Umění

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Zhan Wenping, Wang Cong, korespondent / Ouyang Yueying) Odpoledne 12. se v Guangzhou konal 8. provinční kongres čínské asociace pro podporu demokracie v Guangdongu. Konference přezkoumala a schválila pracovní zprávu sedmého výboru, zvolila osmý výbor provinčního demokratického progresivního výboru Guangdong a zvolila zástupce 12. národního demokratického progresivního kongresu. Na prvním plenárním zasedání 8. provinčního výboru provincie Guangdong Demokratické pokrokové

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-0

  Nanfang Daily (Reporter / Zhan Wenping, Wang Cong, korespondent / Ouyang Yueying) Odpoledne 12. se v Guangzhou konal 8.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-1

   provinční kongres čínské asociace pro podporu demokracie v Guangdongu. Konference přezkoumala a schválila pracovní zprávu sedmého výboru, zvolila osmý výbor provinčního demokratického progresivního výboru Guangdong a zvolila zástupce 12. národního demokratického progresivního kongresu. Na prvním plenárním zasedání 8.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-2

   provinčního výboru pro pokrok v demokracii v Kuang-tunguLu Xiulu byl zvolen předsedou, Lu Kaiyin, Hu Xian, Huang Ling, Chen Qianwen, Li Xiaoqin, Chen Riyuan a Liu Bo byli zvoleni za zástupce ředitele a 26 lidí včetně Ma Qinglianga bylo zvoleno jako stálý výbor. Na zasedání byl zvolen 8.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-3

   dozorčí výbor Demokratické progresivní provincie Guangdong a ředitelem byl zvolen Chen Qianwen.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-4

   Stálý výbor osmého zasedání, jmenovaný na první schůzi výboru 8.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-5

   zasedání, jmenoval Wang Fu generálním tajemníkem provinčního výboru Guangdongu Demokratické pokrokové strany. „Usnesení 8. provinčního kongresu Guangdong Čínské asociace pro podporu demokracie“ přijaté konferencí souhlasilo s pracovní zprávou 7.

Plnit funkci demokratického dohledu v souladu s novou situací a novými požadavky-6

provinčního demokratického pokrokového výboru Guangdong. Konference požádala provinční výbor Guangdongu Demokratické pokrokové strany, aby se jako vůdce převzal v duchu důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga, dále posílil „čtyři vědomí“ a dále podporoval organizační konstrukci ze strategické výšky rozvoj spolupráce více stran;Dále uchopit požadavky „čtyři vytrvalosti, tři podpory a dva v popředí“, aby se zvýšila schopnost účastnit se politiky a diskutovat o ní; dále kombinovat novou situaci a nové požadavky na výkon funkce demokratického dohledu. .