Ekonomika

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen

souhrn

V květnu se akcie modrých čipů znovu vrátily ke králi. Index Šanghajské burzy cenných papírů 50, který představuje vážené modré čipy, vzrostl o 5,63%, mnohem lépe než akciové indexy v Šanghaji a Shenzhenu. Kumulativní nárůst v prvních pěti měsících tohoto rok dosáhl 8,48%, což zdůrazňuje hodnotu investice. S pomocí blue-chip větru a předních schopností aktivního a pasivního řízení investic získaly fondy ICBC Credit Suisse pro investory značné absolutní výnosy.mezi nimi

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-0

  V květnu se akcie modrých čipů znovu vrátily ke králi. Index Šanghajské burzy cenných papírů 50, který představuje vážené modré čipy, vzrostl o 5,63%, mnohem lépe než akciové indexy v Šanghaji a Shenzhenu. Kumulativní nárůst v prvních pěti měsících tohoto rok dosáhl 8,48%, což zdůrazňuje hodnotu investice.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-1

   S pomocí blue-chip větru a předních schopností aktivního a pasivního řízení investic získaly fondy ICBC Credit Suisse pro investory značné absolutní výnosy. Mezi nimi čtyři fondy, včetně ICBC New Blue Chips a ICBC Large Cap Blue Chips, zvýšily k 31. květnu tohoto roku své čisté jmění o více než 10%.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-2

   ICBC Financial Real Estate a ICBC Shenzhen Securities Dividend ETF nashromáždily více než 100 % za poslední tři roky.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-3

   Zasvěcenci z oboru poukázali na to, že s návratem akcií A k hodnotě a otevřením čínského finančního trhu vnějšímu světu se očekává, že akcie s modrým čipem budou i nadále posilovat a pozornost si zaslouží vysoce výkonné fondy s modrým čipem. Od roku 2017 mají akcie A styl „modrého čipu“ a výkon fondů s modrým čipem je přitažlivý.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-4

   Fondy s modrým čipem aktivně spravované společností ICBC Credit Suisse nejen překonaly trh, ale také výrazně překonaly své konkurenty. . Z dlouhodobého hlediska fondy s modrým čipem aktivně spravované společností ICBC Credit Suisse nadále dosahují lepších výsledků.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-5

   Údaje o větru ukazují, že k 31. květnu byly modré čipy s velkou kapitalizací ICBC, které se v loňském roce umístily mezi top 10 v akciích společnosti Galaxy Securities , nashromáždili kumulativní návratnost 44 za poslední tři roky. 79%, čímž překonala výkonnostní měřítko přibližně o 20%, zatímco tříletý „pětihvězdičkový“ fond společnosti Galaxy Securities - ICBC Financial Real Estate dosáhl za poslední tři roky kumulativní návratnosti 122,31%, čímž překonal referenční hodnotu o 66 %.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-6

   Zasvěcenci z oboru naznačují, že investoři, kteří jsou optimističtí ohledně trhu s modrými čipy, ale nemají zkušenosti s identifikací jednotlivých akcií, mohou k investování použít fondy s modrým čipem v rámci profesionálních institucí. Například ICBC Credit Suisse má silnou komplexní sílu v aktivním a pasivním investování a její produkty fondu modrých čipů si vedly dobře. Investoři, kteří se chtějí podělit o celkový průměrný výnos akcií s modrým čipem, si mohou vybrat pasivní fondy s modrým čipem a investoři, kteří optimisticky hodnotí akcie s modrým čipem, a chtějí usilovat o nadměrné výnosy, se mohou zaměřit na aktivní fondy s modrým čipem.

ICBC Credit Suisse Blue Chip Fund plně vyhozen-7

.