Cestovní ruch

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village

souhrn

Vesnice Dayue, město Yangjiang, okres Gaochun, se nachází na odlehlém místě. Ve vesnici je 90 farmářů s nízkými příjmy, z nichž 193 je pod hranicí chudoby. Je to jedna ze 70 ekonomicky slabých vesnic ve městě. Během návštěvy úřad městské dopravy plně využil své „odborné znalosti“ a vyřešil pro vesnici různé problémy. Yang Jun je farmář krabů ve vesnici Dayue Village. Každý rok od března do srpnaon

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village-0

 Vesnice Dayue, město Yangjiang, okres Gaochun, se nachází na odlehlém místě.

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village-1

  Ve vesnici je 90 farmářů s nízkými příjmy, z nichž 193 je pod hranicí chudoby. Je to jedna ze 70 ekonomicky slabých vesnic ve městě. Během návštěvy úřad městské dopravy plně využil své „odborné znalosti“ a vyřešil pro vesnici různé problémy. Yang Jun je farmář krabů ve vesnici Dayue Village.

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village-2

  Každý rok od března do srpnaMusí z města koupit velké množství hlemýžďů a umístit je do 30-mu krabového chovného rybníka, 10krát ročně, vždy 2 vozidla, 6 tun na vozidlo. Yang Jun řekl, že protože ve vesnici nebyla žádná „slušná cesta“, bylo nejen namáhavé a časově náročné dávat šneky, ale také speciálně pozváné lidi. To se stalo jeho nejobtížnější věcí. “Z protější malé polní cesty, nejprve veslujte na lodi a poté použijte vozík k tažení.

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village-3

 Malý dělník stojí 200 juanů a nákladní automobil stojí 4 malé pracovníky.

„Road to Riches“ postavená v Dayue Village-4

  Trvá to půl dne.

  Když dorazí, mnoho hlemýžďů je již mrtvých. „Vesnice Dayue se nachází v severní poldrové oblasti Gaochun.

  Všechny silnice jsou postaveny podél hráze. Šířka je menší než 3 metry. Když kolem projde auto, musí chodci ustoupit. Kádry úřadu městské dopravy kteří často přicházejí na návštěvu, odrážejí nepříjemnosti.

 Doufám, že zlepšíme podmínky cestování po silnici. „Pro poldr je již velmi obtížné vyvinout se podle původní hráze, proto jsme se rozhodli obrátit se na rozvoj a použít severojižní kmenovou linii, kterou jsme právě opravili loni, abychom spojili vesnici se severojižní kmenovou linií aby vesnice mohla vyřešit problém cestování a zemědělství lidí prostřednictvím severojižního kmene výrobní poptávky. “uvedl Luo Gongjun, první tajemník úřadu městské dopravy ve vesnici Dayue Village. Po dokončení řady přípravných prací, jako je plánování a získávání pozemků, a po téměř 4 měsících výstavby pomohl úřad městské dopravy Murakami postavit 1,7 kilometru dlouhou a 5,5 metru širokou soustřednou silnici přímo spojující severojižní kmen čára.

  Nyní může Yang Jun odvézt vozík nesoucí šneky přímo do rybníka na chov krabů. Dokončení celého procesu od přenosu šneků po krmení krabů trvá jen dvěma lidem a třem hodinám. „Jménem obyvatel Dayue Village děkuji Dopravnímu úřadu za to, že nám pomohl vybudovat cestu, jak zbohatnout.

 “ Řekl Yang Jun šťastně. Přeprava a dodávka hlemýžďů mu nyní mohou každý rok ušetřit více než 10 000 juanů.

  Za zmínku stojí ještě to, že v minulosti každý rok, kdy byli krabi na trhu, musel najít auto a najít způsob, jak je přepravit, ale letos,Kvůli propojení silnice Tongxin se někteří lidé chopili iniciativy a přišli rozkázat, aby si do vesnice přišli koupit kraby.

(Vedle verze A2).