Automatický

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne

souhrn

Nanfang Daily News (reportér / korespondent Liu Guannan / Guo Huishan) Obáváte se reziduí pesticidů na ovoci a zelenině? Máte podezření, že formaldehyd vodních produktů překračuje normu? S cílem podpořit vytvoření národního demonstračního města pro bezpečnost potravin zahájil Guangzhou Food and Drug Administration od 13. června ve městě bezpečnost potravin „pošlete mi inspekci“ ve snaze vytvořit národní propagační činnost města pro demonstraci bezpečnosti potravin .Zdarma pro veřejnost

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-0

  Nanfang Daily News (reportér / korespondent Liu Guannan / Guo Huishan) Obáváte se reziduí pesticidů na ovoci a zelenině? Máte podezření, že formaldehyd vodních produktů překračuje normu? S cílem podpořit vytvoření národního demonstračního města pro bezpečnost potravin zahájil Guangzhou Food and Drug Administration od 13. června ve městě bezpečnost potravin „pošlete mi inspekci“ ve snaze vytvořit národní propagační činnost města pro demonstraci bezpečnosti potravin . Pro občany jsou poskytovány bezplatné rychlé inspekční služby, aby si lidé mohli pohodlně koupit a jíst. První akce „Zašlete mi inspekci“ zahájená v Yuexiu Podle zpráv se první akce „Zašlete mi inspekci“ bezpečnosti potravin bude konat u hlavního vchodu do okresní knihovny Yuexiu (silnice č.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-1

   8 Qianqian, okres Yuexiu) dne ráno 13.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-2

   června. Čas aktivity je 9: 30-11: 30 a na místě bude zřízena operační stanice pro rychlou kontrolu bezpečnosti potravin. Bezplatná kontrola potravin zaslaných občanům k nahlédnutí. Vozidlo pro kontrolu potravin v místě akce se specializuje na kontrolu produktů z rýže a nudlí.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-3

   K dispozici jsou také 4 týmy pro rychlou kontrolu, které poskytují bezplatné služby rychlé kontroly pro čtyři druhy potravin, jako je rýže, olej, zelenina a mořské plody.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-4

   jsou hlavně rutiny rychlé kontroly potravin.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-5

   Kromě toho existují odborníci na bezpečnost potravin z Institutu pro kontrolu potravin,Pracovníci odboru potravinového dozoru odpovídají na otázky týkající se bezpečnosti potravin pro občany. Rozumí se, že u zařízení pro rychlé testování trvá přibližně 20 minut, než se zjistí, zda s jídlem není problém. Pokud přístroj na místě nelze obsluhovat, lze vzorek zaregistrovat a odeslat ke kontrole a personál okamžitě zavolá výsledek testu. Jaké jsou požadavky na kontrolu?Podle požadavků na testování musí být každý vzorek předložený ke kontrole nejméně 100 ga musí být zabalen v čisté nádobě a současně musí být poskytnuty informace o zdroji vzorku.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-6

   Každý okres v Guangzhou bude mít jednou týdně bezplatnou kontrolu bezpečnosti potravin. Po zahájení činnosti „You Send Me Inspection“ bude provedena ve 12 okresech města Guangzhou. Jednou týdně bude bezplatná kontrolní služba.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-7

   Občané Guangzhou si mohou vybrat podle svého regionu.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-8

   Pohodlný detekční bod. Dále budou na hlavních farmářských trzích nebo v supermarketech přijaty různé formy pro provádění bezplatných kontrol potravin.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-9

   Rozumí se, že kromě poskytování rychlých inspekčních služeb bude na místě umístěno také jídlo, léky, kosmetika, zdravé jídlo a lékařské vybavení, aby se popularizovaly znalosti autenticity a falešné identifikace občanů. Občané, kteří mají otázky ohledně bezpečnosti potravin nebo potřebují podávat stížnosti a zprávy,Na místě můžete konzultovat odborníky z Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv a podávat o nich zprávy.

Nedělejte si starosti s jídlem? Bezplatná kontrola od dnešního dne-10

Kde jsou spatřeny nekvalifikované potraviny? Rozumí se, že Úřad pro kontrolu potravin a léčiv nejprve informuje spotřebitele o potravinách, které po rychlém testování nemají kvalifikaci, doporučí jim, aby přestali jíst, a zeptá se jich na zdroj potravy. U obchodníků prodávajících nekvalifikovaná jídla pod rychlou kontrolou si objednejte jejich stažení z trhu. Zastavte prodej, odeberte vzorky v souladu s předepsanými postupy a proveďte ověření a likvidaci v souladu s postupy. .