Zábava

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny

souhrn

Zdroj: Times Weekly Dne 30. července vydal oficiální web centrální banky trestní rozhodnutí ohledně platby kartou. Kromě varování byla platba kartou potrestána také konfiskací nelegálního příjmu a pokutou 25,83 milionů juanů. Aby se předešlo finančním rizikům, centrální banka zároveň požaduje, aby držitelé karet do jednoho roku řádným způsobem odebrali obchody se získáváním bankovních karet ve 25 provinciích. A tento trest,Nebo nechte kamaráda z karty zaplatit za nejasnosti

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-0

 Zdroj: Times Weekly Dne 30. července vydal oficiální web centrální banky trestní rozhodnutí ohledně platby kartou. Kromě varování byla platba kartou potrestána také konfiskací nelegálního příjmu a pokutou 25,83 milionů juanů.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-1

  Aby se předešlo finančním rizikům, centrální banka zároveň požaduje, aby držitelé karet do jednoho roku řádným způsobem odebrali obchody se získáváním bankovních karet ve 25 provinciích. A tento trest,Nebo umožnění přátelům z karet platit za nejasný převod kapitálu přidalo mnoho proměnných. Po pozastavení akvizičního podnikání ve 25 provinciích se hodnota uživatelů karet přirozeně výrazně sníží. Pokud jde o to, zda to ovlivní transakci prodeje karetních uživatelů Dahua Smart (002512, sdílená lišta), reportéři Times Weekly nazvali Nanjing Mingpeng „Dahua Smart a Cardyou.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-2

  Platba, žádná z výše uvedených stran nezveřejnila další informace o průběhu výše uvedené transakce. Výše uvedená pokuta za ztrátu v 25 provinciích vyplynula z inspekce donucovacích orgánů v oblasti platebních a platebních transakcí provedené centrální bankou v souvislosti s platbou Cardyou v říjnu 2017. Bylo ověřeno, že společnost Kayou porušila správní předpisy o získávání informací o transakcích, porušila správní předpisy o získávání outsourcingu podnikání, porušila ustanovení o správě ustanovení, porušila správní předpisy o změnách a porušila předpisy pro uchování citlivých informací o bankovních kartáchNeimplementace systému kontroly na místě pro obchodníky a porušení předpisů o správě účtů pro získání a vypořádání. Inspekce také zjistila, že společnost Kayou nevedla úplné záznamy o transakcích v souladu s předpisy, vážně porušila předpisy pro správu systému obchodníků se skutečnými jmény a další porušení a negativně spolupracovala s Čínskou lidovou bankou a dohled.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-3

  Podle příslušných zákonů a předpisůCentrální banka vydala varování společnosti Kayou, zabavila nelegální příjem přes 920 000 juanů a uložila pokutu ve výši více než 24,9 milionů juanů, přičemž celková pokuta činila 25,83 milionů juanů. Aby se předešlo finančním rizikům, společnost Kayou zároveň stáhla z Guizhou, Hainan, Gansu, Hebei, Liaoning, Heilongjiang, Zhejiang, Hunan, Jilin, Ningxia, Chongqing, Anhui, Guangdong (kromě Shenzhenu),Podnikání získávající bankovní karty ve 25 provinciích, autonomních regionech a obcích včetně Guangxi, Šanghaje, Jiangxi, Shaanxi, Jiangsu, Vnitřního Mongolska, Shanxi, Hubei, Xinjiang, Fujian, Henan a Tibetu.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-4

  Společnost Kayou Payment Service Co.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-5

 , Ltd.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-6

  byla založena v roce 2003, dříve dceřinou společností China UnionPay Holdings. Společnost prošla v roce 2009 akcionářskou reformou a v září 2015 ji získala kótovaná společnost Dahua Intelligent. Výkon Cardyou Pay v posledních letech byl však nevýrazný a často se setkával s regulačními pokutami. Podle neúplných statistik reportérů Times Weekly je od roku 2014 platba kartou potrestána centrální bankou nebo jejími přidruženými pobočkami nejméně 7krát.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-7

  V březnu 2014 se společnosti Cardyou Payment nepodařilo implementovat systém skutečných jmen pro obchodníky; neefektivní dohled nad poskytovateli služeb outsourcingu;Nedostatečné monitorování transakcí a nedostatečné řízení rizik; nelegální nasazení zařízení POS; laxní správa účtů pro získávání a vypořádání a používání osobních účtů pro vypořádání bankovních účtů jako účtů pro získávání a vypořádání jednotek “a centrální banka„ zastavila přístup k novým obchodníkům na celostátní úrovni “. V dubnu 2015 došlo v Cardyou Pay opět k „porušení platebních předpisů nefinančních institucí“Šanghajská pobočka Čínské lidové banky byla v procesu „nápravy v časovém limitu a pokutována 50 000 juany“. V roce 2017 společnost Cardyou Pay obdržela 5 lístků za sebou.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-8

  10.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-9

  dubna 2017 byla společnosti Kayou Payment Service Co.

