Soutěž

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku

souhrn

Mnoho proměnných, které mají v blízké budoucnosti větší dopad na akciový trh, vykazuje pozitivní změny: bezrizikové úrokové sazby poklesly, dohled se stal mírným a důležití akcionáři začali zvyšovat své podíly. Jelikož však očekávání zpomalení IPO tento týden propadla, přineslo to také několik obratů a odskoků na trhu. Tím byl ovlivněn index A-akcií, který v pondělí zezelenal a šanghajský akciový index ukončil svůj čtyřdenní po sobě jdoucí růst.Index komponent Shenzhen také ukončil šest po sobě jdoucích zisků. Těšíme se na budoucnost,

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-0

 Mnoho proměnných, které mají v blízké budoucnosti větší dopad na akciový trh, vykazuje pozitivní změny: bezrizikové úrokové sazby poklesly, dohled se stal mírným a důležití akcionáři začali zvyšovat své podíly. Jelikož však očekávání zpomalení IPO tento týden propadla, přineslo to také několik obratů a odskoků na trhu. Tím byl ovlivněn index A-akcií, který v pondělí zezelenal a šanghajský akciový index ukončil svůj čtyřdenní po sobě jdoucí růst.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-1

 Index komponent Shenzhen také ukončil šest po sobě jdoucích zisků.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-2

  Při pohledu do budoucna se tento týden zvyšuje také vnější nejistota akcií A a tlaky na likviditu se mohou před koncem měsíce znovu hromadit a trh může po nepřetržitém oživení vstoupit do období bočního šoku. ● Denní reportér Nanfang, Guo Jiaxuan, stážista Chen Yeyan a sektor pojišťovacích likérů vzrostly proti tomuto trendu. Ovlivněny faktory, jako je pokles očekávání zpomalení nových akcií tento týden a silné očekávání dalšího zvýšení úrokových sazeb ze strany federálního úřadu Rezervovat,V pondělí trh s akciemi A postrádal sentiment a šanghajský akciový index vzrostl a poklesl zpět, aniž by úspěšně dosáhl pololetní hranice.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-3

  Ráno se Šanghaj a Šen-čen otevíraly níže.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-4

  Po otevření začaly postupně stoupat akcie v těžké váze vedené pojišťovacími akciemi a akcie White Horse vedené společností Kweichow Moutai a šanghajská burza cenných papírů a index shenzhenských složek zčervenaly.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-5

  Během relace SSE 50 pokračovala v posilování a dosáhla nového maxima za téměř 18 měsíců. Od té doby však, s výhradou rozsáhlého poklesu tematických zásob, jako jsou sub-nové zásoby a převody s vysokou dodávkou, byl vzestup obou trhů omezen a vrátil se k sestupnému trendu.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-6

  Ke konci vykazoval šanghajský složený index 3139,88 bodu, což je pokles o 0,59%, což ukončuje čtyřdenní sérii; index Shenzhen Component vykázal 10120 bodů, což je pokles o 0,56%, což končí šesti po sobě jdoucími zisky; index ChiNext vykázal 1775 bodů, což je pokles o 1,15 %. Pokud jde o kapitál, objem transakcí obou měst činil 387,3 miliardy juanů. Ve srovnání s předchozím obchodním dnem se objem zmenšil.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-7

  Saldo těchto dvou financí skončilo dvěma po sobě jdoucími vzestupy.

Akciový index může vstoupit do období bočního šoku-8

  K 9. červnu činil zůstatek financování marže a prodeje krátkého prodeje akcií A 865,121 miliardy juanů, což je pokles o 1,712 miliardy juanů z 866 833 miliard juanů v předchozím obchodním dni.

  Ve stejný den měl navíc Shanghai Stock Connect čistý odliv 1,019 miliardy a Shenzhen Stock Connect čistý příliv 98 milionů.

  Na disku bylo populární jen několik sektorů, například pojištění a zásoby vína;Mezi nejvýznamnější poklesy patřily přístroje a měřidla, vojenský průmysl, komunikační zařízení, výroba elektroniky, veřejná doprava a další odvětví.

