Bankovní

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér Chen Jun) Účast společnosti Chongqing na výstavbě „Pás a silnice“ opět získala důležitou podporu. Dne 14. června se reportér dozvěděl od skupiny Chongqing Foreign Economic and Trade Group, že nedávno se skupina Chongqing Foreign Construction Group, dceřiná společnost skupiny, stala prvním obecním podnikem kvalifikovaným jako obecný smluvní podnik pro kompletní soubor vnitrostátních zahraničních podpor projekty se souhlasem ministerstva obchodu.Národní zahraniční pomoc

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-0

  Zprávy z našich novin (reportér Chen Jun) Účast společnosti Chongqing na výstavbě „Pás a silnice“ opět získala důležitou podporu. Dne 14. června se reportér dozvěděl od skupiny Chongqing Foreign Economic and Trade Group, že nedávno se skupina Chongqing Foreign Construction Group, dceřiná společnost skupiny, stala prvním obecním podnikem kvalifikovaným jako obecný smluvní podnik pro kompletní soubor vnitrostátních zahraničních podpor projekty se souhlasem ministerstva obchodu. Národní projekty zahraniční pomoci se týkají projektů zahraniční pomoci, které jsou v přijímajících zemích realizovány s využitím fondů pro kooperativní projekty společného podniku zahraniční pomoci a preferenčních úvěrů zahraniční pomoci a jiných úvěrových fondů schválených ministerstvem obchodu.

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-1

   Na konci roku 2015 vydalo ministerstvo obchodu nové „Opatření pro kvalifikaci podniků provádějících projekty balíčku zahraniční pomoci“ s cílem znovu identifikovat kvalifikace zahraniční pomoci všech podnikůPočet obecných smluvních podniků na kompletní projekty zahraniční pomoci se snížil z 348 v celé zemi na 70.

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-2

   Podle zpráv se jedná o důležitou kvalifikaci získanou společností Waijian Group po získání speciální kvalifikace pro všeobecné uzavírání smluv na stavební projekty na začátku tohoto roku. Je to také další důležitá vizitka pro skupinu „Chongqing Foreign Economic and Trade Group“, která má „jít globálně“ a bude to velmi podporovat.

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-3

   Waijian Group se lépe podílí na výstavbě národních projektů zahraniční pomoci,Vyvinout novou tržní platformu pro zámořské inženýrství. V posledních třech letech se skupina zahraničních ekonomických a obchodních společností Chongqing aktivně integrovala do výstavby země „Jeden pás a jedna cesta“. Více než 70% uzavírání smluv o zahraničních projektech a zahraniční pracovní spolupráce je soustředěno do „Pásů a silnic“ a sousedních zemí .

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-4

   Skupina Waijian Group odjela do zahraničí v 80.

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-5

   letech a je předním podnikem v oblasti realizace zahraničních smluvních projektů v Čchung-čching.

Podniky v Čchung-čching „vycházejí“ a přidávají novou vizitku-6

Postupně založila zámořské společnosti a kanceláře v téměř 20 zemích a regionech a realizovala 6 projektů zahraniční pomoci v celkové hodnotě kontraktu 730 milionů juanů. Projekt Súdánský prezidentský palác prošel 2016 Overseas Engineering Luban Award a projekt Liberia Ebola Clinic Project vytvořil „Chinese Speed“ a zahájil zámořský projekt „Made in Chongqing“. .