Kartoví přátelé platí lístek: Ztraceno v 25 provinciích, Dahua Smart prodává kapitál a změny-10

 , Ltd. uložena pokuta ve výši 50 000 RMB šanghajskou pobočkou Čínské lidové banky za porušení platebních předpisů nefinančních institucí;27.

  dubna 2017 byla pobočce Shandong společnosti Kayou Payment Service Co. , Ltd. uložena pokuta 470 000 juanů oddělením pro správu podnikání v pobočce Jinan Čínské lidové banky za porušení příslušných předpisů o řízení podnikání při získávání bankovních karet; 27. července V roce 2017 byla společnosti Kayou Payment Service Co.

 , Ltd. uložena oprava v časovém limitu a pokuta 60 000 RMB od šanghajské pobočky Čínské lidové banky za porušení obchodních platebních předpisů;28.

  srpna 2017 centrální pobočka Čínské lidové banky Changsha uložila správní sankce pobočce Kayou Pay Hunan, která byla pokutována 130 000 juanů za „porušení obchodních předpisů při získávání bankovních karet“; 2017 7. prosince pobočka Heilongjiang v Kayou Payment Service Co.

 , Ltd. porušila příslušná pravidla podnikání při získávání bankovních karet. Harbinská centrální pobočka Čínské lidové banky dostal pokutu 60 000 juanů.

  Zasvěcený v platebním průmyslu, který nechtěl být jmenován, řekl Times Weekly, že přítel karty byl tentokrát přísně potrestán, nebo to může souviset s jeho jednáním proti větru a jeho neschopností spolupracovat při nápravě. Dne 26. června 2017 centrální banka oznámila „Rozhodnutí o obnovení čtvrté dávky nebankovních platebních institucí„ Licence k platebnímu podnikání ““„Ve čtvrté várce je 93 platebních institucí.

  Mezi nimi 2 platební instituce neobnoví část svého podnikání a 9 platebních institucí neobnoví. Mezi nimi je i Le Fu Pay. Poté, co centrální banka vydala oznámení o neobnovení, China UnionPay rychle postupovala a úplně vypnula platební rozhraní společnosti Lok Fu Payment za méně než dva měsíce a úplně se stáhla z nabývajícího trhu.

 Po zrušení platby Lok Fu a výběru z národního trhu s akvizicemi se většina hlavního týmu Lok Fu sloučila do Card Friends Payment. Cardyou Pay veřejně prohlásil, že bude přijímat všechny obchodní transakce Lok Fu Payment a poskytovat platební kanály pro své obchodníky. V žebříčku platebních institucí v říjnu 2017 v objemu transakcí úspěšně poskočila platba kartou z 28.

  května na 13. v říjnu. Měsíční objem transakcí vzrostl ze 4,7 miliardy juanů na 57,9 miliardy juanů.

  27. června 2017 bylo dokončeno obnovení platby kartou a je platné do 26.

  června 2022. Platba držitelem karty však současně ztratila činnost získávající bankovní karty ve 25 provinciích. S výjimkou Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu může provádět pouze 7 provincií a měst, včetně Pekingu, Tchien-ťinu, Šan-tungu, S'-čchuanu, Jün-nan, Čching-chaj a Šen-čen.

  získávání bankovních karet. „Odvětví se mění tak rychle. Na základě minulých zkušeností je obtížné získat ztracený trh zpět. “ Výše ​​zmíněný zasvěcený odborník pro Times Weekly.

  Od miláčku po opuštěné dítě Ve skutečnosti, poté, co jej společnost kótovaná společností Dahua Intelligent v září 2015 získala, není obchodní situace společnosti Cardyou Payment optimistická.

  Data ukazují, že celková auditovaná aktiva Cardyou Payment v roce 2016 byla 2. 6,3 miliardy juanů a čistá aktiva 99,33 milionu juanů, ale v roce 2017 (neauditovaná) činila celková aktiva 495 milionů juanů a čistá aktiva poklesla na 52,21 milionu juanů.

  Kromě toho v roce 2016 činil auditovaný provozní příjem společnosti Cardyou Payment 34,29 milionů juanů a čistý zisk 106 milionů juanů; v roce 2017, i když její provozní příjem vzrostl na 599 milionů juanů, její čistý zisk prudce poklesl. Rok ztratil 47,12 milionu juanů a zdá se, že se z původního miláčku stal opuštěný syn.

