Žena

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku

souhrn

Hualong.com, 12. června v 17:30 (reportér Zhang Yi) Každoroční přijímací zkouška na vysokou školu prošla. Před oznámením výsledků se uchazeči začali uvolňovat a užívat si vzácné šťastné chvíle. Dosud však nebyly oznámeny výsledky přijímacích zkoušek na vysokou školu a dobrovolníci univerzity ještě nejsou vyplněni, takže vstupenky uchazečů by měly být stále řádně uchovány. nedávno,Kandidáti v okrese Jiangjin, Chongqing

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-0

  Laskavý bratr vrátil vstupenku otci kandidáta (vpravo). Foto s laskavým svolením dotazovaného Hualong.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-1

  com, 12. června v 17:30 (překlad reportéra Zhanga) Skončila výroční přijímací zkouška na vysokou školu.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-2

   Před oznámením skóre si uchazeči začali odpočívat a užívat si vzácné šťastné chvíle. Dosud však nebyly oznámeny výsledky přijímacích zkoušek na vysokou školu a dosud nebyli vyplněni univerzitní dobrovolníci. Vstupenky uchazečů by měly být stále řádně uschovány. Nedávno vyšetřovaný v okrese Jiangjin v Čchung-čching neopatrně přišel o vstupenku během karnevalu se svými spolužáky.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-3

   Naštěstí ho našel a poslal zpět nadšený taxikář. „Moje vstupenka je pryč!“ Večer 10.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-4

   června vypukly v Chongqingu silné deště. Vyšetřovaná Li, která žije v komunitě na Binjiang Road v okrese Jiangjin v Chongqingu, se po karnevalu se svými spolužáky vydala domů. Protože jeho celé tělo bylo promočené v dešti, dokud se nepřevlékl, Li zjistil, že chybí vstupenka, kterou nosil v kapse kalhot.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-5

   „Průkaz totožnosti a peněženka jsou tam, ale vstupenka je pryč!“ Kde je vstupenka? Li rodiče a spolužáci mu pomohli najít místa k jídlu a zpěvu, ale nemohli je najít. "Je možné, že přistál v taxíku?""Jak si Li vzpomněl, poté, co on a jeho spolužáci vyšli z KTV, odjeli taxíkem domů sami. V té době byl silný déšť a vstupenka měla spadnout na auto.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-6

   Skóre přijímací zkoušky na vysokou školu ještě nepřišlo dolů a k vyplnění dobrovolníků je vyžadován vstupenka. Můj průkaz totožnosti a počáteční heslo, co mám dělat, když ztratím průkaz totožnosti? Netrpěliví rodiče okamžitě odvedli kandidáty na místní policejní stanici, aby případ ohlásili.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-7

  Policie ve službě objevila taxi, ve kterém zkoumaný Li jel, shromážděním sledovacího videa, ale ten den byl ten den příliš silný a na sledovacím videu nebylo možné zjistit SPZ vozidla. Li otec v zoufalství zveřejnil v Moments pomocnou zprávu v naději, že ji laskavý taxikář předá a pomůže synovi získat vstupenku. Večer 11.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-8

   dne dostal rodinný příslušník Li, který úzkostlivě hledal vstupenky, hovor od cizince. Volající řekl, že to byl taxikář, který té noci vzal kandidáty domů. Zavolal Jiang Tao, „Právě jsem umýval auto. V mezeře na zadním sedadle jsem našel testovací vstupenku.

Po přijímací zkoušce na vysokou školu ztratili karnevaloví kandidáti během deštivé noci vstupenku-9

Zavolám ti, až uvidím informace ve skupině. „Té noci odvedl nadšený bratr vstupenku zpět k Liovu otci. Kandidát Li byl velmi vděčný za vyzvednutí vstupenky a řekl:„ Děkuji, strýčku! “ „Zároveň využil své vlastní osobní zkušenosti, aby všem uchazečům připomněl:“ Po skončení přijímací zkoušky na vysokou školu si musíte uchovat vstupenku, abyste se vyhnuli zbytečným potížím. ".