Auto

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online

souhrn

Balení „Black Loans“ People's Daily, objednávání jídla, čtení, her a různorodého obsahu a služeb; nízké náklady na aktivaci, není nutné žádné kódování a mnoho uživatelů platformy ... Od svého oficiálního spuštění v loňském roce se programy WeChat Mini staly mnoha obchodníci a uživatelé Pravá ruka. Podle vyšetřování se však na tento přístup zaměřily také některé společnosti, které nelegálně provozují hotovostní půjčky.Po „zabalení“ podnikání „černé půjčky“

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online-0

  Balení „Black Loans“ People's Daily, objednávání jídla, čtení, her a různorodého obsahu a služeb; nízké náklady na aktivaci, není nutné žádné kódování a mnoho uživatelů platformy . .

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online-1

  . Od svého oficiálního spuštění v loňském roce se programy WeChat Mini staly mnoha obchodníci a uživatelé Pravá ruka.

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online-2

   Podle vyšetřování se však na tento přístup zaměřily také některé společnosti, které nelegálně provozují hotovostní půjčky. Po „zabalení“ podnikání „černých půjček“ bylo zahájeno formou malého programu a pokračovalo v půjčování v rozporu s předpisy. Přesně to je: půjčit si velký příjem, „malý“ zisk. „Balení“ narazí na červenou čáru a je nutné přísně dodržovat zákony a předpisy.

Hotovostní půjčka zabalí „černou půjčku“ do malého programu a poté přejde online-3

Obrázek Cao, Tin Bingwen Odpovědný redaktor: Yang Chang. Klíčová slova článku: Porušení předpisů a efektivní online populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).