Průzkum

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů

souhrn

Nanfang Daily News (reportér / korespondent Liu Guangmingbao / Guan Chunfeng) První veletrh čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů (dále jen „vědecký veletrh“) se bude konat ve dnech 22. – 24. Června v Huizhou. 12. se reportér z organizačního výboru vědeckého veletrhu dozvěděl, že se konference zúčastní téměř 300 domácích i zahraničních univerzit, které budou vystavovat a propagovat téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů. Toto jsou čínské univerzity od reformy a otevírání

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů-0

  Nanfang Daily News (reportér / korespondent Liu Guangmingbao / Guan Chunfeng) První veletrh čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů (dále jen „vědecký veletrh“) se bude konat ve dnech 22. – 24. Června v Huizhou.

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů-1

   12. se reportér z organizačního výboru vědeckého veletrhu dozvěděl, že se konference zúčastní téměř 300 domácích i zahraničních univerzit, které budou vystavovat a propagovat téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů. Jedná se o největší a nejkoncentrovanější zobrazení a transakci vědeckých a technologických úspěchů čínských univerzit od reformy a otevření. Je to také setkání mezi Guangdongem, největší čínskou ekonomickou provincií, a největším čínským „bohatým dolem“ pro vědecký výzkum.

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů-2

   Tématem letošního veletrhu vědy je „Překonání rozdílu mezi průmyslem a univerzitami, spojení rukou k inovaci a vítězství ve prospěch“, jehož hlavními jednotkami jsou Ministerstvo školství a provinční vláda Kuang-tung, Centrum pro rozvoj vědy a techniky Ministerstva školství , provinční ministerstvo vědy a technologie v Guangdongu, provinční ministerstvo školství v provincii Guangdong, provinční ekonomická a informační komise v provincii Guangdong a je společně hostitelem městské správy Huizhou. Podle osoby odpovědné za Centrum pro rozvoj vědy a techniky na ministerstvu školství je Guangdong největší ekonomickou provincií v Číně a univerzity jsou největším vědecko-výzkumným týmem v Číně. Tyto dva se budou střetávat s průmyslově-univerzitně-výzkumnou spoluprací. na veletrhu vědy a propagovat více univerzitních úspěchů v Huizhou.

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů-3

   Dokonce i Guangdong dosáhl transformace. Příslušná osoba odpovědná za provinční ministerstvo vědy a techniky věří, že veletrh vědy a techniky může shromažďovat vědecké a technologické úspěchy domácích i zahraničních univerzit a průmyslových odvětví Guangdong.

V Guangdongu chce „přistát“ téměř 10 000 vědeckých a technologických úspěchů-4

  Bude podporovat Guangdong při budování národního střediska pro inovace v oblasti vědy a techniky a podporovat průmyslovou transformaci a modernizaci. V současné době organizační výbor získal téměř 10 000 vysokých škol a univerzit na podporu projektů zaměřených na úspěchy.

   Vědecký veletrh je rozdělen do tří sekcí: výstavy, fóra, konference a propagační transakce se zaměřením na inteligentní zařízení, mikroelektroniku, velká data a komunikace, nové materiály, námořní vědu a inženýrství,Deset hlavních průmyslových odvětví, včetně kmenových buněk a tkáňového inženýrství, přesné medicíny, úspory energie a nové energie, ochrany životního prostředí a komplexního využívání zdrojů a umělé inteligence, vytvořilo programy pro transakční spolupráci, výstavy klíčových projektů, fóra a setkání. Současně se více než deset akademiků zúčastní setkání akademických pracovníků „Blue Fire Lecture Hall“ a dalších výměnných aktivit. Příslušná osoba odpovědná za Huizhou představila,Během veletrhu vědy a techniky bude město Huizhou podepisovat smlouvu s Centrem rozvoje vědy a techniky na ministerstvu školství o vybudování Tonghuského „univerzitního inovačního parku“.

V současné době se obě strany dohodly na společném založení „Modrého požárního průmyslu“ -University-Research Joint Innovation Special Fund “s roční investicí 20 milionů juanů. Zároveň bude koordinovat příslušné investiční společnosti, aby do tří let vytvořily speciální fond rizikového kapitálu v hodnotě nejméně 1 miliardy juanů. Zřízení těchto fondů a fondů podpoří transformaci úspěchů univerzit po celé zemi v Huizhou. .