Ekonomika

V průměru každý měsíc vstupuje do „nové čtvrté rady“ 7 dongguanských podniků

souhrn

■ Finanční trendy Nedávno vstoupilo do „Nové čtvrté rady“ devět společností v Dongguanu během jednoho dne, které získaly licence a zvonily v Qianhai Equity Exchange Center. Od začátku letošního roku, za pouhých šest měsíců, se počet společností kótovaných na burze v Dongguanu zvýšil o více než 40 a průměrně 7 společností Dongguan vstoupilo každý měsíc do „Nové čtvrté rady“. Podle příslušné osoby odpovědné za centrum pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan),Od této chvíle, Dongguan

V průměru každý měsíc vstupuje do „nové čtvrté rady“ 7 dongguanských podniků

V průměru každý měsíc vstupuje do „nové čtvrté rady“ 7 dongguanských podniků-0

  ■ Finanční trendy Nedávno vstoupilo do „Nové čtvrté rady“ devět společností v Dongguanu během jednoho dne, které získaly licence a zvonily v Qianhai Equity Exchange Center. Od začátku letošního roku, za pouhých šest měsíců, se počet společností kótovaných na burze v Dongguanu zvýšil o více než 40 a průměrně 7 společností Dongguan vstoupilo každý měsíc do „Nové čtvrté rady“.

V průměru každý měsíc vstupuje do „nové čtvrté rady“ 7 dongguanských podniků-1

Podle příslušné osoby odpovědné za centrum pro výměnu akcií Qianhai (Dongguan),Doposud bylo v Qianhai Equity Exchange Center kótováno více než 430 společností v Dongguanu a pro společnosti bylo vybráno více než 200 milionů juanů. Při současném tempu se očekává, že počet společností kótovaných na „New Fourth Board“ tento rok překročí 500. .