Žena

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Wang Tengteng Ye Dan) 12. prosince oznámil čínský průmyslový fond UCAR a oznámila svou první investici. UCAR Industry Fund je fond soukromého kapitálu RMB iniciovaný a zřízený společností UCAR se zaměřením na investice do řetězce automobilového průmyslu.Bude spolupracovat s Shenzhou UCAR v oblasti cestování a automobilů

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice-0

  Nanfang Daily (Reporter / Wang Tengteng Ye Dan) 12. prosince oznámil čínský průmyslový fond UCAR a oznámila svou první investici. UCAR Industry Fund je fond soukromého kapitálu RMB iniciovaný a zřízený společností UCAR se zaměřením na investice do řetězce automobilového průmyslu.

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice-1

  Bude spolupracovat s výhodami platformy UCAR v řetězci cestovního a automobilového průmyslu, aby investoval do perspektivních projektů automobilového a cestovního průmyslu. Li Hui, předseda čínského strategického výboru UCAR a bývalý místopředseda, bude působit jako předseda a řídící partner fondu.

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice-2

   Celková velikost fondu je 10 miliard juanů a fundraising bude dokončen v dávkách podle investice situace.

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice-3

  Xiaopeng Motors je internetová automobilová společnost zaměřená na vytváření dokonalého zážitku z produktu.

Xiaopeng Car Rental dostává 2,2 miliardy juanů strategické investice-4

   Společně ji investovali a založili spoluzakladatel UC He Xiaopeng, zakladatel Huanju Times Li Xueling a generální ředitel společnosti Cheetah Mobile Fu Sheng. Plánuje dokončit malosériovou hmotu výroba do konce roku 2017. V současné době byla v září 2016 vydána beta verze inteligentního nového energetického elektrického vozidla Xiaopeng Automobile.

  Zároveň investovala a postavila továrnu v Zhaoqingu s plánovanou rozlohou 3 000 mu. Celková investice v první a druhé fázi přesahuje 10 miliard a roční výrobní kapacita první fáze dosáhne 100 000 vozidel.

   Xia Heng, zakladatel a prezident společnosti Xiaopeng Motors, uvedl: „Investice průmyslového fondu UCAR do společnosti Xiaopeng Motors má dalekosáhlý význam: na jedné straně toto kolo financování poskytuje silnou finanční podporu výzkumu a vývoji společnosti Xiaopeng Motors ' produkty. Zrychlí iteraci výzkumu a vývoje produktů; na druhou stranu také poskytne společnosti Xiaopeng Motors největší síť v zemi, pokud jde o prodej vozidel a inovativní spotřebu, aby obchodní model „leasingu a prodeje“ mohl a poprodejní servis lze zlepšit. Společnost Xiaopeng Automobile dokončila kompletní rozvržení od výzkumu a vývoje, výroby, prodeje až po poprodejní služby.

Budeme pokračovat v praxi “Díky pragmatickým vlastnostem společnosti Nanpai při výrobě automobilů mohou uživatelé přinést uživatelům zcela nový zážitek z cestování. ".