Ekonomika

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai

souhrn

Xinhua News Agency, Dalian, 12. června (Reporter Bai Yongquan) Mohu stále dostávat měsíční letenku letadlem? Stojí to 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí jen 90 juanů ... Odpoledne 12. odpoledne zahájilo letiště Dalian letiště produkt měsíční letenky „letecký autobus“ Dalian-Yantai, aby se setkalo s cestujících a uvést jej do provozu. Reportér se dozvěděl, že jakmile byl balíček spuštěn, objem prodeje přesáhl 500 sad.u

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-0

  Xinhua News Agency, Dalian, 12.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-1

   června (Reporter Bai Yongquan) Mohu stále dostávat měsíční letenku letadlem? Stojí to 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí jen 90 juanů . . .

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-2

   Odpoledne 12. odpoledne zahájilo letiště Dalian letiště produkt měsíční letenky „letecký autobus“ Dalian-Yantai, aby se setkalo s cestujících a uvést jej do provozu. Reportér se dozvěděl, že jakmile byl balíček spuštěn, objem prodeje přesáhl 500 sad. V posledních letech jsou výměny mezi dvěma městy Dalian a Yantai stále častější.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-3

  Každý rok mnoho lidí cestuje mezi těmito dvěma městy, aby obchodovali, navštívili příbuzné a cestovali. Přestože přímá vzdálenost z Yantai Penglai do Dalian Lushun je pouze 106 kilometrů, úžina Bohai jí brání a vyžaduje objížďku na více než 1 800 kilometrů.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-4

   I když cestování lodí značně zkrátilo vzdálenost,Z důvodu přepravních podmínek však cesta trvá šest nebo sedm hodin.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-5

   Za účelem uspokojení potřeb cestujících ze dvou míst začalo letiště v Dalian od letošního roku podporovat rychlý a autobusový provoz letů z Dalian do Yantai.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-6

   V současné době se počet letů z Dalian do Yantai zvýšil ze 6 letů za den v loňském roce na 10 letů v současnosti.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-7

   Doba letu trvá pouze 50 minut a doba letu trvá od 8 hodin do 23:00 . Pokrývá hlavní období dne a tvoří letovou vlnu typu „air bus“, která může být na cestách.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-8

   Současně letiště Dalian United Happy Airlines uvedlo na trh produkt měsíčních letenek společnosti Dalian-Yantai, který stojí 360 juanů měsíčně, včetně 4 jednosměrných letů, a pokaždé stojí pouze 90 juanů. Fu Jianhong, viceprezident společnosti Happy Airlines, uvedl, že objem prodeje balíčku v prvním měsíci jeho uvedení přesáhl 500 sad.

Oficiálně otevřen „letecký autobus“ Dalian-Yantai-9

V budoucnu bude v souladu se zárukou Express Line společnosti „Tobacco-Dalian“ a potřebami cestujících vyvinut také produkt „bezplatných víz“, který cestujícím umožní neomezený počet přechodů na libovolný následný let stejným letem neomezeně let vzlétl. On Dayong, manažer oddělení pro rozvoj trhu na letišti v Dalian, uvedl, že cestující na linkách „Yantan-Dalian Express Line“ mohou využívat bezplatné kyvadlové autobusy z vysokorychlostního vlakového nádraží v Dalian na letiště a exkluzivní přepážky pro odbavení na letišti,Pohodlné záruky pozemní služby, jako jsou exkluzivní špičkové bezpečnostní kontrolní kanály, výrazně zkrátily čekací dobu a skutečně zajišťují stejně pohodlné cestování jako autobus. .