Ekonomika

Zahájena soutěž vizuálních prací „Vítejte v 19. soutěži Daquan Civil Shooting Nanjing“

souhrn

Zprávy z těchto novin, které plně demonstrují nové úspěchy Nanjing při budování „silného, ​​bohatého, krásného a vysokého“ nového Nanjingu od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny, otevírající novou cestu „dvou shromáždění a jednoho vysokého“ a „Jedna stavba na vysoké úrovni, šest pozoruhodných“ nových cest. Silně vytvářejte silnou atmosféru k přivítání 19. národního kongresu Komunistické strany Číny. Propagandní odbor městského výboru města Nanjing, městská federace literárních a uměleckých asociací, obecní rada pro výzkumNanjing Press Media Group, Nanjing Radio and Television Set

Zahájena soutěž vizuálních prací „Vítejte v 19. soutěži Daquan Civil Shooting Nanjing“

Zahájena soutěž vizuálních prací „Vítejte v 19. soutěži Daquan Civil Shooting Nanjing“-0

 Zprávy z těchto novin, které plně demonstrují nové úspěchy Nanjing při budování „silného, ​​bohatého, krásného a vysokého“ nového Nanjingu od 18.

  národního kongresu Komunistické strany Číny, otevírající novou cestu „dvou shromáždění a jednoho vysokého“ a „Jedna stavba na vysoké úrovni, šest pozoruhodných“ nových cest. Silně vytvářejte silnou atmosféru k přivítání 19.

  národního kongresu Komunistické strany Číny.

  Propagandní odbor městského výboru města Nanjing, městská federace literárních a uměleckých asociací, obecní rada pro výzkumSkupina Nanjing News Media Group a skupina Nanjing Radio and Television Group společně uspořádaly soutěž vizuálních prací „Vítejte v 19. výročí civilního natáčení v Nanjing“ a nyní si vyžádají díla od celé společnosti. Tématem této soutěže je „Pět let tvrdé práce“. Účastníci jsou vyzváni, aby pomocí fotografií, videa, VR, leteckých snímků a dalších vizuálních prostředků představili celou perspektivu, všestrannost a celou škálu od 18.

  národního kongresu Komunistické strany Číny.

 Nanjing dosáhl velkých úspěchů při stavbě nového Nanjing „Posílení, prosperity, krásy a vysokého“, čímž zahájil novou cestu „dvou shromáždění, jednoho vysokého“ a „stavby na vysoké úrovni, šesti pozoruhodných“. duch vyspělých a příkladných osobností a odráží ducha lidí.

  Šťastný život a duchovní rozhled, energicky prosazují základní hodnoty socialismu a zpívají hlavní téma lásky k večírku, zemi a socialismu,Povzbuďte a mobilizujte celé město, aby se úzce spojilo kolem ústředního výboru strany s soudruhem Si Ťin-pchingem v jádru, a shromáždili mocnou sílu, která společně pracuje na budování čínského snu. V této soutěži jsou 3 dílčí akce. První událost, soutěž o vytvoření multimediálního obrazu „New Nanjing · New Image“, shromáždila různá kreativní díla H5, obrazové mikrofilmy (nebo kreativní mikrofilmy) a dronové panoramatické snímky VR,Může odrážet úspěchy rozvoje města a obsah publicity obrazu města od 18.

  národního kongresu Komunistické strany Číny; odrážet obsah městské krajiny, turistických atrakcí, krásné přírody, charakteristické stavby měst a ikonické stavební projekty; odrážet obsah propagace a vzdělávání základních socialistických hodnot; odrážejí kulturní pokrok, blahobyt lidí a sociální harmonii atd. Druhá událost, fotografická soutěž s tématem „Like, Focus and Prospect“. Shromážděná různá fotografická díla mohou odrážet téma Nanjingovy „silné ekonomiky, bohatých lidí, krásného prostředí a vysokého stupně sociální civilizace“ a odrážet hlavní stavební projekty a velké projekty v Nanjing.

  Technologické inovace, klíčové projekty obživy, odrážející nejreprezentativnější prostředí městské výstavby v každém okrese,Úspěchy ve výstavbě charakteristických měst a krásných vesnic odrážejí vyspělé a typické styly „pohyblivých postav“, „morálních modelů“ a „dobrých lidí kolem“ v Nanjingu a odrážejí šťastný život a dobrý duchovní rozhled lidí v město. Událost 3, Soutěž o příležitostné fotografování mobilních telefonů „Štěstí ty a moje Nanjing Power“, vyžádané fotografie nebo krátká videonahrávka pořízená mobilními telefony,Může odrážet šťastné okamžiky výroby a života občanů, podnikání a inovací; odrážet živobytí občanů, jako je „učení a výuka“, „práce a příjem“, „nemoc a zdravotní péče“, „péče o seniory“, „bydlení a bydlení atd. Obsah; odrážejí obsah podnikání a inovací občanů a lepší život; odrážejí změny ve městech kolem občanů, ekonomickou prosperitu, kulturní prosperitu,Obsah sociální harmonie; a různé šťastné emotikony, šťastné okamžiky, šťastné scény atd.

  Zachycené mobilními telefony. Každá akce má řadu prvních, druhých a třetích cen, ocenění za vynikající výsledky atd.

  S maximální cenou 4 000 juanů. Oceněná díla budou vydána organizátorem. Podle různých událostí nastavil organizátor akce tři způsoby podání: autor jedné události,Zabalte práci do elektronické složky a odešlete ji na e-mail: [email protected] com.

  Složka musí obsahovat 200slovnou interpretaci díla (formát TXT) a musí obsahovat jméno autora a kontaktní údaje, místo fotografování , popis obrázku nebo videa, Kategorie účasti. Název složky je sjednocen jako: „Nový Nanjing · Nový obrázek“ All-Media Video + Název + Název díla + Číslo mobilního telefonu + Zúčastněná kategorie “. Autoři soutěže druhé soutěže, zabalí svá díla do elektronické složky a zašlou je na e-mail: [email protected]

 com, složka musí obsahovat 100slovnou interpretaci díla (formát TXT) a označení autora jméno, kontaktní informace a místo natáčení, kategorie účasti.

  Názvy složek jsou sjednoceny jako: „Tématická fotografická soutěž„ Like, Focus a Outlook “+ název + název práce + číslo mobilního telefonu“.

  Autoři třetí soutěže zabalí svá díla do elektronické složky a zašlou je na e-mailovou adresu: [email protected]

 com, složka musí obsahovat 100slovnou interpretaci díla (formát TXT) a uvést jméno autora , kontaktní informace a místo natáčení, popis obrázku nebo videa, kategorie účasti. Názvy složek jsou sjednoceny jako: „Štěstí, ty a moje síla Nanjing“Přichycení mobilního telefonu + jméno + pracovní jméno + číslo mobilního telefonu + účastnická kategorie ". Organizátor akce zvlášť připomněl, že uzávěrka této série soutěží vizuálních prací je 10.

  září (účast v provinciálním" Vítejte na 19. národním kongresu Série provincie Ťiang-su "Práce soutěže vizuálních děl musí být předloženy do 30. června a zaslány do provinční soutěže po promítání). Po dokončení sbírky dělOrganizátor akce vyzve odborníky, aby pro každou dílčí akci vytvořili hodnotící tým, který bude provádět ocenění.

  Ve druhé polovině letošního roku organizátor akce vybere také některá vítězná díla k pořádání speciální výstavy fotografií atd. Pokud jde o specifické technické požadavky na položky, naskenujte následující QR kód, abyste získali podrobnější obsah.

.