Zápas

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“

souhrn

Sbírá se zpravodajská agentura Xinhua, Guiyang, 12. června (reportér Wang Xinming), „provize“ za pohřební dotace, hřbitovní poplatky a novoroční pozdravy. Cui Yongqiang, bývalý zástupce ředitele Funeral Management Bureau of Yanhe County Civil Affairs Bureau, Guizhou Province , byl vyloučen ze strany, vyloučen z veřejné funkce a přeložen Soudnictví toto jednání přijímá. Podle nedávné zprávy Disciplinární komise v Tongren City v březnu 2016Když inspekční tým krajského výboru strany okresu Yanhe umístil do úřadu pro občanské záležitosti kraje na kontrolu

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-0

  Sbírá se zpravodajská agentura Xinhua, Guiyang, 12. června (reportér Wang Xinming), „provize“ za pohřební dotace, hřbitovní poplatky a novoroční pozdravy. Cui Yongqiang, bývalý zástupce ředitele Funeral Management Bureau of Yanhe County Civil Affairs Bureau, Guizhou Province , byl vyloučen ze strany, vyloučen z veřejné funkce a přeložen Soudnictví toto jednání přijímá.

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-1

   Podle nedávné zprávy Disciplinární komise v Tongren City v březnu 2016Inspekční tým výboru strany Yanhe County zjistil při inspekci Úřadu pro občanské záležitosti kraje vodítko: Yuntianhe Funeral Service Co. , Ltd.

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-2

   zpopelnila tělo a pozůstalá rodina byla v pohřebním ústavu na pohřeb, Cui Yongqiang shromáždil 100 juan z pohřební dotace. ; Za každý prodaný hřbitov bude Cui Yongqiangovi účtována částka 1%, 2%,Procento „3% provize“ je účtováno na hřbitově.

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-3

   Vyšetřováním vodítek problému odhalila Yanhe County Commission for Discipline Inspection tajemství, že Cui Yongqiang obdržel majetek společnosti, zpronevěřil státní prostředky a chtěl vydělat „mrtvé peníze“. Po vyšetřování obdržel Cui Yongqiang od října 2012 do července 2015 třikrát „novoroční pozdravy“ společnosti Yuntianhe. 7000 juanů. S využitím práva na službu, z „provize“ pohřební dotace společnosti Yuntianhe ve výši 68 000 juanů, „provize“ hřbitovních poplatků ve výši 28 200 juanů, a získání 60 metrů čtverečních půdy od společnosti Yuntianhe a jejího dalšího prodeje se ziskem 30 000 juanů.

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-4

   Cui Yongqiang zároveň využil společnost Yuntianhe k podávání zpráv státním financím a podvedl státní pohřební dotace, aby získal celkem 3. 120 000 juanů. Podle zprávy Cui Yongqiang jako národní pracovník porušil národní zákony a předpisy tím, že přijal majetek společnosti a zpronevěřil státní prostředky, částka byla velká, okolnosti byly vážné a sociální dopad byl špatný.

Oficiální Yanhe v provincii Kuej-čou byl „dvakrát otevřen“ za shromažďování „mrtvých peněz“ za „novoroční pozdravy“-5

Nedávno byl Cui Yongqiang vyloučen ze strany, vyloučen z veřejné funkce a byl předán soudnímu orgánu k vyřízení. .