Ekonomika

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Wang Biao) S příchodem tajfunu „Miaobai“ v oblasti zálivu Huizhou Daya byly vydány informace včasného varování, téměř tisíc rybářských člunů vstoupilo do přístavu a uchýlilo se. oddělení oblasti ráno 12. dne. Ráno jedenáctého využilo oddělení pro rybolov v Daya Bay informace k poskytování informací různým rybářským vesnicím, podnikům rekreačního rybolovu, majitelům rybářských lodí,Zemědělci vydávají oznámení o prevenci tajfunu a požadují rybářské lodě

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-0

  Nanfang Daily (Reporter / Wang Biao) S příchodem tajfunu „Miaobai“ v oblasti zálivu Huizhou Daya byly vydány informace včasného varování, téměř tisíc rybářských člunů vstoupilo do přístavu a uchýlilo se. oddělení oblasti ráno 12.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-1

   dne. Ráno jedenáctého využilo oddělení pro rybolov v Daya Bay informace k poskytování informací různým rybářským vesnicím, podnikům rekreačního rybolovu, majitelům rybářských lodí,Zemědělci vydali oznámení o prevenci tajfunu, v němž žádali, aby rybářské lodě nevycházely na moře a aby byly rybářské vory připraveny na větrný úkryt. Odpoledne znovu vydali oznámení, v němž požadovali posílení rybářských člunů a rybářských člunů, vylodění personálu , a dělat veškerou práci prevence tajfunu.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-2

   Tým správy ryb včera také provedl skupinové inspekce na mořské hladině a v oblastech kotvení rybářských člunů, aby zkontroloval úkryt rybářských člunů. Do 17:00 dne 11. V oblasti je 728 rybářských člunů, z toho 724 v místním přístavu Aotou, 4 ve vnějším přístavu (2 v Shekou, 2 v Shanwei); 155 mobilních rybářských plavidel, z toho 15 v místním přístavu a 140 ve vnějším přístavu (2 lodě v přístavu, 9 lodí v Shekou, Shenzhen, 20 lodí v Shanwei a 109 lodí v Hongkongu).

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-3

  Bylo informováno o přípravách na úkryt před větrem a 120tunové velké plavidlo Brigády pro správu ryb se vrátilo z ostrova Sanmen do kotviště Aotou, aby se odpoledne uchýlilo před větrem. Ráno 12.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-4

   prosince vedly odpovědné osoby příslušných útvarů týmy do přístavu Huizhou, aby zkontrolovaly a dohlížely na personál na ostrově a na obrannou platformu rybářské čety v mořské oblasti, na ostrově Xuzhou a v okolních vodách, v mořských oblastech Dongsheng a Xiaogui. , a mobilizoval a dohlížel na personál rybářské čety, aby vystoupil na břeh. Asi v 11 hodin 12.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-5

   dne vydal Úřad velitelství tří obrany okresu Daya Bay informace o anti-tajfunu. V 11 hodin 12. hodiny se na jihu nacházelo centrum tajfunu „Miaobai“. jihozápadní směr zátoky Daya, asi 250 kilometrů nad středem a východem Jihočínského moře, blízko centra Větrná síla je na úrovni 9 (23 m / s) a je pravděpodobné, že přistane v pobřežních oblastech poblíž Huizhou až Hong Kong na úrovni 9-10 v noci na 12.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-6

   den.

Téměř 1 000 rybářských člunů v zátoce Daya vpluje do přístavu a poskytuje úkryt-7

Meteorologická observatoř Huizhou vydala žlutý výstražný signál pro tajfuny v oblasti v 12:12. Byly pozastaveny základní a střední školy, školky a školky a měli by zastavit provoz lodě, voda a pracovníci v přírodě. .