Zábava

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře

souhrn

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-0

 Pamatujte! Jak uniknout z výškového ohně? Mokré bavlněné ručníky stékající dolů do 8. patra podél požárního schodiště mohou odfiltrovat 80% smrtelného kouře. China Commercial Daily News (Reporter Zhang Chenglong Photography Chen Tuanjie) Včera vypukl požár v bloku A, komunitě Zizai Plaza, Yankang Lane, okres Beilin.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-1

  Kouř se rozšířil do celé budovy. Několik obyvatel bylo uvězněno v jejich domovech po dobu delší než tři hodiny. Tři lidé zemřeli poté, co selhaly záchranné práce. Obyvatel: Včera v poledne se na chodbě vyvalil hustý kouř.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-2

  Když se paní Liu, která žije v komunitě na náměstí, chystala domů, všimla si z okna v bloku A komunity náhlého hustého kouře. Paní Liu, která si dítě vzala, se neodvážila jít domů. Pak zjistila, že kouř je čím dál silnější a obyvatelé byli uvězněni nahoře a dole a žádali o pomoc. Bezprostředně poté se na místo vrhlo více než deset hasičských vozidel a zahájilo palbu.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-3

 Paní Ai je jednou z uvězněných obyvatel a žije ve 13. patře bloku A v komunitě. Paní Ai řekla, že bylo asi 12 hodin, když v budově našla oheň.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-4

  Chystala se jít dolů, ale když otevřela dveře, zjistila, že chodba je plná kouře a lidé se bojí jít ven a mohl se vrátit jen do místnosti.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-5

  Asi o hodinu později se do obývacího pokoje postupně šířil hustý kouř a ona mohla dýchat venkovní vzduch pouze oknem. Když se cítíte obzvláště udušení, zakryjte si ústa vlhkým ručníkem. V tomto okamžiku viděla hasiče používat odsávač kouře k nasávání kouře z budovy. Paní Ai řekla, že hasiči klepali na dveře od dveří ke dveřím, aby někoho našli.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-6

  Viděla, že někteří obyvatelé byli udušení a omdleli a byli posláni do sanitky. Nedaleko od místa incidentu byla dáma žijící ve 24. patře v kontaktu se svou dcerou, která byla uvězněna doma.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-7

 Řekla, že její dcera se vrátila z pole až 13.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-8

  a odpočívala doma 14. V poledne její dcera náhle zavolala a řekla, že doma je oheň. Spěchala domů, ale policie ho odmítla nechat V tuto chvíli dcera uslyšela, že to není doma oheň. Ano, kouř vycházel z výtahu.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-9

  Záchrana: Hasičský vůz s výfukem kouře pracoval včera nepřetržitě v 1 hodinu odpoledne,Když dorazil reportér z China Business Daily, na místě bylo zaparkováno více než deset hasičských vozidel a tři sanitky. Na místě byl zřízen kordon. Desítky policistů udržují pořádek a zajišťují průchod sanitek a hasičských vozidel ke vstupu a výstupu. Ze střechy budovy je stále vidět černý kouř.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-10

  Dýmové hasičské auto nepřetržitě odsávalo kouř, během kterého hasičské auto vstoupilo do komunity a odvezlo zraněného. Kromě toho muž pomocí reproduktoru počítal počet uvězněných lidí v davu. Až ve 4 hodiny odpoledne byli uvěznění obyvatelé jeden po druhém evakuováni do přízemí. Rozumí se, že tato budova má 29 pater.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-11

  Mnoho majitelů komunit uvedlo, že v komunitě stále existují problémy s výtahy a v komunitě existuje několik tříd péče a zatížení výtahu je poměrně těžké. Včera,Oficiální Weibo z okresu Beilin oznámil, že po incidentu mu okresní výbor Beilin a vláda okresu přikládají velký význam a na místo rychle zorganizují oddělení veřejné bezpečnosti, požární ochrany, bezpečnostního dozoru a zdravotnictví pro účely nouzového ošetření. Po požáru a úsilí veřejné bezpečnosti o odsávání kouře a pátrání a záchranu byli tři lidé na chodbě jeden po druhém omdleli a byli okamžitě posláni k lékaři k ošetření, ale poté, co záchrana selhala, zemřeli. V současné době se následky odehrávají řádně, nálada mas je stabilní a příčina nehody je předmětem vyšetřování.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-12

  Podle mikro-zprávy z Interview Department of Shaanxi TV News Center byli tři mrtví jeden muž a dvě ženy. Další ženě je 60 let a pracuje v reklamní společnosti ve stejné budově s tímto mužem. Totožnost druhé ženy není známa.

3 lidé zabiti při požáru ve 29. patře-13

V době incidentu mohl být zesnulý evakuován ze schodů a byl udušen kouřem. .