Regionální

Chen Luping se setkává s japonskými hosty

souhrn

Novinky z našich novin (Reporter Li Xing) 14. června Chen Luping, člen stálého výboru výboru městské strany, náměstek starosty městské správy, tajemník pracovního výboru strany v nové oblasti Liangjiang a ředitel managementu Výbor se setkal s předsedou japonské skupiny Hydex a jeho stranou, obě strany se rozhodly projekt posílit a došlo k výměně spolupráce. Chen Luping přivítal Sipushi a jeho doprovod do Chongqingu a krátce představil ekonomický a sociální rozvoj Chongqingu.

Chen Luping se setkává s japonskými hosty

Chen Luping se setkává s japonskými hosty-0

  Novinky z našich novin (Reporter Li Xing) 14.

Chen Luping se setkává s japonskými hosty-1

   června Chen Luping, člen stálého výboru výboru městské strany, náměstek starosty městské správy, tajemník pracovního výboru strany v nové oblasti Liangjiang a ředitel managementu Výbor se setkal s předsedou japonské skupiny Hydex a jeho stranou, obě strany se rozhodly projekt posílit a došlo k výměně spolupráce. Chen Luping přivítal Sipushi a jeho doprovod do Chongqingu a krátce představil ekonomický a sociální rozvoj Chongqingu. Řekl, že v roce 2013 představil Chongqing z Japonska projekt implantovatelného umělého srdce „Yongrenxin“. V současné době tento projekt provádí doplňkové kontroly technických požadavků, zdokonaluje plány klinických studií a provádí související přípravné práce.

Chen Luping se setkává s japonskými hosty-2

   Doufáme, že japonská strana dále posílí svoji technickou podporu projektu, posílí těsnost spolupráce a společně překoná technické problémy.

Chen Luping se setkává s japonskými hosty-3

  Zároveň dále zvýšit investice. Doufáme, že obě strany budou tvrdě pracovat na vybudování klastru průmyslového řetězce integrujícího „výrobu, vědecký výzkum a klinické služby“ s mezinárodně vedoucí úrovní.

Chen Luping se setkává s japonskými hosty-4

Teraura vyjádřil své očekávání další spolupráce mezi oběma stranami a doufal, že obě strany budou v budoucnu spolupracovat v různých aspektech. .