Průmysl

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“

souhrn

Zprávy z našich novin (korespondent Ma Longxiang, Sun Xin, reportér Zhou Aiming, Jiang Yan) Historie horkého pramene Tangshan „Vyrůstá v nevědomosti budoáru“ končí. Reportér se včera z Tangshan Hot Spring Tourism Resort dozvěděl, že místní oblast recykluje studny horkých pramenů ve své jurisdikci a promění je v tematickou krajinu horkých pramenů, takže jedinečně okouzlující studny horkých pramenů Tangshanu budou viditelné a hmatatelné.Položka

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-0

  Zprávy z našich novin (korespondent Ma Longxiang, Sun Xin, reportér Zhou Aiming, Jiang Yan) Historie horkého pramene Tangshan „Vyrůstá v nevědomosti budoáru“ končí. Reportér se včera z Tangshan Hot Spring Tourism Resort dozvěděl, že místní oblast recykluje studny horkých pramenů ve své jurisdikci a promění je v tematickou krajinu horkých pramenů, takže jedinečně okouzlující studny horkých pramenů Tangshanu budou viditelné a hmatatelné. V současné době má Tangshan 14 horkých pramenů s hloubkami od 200 do 1 200 metrů a roční příjem vody je přibližně 1 milion kubických metrů.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-1

   Mezi 14 studnovými studnami jsou práva na správu většiny studní rozptýlena v rukou podniků a institucí. Po dlouhou dobu byly všechny tyto horké prameny s velkou kulturní a krajinnou hodnotou „vychovávány v nevědomosti hlubokých budoárů“. Horký pramen „vychovaný v hlubokém budoáru“„Nejprve to nepřispívá k posílení horké jarní atmosféry horkého pramene Tchang-šan. Mnoho turistů přijíždí do Tangshanu máčet v horkých pramenech a nevyhnutelně se budou divit: Proč horký pramen Tangshan nemá silný zápach síry? Je to smícháno s vodou? Co je pravá horká pramenitá voda Tangshan? Decentralizované řízení studní s horkými prameny také způsobilo vážné zneužívání a plýtvání.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-2

   Reportér se dozvěděl, že jeden z vrtů studeného pramene spravovaných určitou společností,Oddělení správy schválilo roční objem odběru vody 30 000 metrů krychlových, ale ve skutečnosti společnost každoročně nasbírá 110 000 metrů krychlových vody, což je téměř čtyřnásobek povoleného objemu odběru vody! Když vedení přišlo na kontrolu, zjistili také, že podnikový krajinný bazén ve skutečnosti používal horkou pramenitou vodu. S cílem sjednotit správu a rozvoj zdrojů horkých pramenů se Tangshan rozhodl získat zpět práva na správu studní horkých pramenů.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-3

  Podle osoby odpovědné za společnost poskytující horké prameny v Tangshan Hot Spring Tourism Resort dosáhla společnost horkých pramenů záměru recyklovat jeden horký pramen s vilou Jiang's Villa a další dva byly mimo provoz. Pět studňových studní vyjednávají také o recyklaci. Po obnovení práva na správu vytvoří Tangshan otevřený,Zažijte tematickou krajinu.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-4

   Místní předběžný plán spočívá v postupném provádění krajinných transformací studní horkých pramenů, které vytvářejí na místě zamlžené vodní plochy k posílení atmosféry horkých pramenů Tangshanu; obklopení studní horkých pramenů přidá populární vědecké znalosti a oblasti zkušeností s horkými prameny, aby se horké prameny jarní studny viditelné a hmatatelné. Reportér byl informován, že v blízkosti studny horkých pramenů v Tangshan Central Park bude vybudována velká kulturní krajina.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-5

  Horká pramenitá voda je čerpána do svahu a tvoří horký pramenový vodopád, který spotřebitelům umožňuje vidět původní horkou pramenitou vodu.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-6

   Zodpovědná osoba uvedla, že horký pramen Tangshan je bohatý na 32 druhů minerálů a 5 druhů stopových prvků. Vyznačuje se čistotou, chromatičností méně než 5, zákal méně než 3 a bez zápachu a chuti, takže se liší od běžného horké prameny s vysokým obsahem síry. Po kolektivním obnovení práv na správuVývoj studní s horkými prameny bude řádnější. V budoucnu bude mít středisko jednotné plánování, jednotné řízení a řádné využívání studniček horkých pramenů a postupně vytvoří model rozvoje a využití kaskádového rozvoje, komplexní využití, vyváženou těžbu a doplňování a účinný cyklus.

Tangshan: Nechť je krása horkých pramenů „viditelná a hmatatelná“-7

Kromě toho místní oblast také pověří Výzkumný ústav pro geologický průzkum provincie Jiangsu, aby našel nové geotermální zdroje Tchang-šan a současně zlepšil a posílil hladinu vody,Monitorování množství vody, kvality vody a teploty vody, aby bylo možné včas uchopit proces změny v těžebním procesu a vytvořit dynamický monitorovací systém; aktivně prozkoumávat digitální, informatizované a inteligentní řízení vody z horkého pramene na základě velkých správu a kontrolu dat a realizovat udržitelný rozvoj a využívání zdrojů horkých pramenů. .