  Dne 11. března 2018 představenstvo společnosti Dahua Intelligent Company projednalo a schválilo „Návrh na návrh na prodej vlastního kapitálu společnosti Kayou Payment Service Co.

 , Ltd. “ a dne 27.

  března 2018 byl projednán a schválen na první mimořádné valné hromadě akcionářů v roce 2018. Společnost Navrhuje se převést vlastní kapitál Kayoupay na Nanjing Mingpeng,100% vlastní kapitál společnosti Kayoupay je oceněn na 738 milionů RMB.

  Vlastní kapitál společnosti Kayoupay zahrnuje 30% již drženého vlastního kapitálu společnosti a dalších 70% vlastního kapitálu, který nebyl změněn na název společnosti. Uvádí se, že společnost Dahua Intelligent v té době držela 30% vlastního kapitálu společnosti Kayoupay a dalších 70% vlastního kapitálu podepsalo dohodu o převodu kapitálu s akcionáři společnosti Kayoupay a předložilo ji ke schválení Lidové bance. Registraci průmyslového a obchodního převodu lze dokončit až po schválení Lidovou bankou.

  Stojí za zmínku, že jako správní licenci nelze zakoupit ani prodat samotnou platební licenci, lze ji zrušit, ale nelze ji znovu prodat. Pokud chcete získat licenci na akcie, můžete si koupit pouze společnost, která licenci vlastní jako celek.

  „Ačkoli většina organizací v tomto odvětví nevydělává peníze,Licence je ale stále cenná. Zprostředkovatelská platební společnost třetí strany na střední úrovni řekla reportérovi Times Weekly. Stojí za zmínku, že pokud nebude vyřešena celá transakce plateb kartou, společnost Dahua Intelligent hodlá prodat kapitál jako celek. 19.

  října 2017 oznámení, stále potvrzuje, že Dahua Intelligent a Wang Hongyu o platbě kartou 9. Cena převodu za 12% kapitálovou transakci je přibližně 32,83 milionů juanů. Dne 4.

  ledna 2018 oznámení společnosti Dahua Intelligent o upomínce na prodej aktiv odhalilo tajemství společnosti týkající se pozastavení obchodování společnosti 20. prosince 2017 a plánování hlavních emisí.

  Podle akvizice společnosti v březnu 2015 zaplatila Kayou v té době 30% vlastního kapitálu za cenu 108 milionů juanů. Jinými slovy, přátelé z karet zaplatili za celý kapitál 360 milionů juanů. Společnost následně platila ostatním akcionářům za nákupy od karetních přátel, přičemž nakupovala 6,87%, 15,99%, 9,045%, 12,5% od společností Zhou Rui, Ziguang Hechuang, Shangguan Buyan, Guangzhou UnionPay Network Payment atd.

 , A zaplatil 24,73 milionu juanů, 57,56 milionů juanů, 32,56 milionů juanů, 21,51 milionů juanů atd. Pokud bude 100% kapitálový převod společnosti Kayoupay úspěšně dokončen, převodem kapitálu Kayoupay společnosti Dahua Smart dosáhnete investičního příjmu ve výši 370 milionů juanů, což přesáhne 200% čistého zisku auditovaného v roce 2016.

  Pokud jde o důvod prodeje akcií společnosti Kayoupay, společnost Dahua Intelligent uvedla, že to společnosti pomůže zmenšit a integrovat zdroje a vydat se na hlavní odvětví. Podle předchozích oznámení má společnost Dahua Smart stále držitele karet, kteří zaplatili 70% vlastního kapitálu a neprošli postupy převodu. Podle oznámení v současné době drží Dahua Intelligent 30% vlastního kapitálu společnosti Kayoupay. Dahua Intelligent uvedl, že dalších 70% vlastního kapitálu podepsalo dohodu o převodu vlastního kapitálu s akcionáři společnosti Kayoupay a předložilo ji centrální bance ke schválení.

  Po schválení centrální bankou může být dokončena registrace průmyslového a obchodního převodu.

Podle informací Tianyan Check je akcionářská struktura Cardyou Payment 30% Dahua Intelligence, 23,52% HNA Commercial Holdings, 12,5% Guangzhou UnionPay Network Payment, 9,12% Wang Hongyu, 9,05% Shangguan Bayan, 6,87% Zhou Rui a 6,87 Ziguang Hechuang. %, Wang Changgan 2,08%. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Dahua Smart Card Friends 'Equity Hot Doporučení Odložit oficiální účet Sina Finance na vysílání 24hodinového nepřetržitého vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).