  Sub-nové zásoby, vysokorychlostní přenos, 4G, integrované obvody, sektor ST, sportovní průmysl a další sektory fungovaly pomalu . Sektor alkoholu se stal nejodolnějším odvětvím ve dvou městech. Wuliangye jednou během vnitrodenního obchodování vzrostl o více než 7% a Kweichow Moutai a další akcie dosáhly rekordní výšky.

  Jak na konci,* Denní limit ST Huangtai, Wuliangye vzrostl o 5,10%, Kweichow Moutai vzrostl o 1,53%, proti trendu vzrostlo téměř 20 akcií v tomto odvětví.

  Pokud jde o jednotlivé akcie, více než 20 akcií, jako jsou Delis, Lawton Development, Ribo Fashion, Jingrui, Shanghai Xiba, Huamai Technology a Hongxiang Power, má svůj denní limit. Shennong Gene, Aolian Electronics, Wanfang Development, Meili Technology, Huaxing Entrepreneurship,O limit se propadlo více než 10 akcií jako Duolun Technology a Shenke Co.

 , Ltd. Mezi nejvýznamnější poklesy patřily Jiangsu Leili, Jinshi Resources, Zhenghai Biotechnology a další. Tento týden může trh s akciemi A čelit trojímu testu.

  Minulý týden se trh vzpamatoval.

  CSI 300 dosáhl nového maxima za 18 měsíců a malé a střední inovace také ukázaly silný výkon, který dosud neviděly dlouho.

  Důvodem je řada dobrých zpráv na trhu v poslední době. Centrální banka investovala téměř 500 miliard MLF,Obrovský nárůst mezibankovních depozitních certifikátů trh interpretuje jako uvolňování likvidity a zpomalení dohledu, spolu se zprávami, jako je omezení nových regulací a zpomalení IPO, které zvýšily chuť investorů k riziku. Kromě toho 21. června společnost MSCI přehodnotila, zda zahrnout akcie A, což také zvýšilo očekávání investorů ohledně přílivu zahraničního kapitálu.

  Je však třeba poznamenat, že jednání Fedu o úrokových sazbách a hodnocení MSCI v polovině tohoto měsíce jsou stále plné nejistot.

 Koncem června je navíc často období těsné likvidity a trh musí být opatrnější. Podle analýzy makléřských společností budou akcie A, které jsou v superponovaném okně hlavních událostí, tento týden zahájeny trojitým testem: Zaprvé, tlak kapitálu. Ačkoli centrální banka minulý týden zahájila téměř 500 miliard operací MLF, centrální banka vždy kladla důraz na neutralitu měnové politiky, a proto hodnocení MPA v polovině roku a pokles komerčních půjček, kterému čelí bankovní systém, činí tržní kapitál stále ne optimistickým.

 Zadruhé, nedávná síla modrých čipů souvisí s očekáváním trhu, že akcie A budou zahrnuty do indexu MSCI. Jak se blíží časové okno, bez ohledu na to, zda se jedná o pozitivní vyplacení nebo více než očekávané záporné, modré čipy, které nadále rostou, pravděpodobně ustoupí, což bude mít určitý dopad na širší trh. Okno zvyšování úrokových sazeb Fedu se navíc postupně blíží.

  Soudě podle minulých trendů bude krátkodobý sentiment na trhu nevyhnutelně podléhat značným výkyvům. „Krátkodobý sentiment investorů se zlepšil díky pozitivním faktorům a napětí v likviditě se dočasně zmírnilo, ale vnější nejistoty se tento týden zvýšily a tlaky na likviditu se mohou znovu hromadit před koncem měsíce a trh může po kontinuálním vstupu vstoupit do horizontálních šoků období odrazu. “Sun Zheng, analytik společnosti China Development Bank Securities, poukázal na to, že současný poměr rizika a výnosu není vysoký.

Před účastí se doporučuje počkat, až se akcie modrých čipů stáhnou zpět. Pokud jde o témata, můžete se zaměřit na tematické akcie Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay, těžit ze začlenění akcií A do modrých čipů s nízkou hodnotou MSCI, zaměřit se na špičkovou výkonnost spotřebního průmyslu a zaměřit se na prosperující průmyslový řetězec Apple, LED, ochranu životního prostředí a vysoce kvalitní společnosti v mediálním a online herním průmyslu. .