Vzdělání

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů

souhrn

Odpověď ■ Aviation Nanfang Daily (reportér / korespondent námořnictva Liu Qianda / Zhong Jianguo) Reportér se od Fei Changzhun dozvěděl, že v důsledku vlivu tajfunového počasí vydaly letiště Guangzhou Baiyun a letiště Zhuhai Jinwan žlutá varovná upozornění na zpoždění letu. Mezi nimi i Baiyun Letiště má řízení provozu Středisko aktivuje varování před modrou vichřicí. Letiště Guangzhou Baiyun vydalo žluté varování před zpožděním,Terminál v Kuang-čou se očekává 12. června

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-0

  Odpověď ■ Aviation Nanfang Daily (reportér / korespondent námořnictva Liu Qianda / Zhong Jianguo) Reportér se od Fei Changzhun dozvěděl, že v důsledku vlivu tajfunového počasí vydaly letiště Guangzhou Baiyun a letiště Zhuhai Jinwan žlutá varovná upozornění na zpoždění letu. Mezi nimi i Baiyun Letiště má řízení provozu Středisko aktivuje varování před modrou vichřicí.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-1

   Letiště Guangzhou Baiyun vydalo žluté varování před zpožděním,Očekává se, že oblast terminálu v Guangzhou bude ovlivněna cloudovým systémem obklopujícím tajfun od 12. června do 20:00 a dopravní kapacita poklesne o přibližně 20%. K 12.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-2

   červnu 17:15 letiště Guangzhou Baiyun zpozdilo více než 220 příchozích a odchozích letů a zrušilo více než 80 příchozích a odchozích letů. Letiště Shenzhen Bao’an vydalo varovné oznámení pro zpoždění letu, letiště Shenzhen Bao’an bylo zasaženo tajfunem “Společnost „Miao Bai“ způsobila rozsáhlá zpoždění letů.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-3

   Od 12.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-4

   června 17:10 zpozdilo letiště Shenzhen Baoan více než 140 letů do a z Hongkongu a zrušilo více než 200 letů.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-5

   Letiště Zhuhai Jinwan vydalo žluté varování pro zpoždění letu.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-6

   se očekává, že oblast terminálu Ču-chaj bude ovlivněna cloudovým systémem obklopujícím tajfun od 12. června do 24:00 a kapacita provozu poklesne přibližně o 30%. K 12.

Na letišti Guangzhou-Shenzhen-Zhuhai zpožděno více než 300 letů-7

   červnu 17:15 letiště Zhuhai Jinwan zpozdilo více než 30 příchozích a odchozích letů a zrušilo více než 50 příchozích a odchozích letů. Kromě toho zrušilo 12. června mezinárodní letiště Jieyang Chaoshan kvůli tajfunu 16 letů, včetně Šanghaje, Tchien-ťinu, Čchung-čching, Guilinu, Haikou a dalších míst.

   Všechny lety na letišti Chaoshan se vrátí do normálu 13.

   června.

.