Válečný

Changxin Quantitative Pioneer Hybrid Type A má vysokou návratnost

souhrn

Akcie s velkým kapitálem nedávno hrály vítěznou píseň, zatímco akcie s nízkým kapitálem jsou všude. Kvantitativní faktory výběru fondů se zaměřují na vykopávání růstových akcií, protože nedokážou plně těžit z trhu „tančícího slona“. V roce 2015, kdy byl trh volatilní, mělo 41 aktivních kvantitativních fondů zahrnutých do statistiky kladné výnosy 38. Při výrazné úpravě v roce 2016 polovina ze 65 aktivních kvantitativních fondů zahrnutých do statistik dosáhla kladných výnosů.

Changxin Quantitative Pioneer Hybrid Type A má vysokou návratnost

Changxin Quantitative Pioneer Hybrid Type A má vysokou návratnost-0

  Akcie s velkým kapitálem nedávno hrály vítěznou píseň, zatímco akcie s nízkým kapitálem jsou všude. Kvantitativní faktory výběru fondů se zaměřují na vykopávání růstových akcií, protože nedokážou plně těžit z trhu „tančícího slona“. V roce 2015, kdy byl trh turbulentní, mělo 41 aktivních kvantitativních fondů zahrnutých do statistik kladné výnosy 38. Po výrazné úpravě v roce 2016 polovina ze 65 aktivních kvantitativních fondů zahrnutých do statistik dosáhla pozitivních výnosů.

Changxin Quantitative Pioneer Hybrid Type A má vysokou návratnost-1

  Mezi nimi výnosy reverzní strategie Changxin Quantitative Pioneer Class A a TEDA Manulife přesáhly 10%.

Changxin Quantitative Pioneer Hybrid Type A má vysokou návratnost-2

Údaje o větru ukazují, že k 5. červnu má Changxin Quantitative Pioneer Hybrid A za poslední tři roky návratnost 155,80%, což je třetí místo mezi 438 fondy svého druhu. .