Kultura

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Liao Yuxian Correspondent / Su Bingcheng) Před několika dny vydal Huizhou „Oznámení o odvedení dobré práce v pořádání školení talentů na zdraví venkova v roce 2017“ (dále jen „oznámení“) Podle oznámení vycvičí Huizhou letos 80 objednávek na cílené školení. Profesionálové ve zdravotnictví na venkově se mohou přihlásit na přijímací zkoušky na vysokou školu. Počínaje rokem 2017 rozšířila provincie Guangdong školicí předpisy pro zdravotnické pracovníky.

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Liao Yuxian Correspondent / Su Bingcheng) Před několika dny vydal Huizhou „Oznámení o odvedení dobré práce v pořádání školení talentů na zdraví venkova v roce 2017“ (dále jen „oznámení“) Podle oznámení vycvičí Huizhou letos 80 objednávek na cílené školení. Profesionálové ve zdravotnictví na venkově se mohou přihlásit na přijímací zkoušky na vysokou školu. Počínaje rokem 2017 rozšířila provincie Kuang-tung rozsah školení zdravotnických pracovníků,Každý rok bude bezplatně proškoleno 1 000 studentů medicíny pro objednávky z zaostalých regionů.

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví-1

   Autor se z Městského úřadu pro zdraví a plánování rodiny dozvěděl, že na základě podílu osob s trvalým pobytem (0,16 osob / 10 000 osob) a počtu praktických lékařů (standard 3 praktických lékařů na 10 000 osob) objedná Huizhou 80 venkovských zdravotníci letos. Talenty, včetně 30 vysokoškolských studentů a 30 specialistů v klinické medicíně,A 10 vysokoškolských talentů a 10 specialistů na čínskou medicínu. Kromě toho se autor dozvěděl, že kandidáty na tento řádově orientovaný zápis jsou kantonští kandidáti, zejména z venkovských oblastí, a přednost má zápis studentů z kraje, kde je místo přiděleno. Zapsaní studenti medicíny budou na Guangzhou University of Traditional Chinese Medicine, Guangdong Medical University, Guangdong Pharmaceutical University,Shaoguan College, Jiaying College a Zhaoqing Medical College jsou zapsány na 6 vysokých škol a univerzit.

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví-2

   Podle oznámení určí vysoké školy a univerzity nejlepší kandidáty na základě přihlášek uchazečů a skóre přijímacích zkoušek na vysokou školu podle plánu zápisu. Po přijetí by se orientovaní studenti měli obrátit na příslušné krajské (městské, okresní) zdravotní a kancelář pro plánování rodiny, lidské zdroje a sociální zabezpečení.

Cílem Huizhou je letos vycvičit 80 talentů na venkovské zdraví-3

Kancelář podepsala „Cílenou dohodu o zaměstnání“. Podle osoby odpovědné za úřad pro městské a zdravotní plánování plánuje koncem června letošního roku promovat prvních 11 tříletých studentů medicíny zaměřených na pořádek. Podle plánu bude 8 studentů orientace přiděleno příslušné lékařské a zdravotnické instituce v Boluu a 3 studenti orientace Budou přiděleni ke gantry. .