Hra

Muž v domácím násilí také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl skutečně chycen pro podezření z krádeže

souhrn

Hualong.com, 12. června, 17:36 (Reporter Que Ying) Nedávno Fang, muž z města Yinglong, okres Nan'an, Chongqing, ohlásil domácí násilí. Jeho žena ohlásila policii. Před policií Fang také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí je chytit“. Výsledkem bylo, že po vyšetřování a ověření policií byl Fang skutečně podezřelý z krádeže. V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an.27. května

Muž v domácím násilí také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl skutečně chycen pro podezření z krádeže

Muž v domácím násilí také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí chytání“ a byl skutečně chycen pro podezření z krádeže-0

 Hualong.

 com, 12. června, 17:36 (Reporter Que Ying) Nedávno Fang, muž z města Yinglong, okres Nan'an, Chongqing, ohlásil domácí násilí. Jeho žena ohlásila policii. Před policií Fang také kázal, že „dělat příliš mnoho špatných věcí se nebojí je chytit“.

  Výsledkem bylo, že po vyšetřování a ověření policií byl Fang skutečně podezřelý z krádeže. V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an. Asi v 10 hodin 27. května oznámili lidé v oblasti spadající pod jurisdikci policejní stanice Nan'an Yinglong policii, že byl vystaven domácímu násilí.

  Policie se od policie dozvěděla, že 50letý manžel policisty Fang Mou byl ve všední dny nečinný.

  Požádal policistu Yu, kdyby neměl peníze.

  Kdyby Yu peníze nedal, pěstoval by. Ráno chtěl Fang po vstávání jít ven, natáhl se a požádal Yu o peníze. Yu řekl, že na údržbu domácnosti nelze dát peníze. Když Fang neměl peníze, zbil Yu a Yu okamžitě nahlásil policii na policejní stanici Yinglong.

  Když policie dorazila na místo činu, Fang byl stále naštvaný a řekl, že se jedná o rodinnou záležitost a nebude policii povolen. Když ho lidé varovali, že páchání domácího násilí je také nezákonné a trestné, Fang řekl nepřesvědčeně: „Udělal jsem spoustu nezákonných a kriminálních věcí. Co můžete, chlapci, chytit? „V tuto chvíli Fangova žena s pláčem řekla policii:„ Dopustil se trestných činů a před časem ukradl věci jiných lidí.

  Mohu svědčit a rychle ho chytit.

  „Poté, co policie novináře krátce požádala, byl Fang přiveden zpět na policejní stanici, aby prošetřil a ověřil trestní skutečnosti jeho mnohonásobných krádeží. Na konci vyšetřování policejní stanice musel Fang přiznat své tři případy krádeží od ledna 2016 do ledna 2017.

  Mezi nimi v lednu 2016 Fang ukradl čtyři kruhy drátů z měděného jádra v železářství v Yinglongu, motocykl u vchodu do autobusového terminálu Chayuan v říjnu téhož roku a 600 z vesnické peněženky ve vesnici v Yinglong v lednu 2017. Yuan v hotovosti.

 Po ověření byly potvrzeny dva ze tří případů krádeže. Obchodník neoznámil krádež čtyřkruhového drátu s měděným jádrem, ale krádež potvrdil. V současné době byl Fang zatčen prokurátorem okresu Nan'an pro podezření z krádeže.

.