Politický

Více než 600 hráčů bojuje o první místo

souhrn

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-0

Huashang Daily News (reportér Chen Yonghui Photography Yan Wenqing) 9. – 12. Června se v Shangluo úspěšně konaly závody silničních cyklistických závodů China Ring-Qinling 2017 a finále mistrovství národních silničních cyklistik, kde se zúčastnilo více než 600 profesionálních cyklistických týmů od více než 20 profesionálů cyklistické týmy z celé země Sportovci ve veřejné skupině si užívají zábavu při jízdě na horách Qinling a plně oceňují přírodní a krásnou scenérii Shangluo.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-1

Recenze prvního dne závodu časovka jednotlivců V 8 hodin ráno 9. června se ve výchozím bodě sportovního centra Shangluo shromáždilo mnoho občanů, kteří se přišli na závod podívat. V 9 hodin zazněl rozhodčí startovní pořadí a první na start Hráči se vrhli na trať jako šíp ze struny.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-2

Soutěž je rozdělena do dvou skupin: skupina mužů a skupina žen. Návrat se uskuteční mezi sportovním centrem města Shangyang Avenue City a mezinárodním konferenčním centrem. Jediné kolo má 10 kilometrů a závody 40 kilometrů, respektive 20 kilometrů. Krátce po začátku hry silně pršelo, ale neovlivnilo to nadšení lidí, kteří hru sledovali.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-3

„Cítím se spíš jako závod v dešti! V Shangluu lze pořádat národní závody nepřetržitě a jsem velmi hrdý na to, že jsem Shangluo.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-4

“ Přestože byl občan Wang namočený, stále fandil hráčům. Po soutěži zvítězil Shi Hang z týmu Tianjin v časovém mistrovství jednotlivců dospělých mužů, na druhém a na třetím místě v týmu Shanxi Yang Qifeng a na Zhao Jingbiao v Shandongu; Wang Cui z pekinského týmu zvítězil v časovém šampionátu dospělých v časech jednotlivců a tým Gansu Luo Xiaoling ze Shandongu a Jiang Fan ze Shandongu získali druhé a třetí místo. Druhý den závodu městského kola 10.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-5

června v 9:20 hodin,Závod kolem města začal výstřely. Je rozdělena do pěti skupin: skupina mužů, skupina žen, skupina A mužů skupiny Volkswagen, skupina B a skupina žen.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-6

Závod začíná od výchozího bodu Městského sportovního centra, kolem mostu Wangyuan, věže Wangjiang, silnice Gongnong, silnice Zhoucheng , Městské správní centrum, most Wangyuan a konec městského sportovního centra, závody jsou 75 kilometrů,60 kilometrů, 45 kilometrů, 30 kilometrů, 15 kilometrů. Jiang Zhihui z týmu Liaoning vyhrál mistrovství dospělých mužů, Wang Meiyin a Zhao Jingbiao z týmu Shandong vyhrál druhý a třetí šampionát dospělých mužů; Jin Chenhong z týmu Zhejiang vyhrál mistrovství dospělých žen, Ruan Yuemin z týmu Yunnan a Chen Lulu z týmu Henan získala druhé a třetí místo ve skupině dospělých žen;Yang Jing, Zheng Hengdou a Cai Weilong zvítězili na prvních třech místech v mužské skupině Volkswagen A, Li Xin, Zhang Jianguo a Wu Ning zvítězili v první trojce mužů skupiny Volkswagen, Gan Tingqin, Liu Ran a Zhang Zhihui vyhrál ženskou skupinu Volkswagen. Tři nejlepší.

Více než 600 hráčů bojuje o první místo-7

Třetí den zápasu se soutěž dospělých mužů uskuteční 11. června. Závod odjíždí z výchozího bodu Městského sportovního centra,Do konce městského sportovního centra je závodní dráha dlouhá 180 kilometrů. V této soutěži museli soutěžící překročit dva kraje Šang-čou a Luonan a překročit Mangling a Huangshaling.

Trasa byla dlouhá a komplikovaná, uprostřed byl déšť a soutěž byla nesmírně obtížná. Po tvrdé konkurenci zvítězil Ma Guangtong z týmu Shandong v mistrovství jednotlivců dospělých mužů se skóre 4:02:06. Druhé a třetí místo ve skupině dospělých mužů získal tým Shandong Zhao Jingbiao a Yang Jin z týmu Yunnan; tým Shandong vyhrál mistrovství týmů dospělých mužů s celkovým skóre 17:03:33 a tým Yunnan a tým Vnitřní Mongolsko získal druhé a třetí místo v týmu.

Soutěž jednotlivců dospělých žen čtvrtý den zápasu se konala čtvrtý den soutěže jednotlivek dospělých žen s rozpisem 120 kilometrů.

Tým Vnitřní Mongolsko zametl mistrovství jednotlivců i týmů. Vůz bude distribuován k zahájení závodu v 9:30 ráno.

Závod začíná od výchozího bodu Městského sportovního centra, Jingshangyang Avenue, Shangdan Park, Shahezi Bridge, 312 National Road, Huanbei Road a končí u konec Městského sportovního centra.

Jedno kolo má 30 kilometrů a jízdní řád je 120. Kilometrů.

Liu Zixin z týmu Vnitřní Mongolsko řekl 3:02:Šampionát vyhrál 23 výsledků, Sun Jiajun z týmu Liaoning a Ding Annan z týmu v Šanghaji obsadili druhé a třetí místo; tým Inner Mongolia vyhrál týmový šampionát se skóre 13:44:13 a tým Shanxi a Tým Henan vyhrál druhý a třetí tým. Dopadem události se stala jedinečná a okouzlující nová vizitka společnosti Shangluo. Sponzoruje provinční sportovní úřad Shaanxi a městská lidová vláda Shangluo.

Na slavnostním zahájení závodu City Circle, které se konalo 10. června ráno, řekl starosta Zheng Guangzhao, že Shangluo je známé jako nejkrásnější místo v pohoří Qinling.

Jako hostitel Tour of Qinling Mountains udělá maximum sloužit upřímně a snažit se udržet tento závod. Je vzrušující, efektivnější, pozoruhodnější,Nechte každého, kdo přijde do Shangluo, plně ocenit přírodní scenérii Velkých hor Qinling a pocítit jednoduché a těžké lidové zvyky Shangluo, aby si každý soutěžící mohl naplno zahrát na své nejlepší úrovni a užít si zelené sporty a ekologické akce. Přineste nekonečnou zábavu .

„Za poslední čtyři roky od konání závodů Qinling Road Cycling Race se z nich vyvinula značková sportovní událost v naší provincii a nová vizitka pro Shangluo s jedinečným kouzlem. Letošní akce se konala souběžně s finále národního mistrovství, které přitahovalo pozornost lidí z celého světa. Dong Li, zástupce ředitele provinčního sportovního úřadu, ve svém projevu uvedl, že pokračující pořádání silničních cyklistických závodů Qinling Shangluo vytvořilo silnou atmosféru národního fitness, národních sportů a komplexního blahobytu a podpořilo integrovaný a zdravý rozvoj sportu, kultury, cestovního ruchu a dalších průmyslových odvětví. Ve srovnání s předchozími vydáními letošní soutěž ukázala vlastnosti rozmanitější platformy, prvního živého vysílání událostí, zvýšení frekvence televizní reklamy a zvýšení nové mediální sestavy.