Zápas

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna

souhrn

6. června zveřejnila WPP, největší komunikační skupina na světě, v Londýně v Anglii seznam „BrandZ Top 100 nejcennějších globálních značek“ z roku 2017. S hodnotou značky 17,26 miliardy USD se Ping An of China umístila na 61. místě v seznamu. první značka na světě v pojišťovacím průmyslu a 13. místo v globální finanční značce. „BrandZ toho má nejvíce

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-0

  6. června zveřejnila WPP, největší komunikační skupina na světě, v Londýně v Anglii seznam „BrandZ Top 100 nejcennějších globálních značek“ z roku 2017. S hodnotou značky 17,26 miliardy USD se Ping An of China umístila na 61. místě v seznamu.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-1

   první značka na světě v pojišťovacím průmyslu a 13. místo v globální finanční značce.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-2

   „BrandZ Top 100 nejcennějších globálních značek“Seznam ukazuje, že pod vlnou digitální ekonomiky obecně vzrostla hodnota značky globálních technologických společností. Pod vlivem zpomalení čínského ekonomického růstu se hodnota čínských finančních společností jako celku snížila, nicméně Ping An si díky stabilnímu stylu fungování a hromadění komplexních finančních služeb udržuje svou vedoucí pozici v tomto odvětví. Podle seznamuDo top 100 na světě se dostaly pouze tři pojišťovací značky, a to Ping An of China, China Life a AIA. Zpráva o hodnocení poukázala na to, že zvýšení hodnoty značky Ping An těží z rozsahu její společnosti, obrovské sítě agentů a bohatých produktů finančních služeb.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-3

   V roce 2016 dosáhla čínská společnost Ping An neustálého vývoje na předním trhu s provozním výnosem 7744 RMB. 8,8 miliardy juanů, meziroční nárůst o 11,7%; čistý zisk činil 72,368 miliardy RMB, meziroční nárůst o 11,0%; čistý zisk připadající akcionářům mateřské společnosti byl 62,394 miliardy RMB, meziroční nárůst o 15,1%; celková aktiva společnosti činila přibližně 5,58 bilionu RMB, což je nárůst o 17% od začátku roku; dostatečná solventnost. V souvislosti s nepokoji na mezinárodním finančním trhu a klesající tendencí domácího finančního odvětvíČínská společnost Ping An si udržuje stabilní tempo růstu.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-4

   Po letech nasazení a těhotenství si společnost Ping An zachovala rychlý a zdravý rozvoj svého hlavního finančního podnikání a současně dosáhla rychlého růstu v různých inovativních podnicích společností poskytujících internetové finance. K 31.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-5

   prosinci 2016 platforma Lufax nashromáždila 28,38 milionu registrovaných uživatelů a 7,4 milionu aktivních uživatelů investic.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-6

  Rozsah aktiv obchodovaných prostřednictvím platformy Lufax si udržuje rychlý růst.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-7

   V roce 2016 činil objem transakcí na maloobchodním trhu 1 533 163 miliard juanů a škála správy aktiv na maloobchodním trhu na konci období dosáhla 438 379 miliard juanů, přičemž si nadále udržuje své vedoucí postavení v oboru. Ping An Good Doctor poskytl celkem 130 milionům uživatelů služby správy zdraví, s maximálním měsíčním počtem aktivních uživatelů 26,25 milionu a špičkovým objemem denních konzultací 440 000.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-8

  Pokračujte v udržování své pozice prvního vstupního bodu pro online zdravotní péči v Číně. Společnost Ping An z Číny uvedla, že jelikož osobní integrovaný finanční model odráží silnější konkurenceschopnost a hodnotu, obchodní rozsah a síla značky skupiny v posledních letech nadále rostou.

Ping An je i nadále světovou pojišťovací značkou číslo jedna-9

   Ke konci roku 2016 měla skupina téměř 131 milionů individuálních zákazníků, kteří vlastní klíčové produkty finanční společnosti, a celkový počet uživatelů internetu dosáhl 3. 4,6 miliardy.

Zhang Xin.