Žena

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty

souhrn

Reportér Securities Times Duan Jiuhui minulý týden poté, co centrální banka vydala pokutu ve výši více než 25 milionů juanů za platbu kartou a zastavila akviziční činnost ve 25 provinciích a městech, včera regulační orgány opět zveřejnily vysoké pokuty. platební instituce Guopay a Linkage Advantages byly pokutovány ve výši více než 46 milionů juanů a více než 26 milionů juanů. Podle neúplných statistik k včerejškuLetos zveřejněny třetí strany

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-0

  Reportér Securities Times Duan Jiuhui minulý týden poté, co centrální banka vydala pokutu ve výši více než 25 milionů juanů za platbu kartou a zastavila akviziční činnost ve 25 provinciích a městech, včera regulační orgány opět zveřejnily vysoké pokuty. platební instituce Guopay a Linkage Advantages byly pokutovány ve výši více než 46 milionů juanů a více než 26 milionů juanů. Podle neúplných statistik k včerejškuOd začátku letošního roku bylo zveřejněno celkem 62 pokut od platebních institucí třetích stran, s celkovými pokutami přesahujícími 160 milionů juanů. Mezi nimi bylo mnoho „nebeských pokut“ desítek milionů dolarů.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-1

   Guofubao a UMF byli potrestáni, protože porušili příslušná ustanovení předpisů o likvidaci a opatření v oblasti správy platebních služeb nefinančních institucí.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-2

   Rozumí se, že Guofubao bylo založeno v lednu 2011,Získal povolení k podnikání v oblasti plateb prostřednictvím internetu a mobilních telefonů vydané centrální bankou dne 22.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-3

   prosince 2011, v lednu 2015 získal licenci k podnikání v oblasti plateb do fondu, v květnu 2016 získal povolení k podnikání v oblasti přeshraničního platebního styku RMB a vydal další předplacené karty Prosinec 2016 Vydávání a přijímání obchodních licencí; jejich dvěma hlavními akcionáři jsou společnosti Beijing Zhirong Xinda Technology Co. , Ltd. a China International Electronic Commerce Co.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-4

  , Ltd. Společnost UMF e-commerce byla založena v roce 2011 a má licence pro platby přes internet, platby za mobilní telefony a získávání bankovních karet.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-5

   Na platebním trhu třetích stran v současné době existují tři nejlépe hodnocené společnosti, které sprintují o IPO (počáteční IPO), jmenovitě Lakala pod Legend Holdings, Huifu, která před pár měsíci sprintovala do hongkongských akcií, a Mandaojin, který se připravuje v akciích A. Služba (Baofu). Mezi nimi činil čistý zisk společnosti Mandao Financial Services v letech 2014 až 2016 25,158 milionů juanů, 81,601 milionu juanů a 149 milionů juanů. Na základě toho není těžké spekulovat, že Guofubao dostalo pokutu více než 46 milionů juanů, což je pro platební společnost velká ztráta.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-6

   Podle neúplných statistik reportéra z Securities Times od začátku letošního roku dosáhl počet pokut obdržených platebními institucemi třetích stran 62. Souhrnné pokuty a konfiskace přesáhly 160 milionů juanů. Počet pokut zveřejněných za dva měsíce od samotného června činil více než polovinu a často byly vidět pokuty vysoké hodnoty v řádu desítek milionů dolarů.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-7

   „Kromě vydávání nových předpisů je provádějí také regulační orgány. To je důvod, proč byly platební instituce potrestány za normalizaci a intenzifikaci.

Zabaveno více než 46 milionů! Platební instituce třetích stran opět narazily na obrovské pokuty-8

“ Produktový ředitel platební instituce třetí strany v Pekingu řekl novinářůmOd druhé poloviny loňského roku Čínská lidová banka provedla národní pracovní plán pro nápravu finančních rizik na internetu, tvrdě zasáhla proti internetovému finančnímu chaosu, přísně vyšetřovala a řešila nezákonné transakce, jako je poskytování platebních služeb pro různé nelegální transakce, a reguloval ekonomický a finanční řád. Čínská lidová banka intenzivně vydala nová nařízení regulující rozvoj platebního průmyslu. Platební instituce třetích stran zavádějí přísný dohled. Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).