Žena

27patrová obytná budova v Londýně

souhrn

27patrová obytná budova v Londýně

27patrová obytná budova v Londýně-0

 Britská policie 14. dne uvedla, že při požáru, ke kterému došlo v 27patrové obytné budově v britském hlavním městě Londýně asi v 1 hodinu ráno, bylo zabito nejméně 6 lidí a 50 bylo zraněno. Od 11:30 místního času byl otevřený plamen budovy uhasen.

27patrová obytná budova v Londýně-1

  Čínské velvyslanectví ve Velké Británii potvrdilo, že při požáru nebyli nalezeni žádní čínští občané.

27patrová obytná budova v Londýně-2

  >> Předpokládá se, že příčinou požáru je požár chladničky ve čtvrtém patře obyvatel, uvedli britská médiaBudova má celkem 120 bytů a žije v ní více než 200 lidí. Je místem setkávání jihoafrických přistěhovalců a muslimských obyvatel. Požár uhasilo 200 hasičů a 40 hasičských vozidel.

27patrová obytná budova v Londýně-3

  „Daily Mail“ uvádí, že celá budova byla téměř vyhořelá a požár způsobila chladnička ve čtvrtém patře obyvatel.

27patrová obytná budova v Londýně-4

  Obyvatelé poblíž uvedli, že trosky z budovy v plamenech nadále padaly.

27patrová obytná budova v Londýně-5

 Policisté zaklepali na dveře z domu do domu v budovách poblíž budovy a žádali obyvatele o evakuaci. Během pálení ohně svědci řekli, že mnoho lidí v budově vyskočilo, aby přežilo.

27patrová obytná budova v Londýně-6

  Na místě došlo k výbuchu a budova se mohla kdykoli zhroutit.

  Starosta Londýna Sadiq Khan uvedl, že ačkoli hasiči tvrdě pracovali na jejich záchraně, „mnoho lidí“ v bytovém domě stále chybí. >> Svědci uvedli, že mobilní telefon neměl žádný signál a někteří lidé skočili k útěku.

  Někteří zoufalí obyvatelé vysokých budov nalepili z oken plachty a provazy a pokusili se sleznout dolů, aby unikli. Děti v budově běžely k oknu a mávaly o pomoc elektrickými obušky, ale hasiči se nemohli dostat nahoru, někteří křičeli „Pomoc“ a jiní unikli skokem z více než tuctu podlaží. Svědci řekli, že z výškových budov se občas volají o pomoc. Někdo vyhlížel z okna nahoře a někdo v přízemí křičel: „Zakryj si ústa vlhkým ručníkem a zakryj si ústa vlhkým ručníkem.

  Panika! "Derry, nedaleký obyvatel, sledoval, jak se oheň šíří ze čtvrtého patra, na vlastní oči. „ Lidé v budově stále třásli zářícím tělem, aby přilákali pozornost. Nejvíc mi bylo nepříjemné, že jsem na začátku mohl zavolat lidem uvězněným v budově, ale později nebyl signál mobilního telefonu . .

 . ">> Budova, která začala hořet, byla obydlí s nízkým nájemným a oheň úroveň nebyla vysoká. Požár vypukl v Glennu.

  Fair Building byla postavena v roce 1974. Jedná se o bydlení s nízkým nájemným v Londýně. Kromě obyčejných lidí žijících venku patří mezi nájemce také boxerský klub a školka. Říká se, že budova v roce 2016 investovala 10 milionů liber do renovace, včetně instalace izolačních vnějších vrstev, nových oken s dvojitým zasklením a nových systémů veřejného vytápění.

  Organizace pro obyvatele budovy však v listopadu loňského roku vydala veřejné prohlášení, v němž tvrdila, že v budově došlo v roce 2013 k rozsáhlým výpadkům proudu kvůli chybám v zapojení obvodů, a varovala správce budov, že požární úniky v budově byly vážně blokovány.

 Oddělení správy budov však neodpovědělo. Rukopisy této skupiny jsou integrovány s Xinhua News Agency, CCTV atd. >> Co mám dělat, když vypukne vysoký požár? 1.

  Jakmile se společenská místnost vznítí, do 3 minut se plamen rozšíří do celé místnosti a kouř bude stále smrtelný. V hlubokém ohni musíte každou sekundu bojovat, abyste unikli, a nikdy nebudete chtivý po majetku.

  2. Když dojde k požáru,Horké spaliny někdy proudí ve studni nahoru rychlostí 3–5 metrů za sekundu.

  Pokud v tuto chvíli pojedete výtahem, okamžitě vás pohltí hustý kouř.

  3. Proces výškové budovy v ohni je jako klacek hořící svisle, plamen se šíří nahoru mnohem rychleji než dolů. Bez ohledu na to, kde je oheň, měli byste rychle spustit dolů po požárním schodišti. 4.

  Mokré ručníky jsou nejjednodušším a nejúčinnějším nástrojem, jak zabránit poškození kouřem. 8 vrstev bavlněných mokrých ručníků může odfiltrovat asi 80% smrtícího kouře. 5. Ve výškové požární scéně neutíkejte na světlé místo dle libosti.

  Světlo může být smrtelným požárem. Nejbezpečnějším způsobem je jít dolů a okamžitě uniknout ohnivzdorným a kouřotěsným požárním tunelem.

  jak je to možné.

  6. V horkém prostředí požárního pole kovové šperky rychle absorbují teplo v požárním poli,Okamžitě se stane jako horká páječka.

  Než je sundáte, spálí vám pokožku. 7. Obecně je výška záchranné výšky 15–20 metrů. Pokud vás chytí oheň a podlaha je vyšší než šest pater, nesmíte slepě vyskočit na vzduchový polštář, abyste unikli, jinak budou následky stejné jako skok přímo z budovy.

.