světovým lídrem v oblasti rádiových frekvencí mobilních terminálů. 2992 lidí bylo vybráno do zvláštního seznamu dotací průmyslového rozvoje a inovačních talentů a 20 lidí, včetně Ke Yan, bylo vybráno do skupiny „Innovative Leading Talents Special“, Guo Fengzhi a 9 osob bylo vybráno do „Special Innovation and Entrepreneur Service Leading Talents Special“ “, a 29 osob včetně Yuan Zhimin bylo vybráno pro„ Speciální projekt „Dotace na mimořádné průmyslové talenty“, 2992 lidí včetně Lin Yunfeng bylo vybráno jako „Projekt na podporu průmyslového rozvoje a inovativních talentů“. V „Vynikajícím dotačním programu pro talent v oboru“ je 29 kandidátů, včetně Yuan Zhimin, předseda Kingfa Technology, Chen Di, zakladatel Youmi Technology, Liang Yaoming, předseda Jinyu Inspection, Chen Haijia, předseda Celera a Maipu Regenerative Medicine Technology Yuan Yuyu, předseda představenstva Co.

 , Ltd. a další inovativní podnikatelé. Těmito podnikateli jsouNová generace informačních technologií, výroby zařízení a dalších rozvíjejících se oborů dosáhla úspěchů. Vezměte si jako příklad Yuan Yuyu.

  V roce 2008 se Yuan Yuyu, který právě promoval s titulem Ph. D. a dostal dvě nabídky Fortune 500, a Xu Tao, který se chystal získat funkční období na Texaské univerzitě, vzdal rozvojových příležitostí a pohodlný život ve Spojených státech a přišel do Guangzhou.

  Založena společnost Maipu Regenerative Medicine Technology Co.

 , Ltd. ,Specializace na biologický 3D tisk. Po téměř 3 letech tvrdé práce společnost Maipu konečně úspěšně vyvinula regenerativní implantovatelný produkt zdravotnického zařízení, první generaci produktů umělé tvrdé pleny. V roce 2015 získala společnost Maipu podporu prvního projektu bio-3D tisku v rámci Národního programu výzkumu a vývoje špičkových technologií, který vedl k vývoji řady bio-3D tiskových technologií a zařízení pro rychlé opravy a aplikace transplantací tkáňových orgánů.

 Projekt podepsal dohody o spolupráci s univerzitou Tsinghua, univerzitou S'-čchuan, univerzitou Zhejiang, Čínskou akademií věd a mnoha lékařskými institucemi. V loňském roce zveřejnil světově proslulý zpravodajský web 3D tisku 3DPrintingIndustry statistiku globálních patentů na bio 3D tisk v letech 2015 až 2016. Společnost Maipu Medical se umístila na šestém místě na světě se 14 patenty na bio 3D tisk.

 Na tomto seznamu složeném převážně z institucí ze Spojených států, Japonska a dalších zemí je mladá společnost Maipu Medical jedinou společností v Číně, která do seznamu vstoupila. To znamená, že Maipu Medical vstoupil do řad světového lídra v oblasti bio 3D tisku. „V některých zemích nebo regionech je naše cena vyšší než u našeho hlavního konkurenta, společnosti Johnson & Johnson. Ačkoli je společnost Johnson & Johnson velmi silná,Ale v určitých členění můžeme mít místo prostřednictvím nových technologií a originálních technologií.

„Yuan Yuyu řekl. .