Stipendium

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny

souhrn

12. června se z odboru školství v autonomní oblasti dozvědělo, že v letošním roce plánuje Guangxi přijmout 147 středních škol počínaje tříletou juniorskou bezplatnou základní školou na úrovni Zhuang-čínské dvojjazyčné učitele, kteří řídili školení studentů (dále jen „ režie bilingvní studenti učitelů "), kteří budou po ukončení studia směrováni na studenty. Výuka ve 25 krajích (městech, okresech) včetně Yangxian. Nanning mezi nimi plánuje přijmout 30 studentů bilingvních učitelů orientace.Guangxi z roku 198

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-0

  12. června se z odboru školství v autonomní oblasti dozvědělo, že v letošním roce plánuje Guangxi přijmout 147 středních škol počínaje tříletou juniorskou bezplatnou základní školou na úrovni Zhuang-čínské dvojjazyčné učitele, kteří řídili školení studentů (dále jen „ režie bilingvní studenti učitelů "), kteří budou po ukončení studia směrováni na studenty. Výuka ve 25 krajích (městech, okresech) včetně Yangxian.

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-1

   Nanning mezi nimi plánuje přijmout 30 studentů bilingvních učitelů orientace. Guangxi provádí zkoušky bilingvní výuky Čuang-čínština v roce 1981. Za účelem další podpory vědeckého rozvoje etnického vzdělávání a zásadního vyřešení nevyřešených problémů nedostatečné kvantity a nízké kvality dvojjazyčného učitelského týmu Zhuang-Čína navrhuje Guangxi v letech 2014 až 2018 vyškolit přibližně 500 „dosažitelných a udržitelných“ učitelů. „A učitel na základní škole, který je schopen učit bilingvní učební osnovy Zhuang-čínština na základních školách.

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-2

  V duchu „Oznámení o provádění orientovaného vzdělávacího plánu pro učitele dvojjazyčné výuky čuang-čínština na základních školách“ vydaného společně ministerstvem školství, oddělením lidských zdrojů a sociálního zabezpečení, finančním oddělením a úřadem instituce Výbor autonomní oblasti Guangxi Zhuang plánuje v letošním roce zacílit na 25 krajů včetně okresu Binyang. (Město, Okres) Zapsat 147 směrových dvojjazyčných studentů učitelů a školení se ujme Univerzita Guangxi Normal. Společnost Nanning City plánuje přijmout 30 studentů s dvojjazyčnou orientací. Mezi nimi plánuje okres Binyang zaměstnat 5, 3 učitele svobodných umění a 2 učitele přírodních věd; Okres Shanglin plánuje přijmout 23, 12 učitelů svobodných umění a 11 učitelů přírodních věd; Okres Mashan plánuje zaměstnat 2 učitele svobodných umění a učitele přírodních věd.

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-3

   Po 1 učiteli Předmětem a podmínkami zápisu je účast na přijímací zkoušce na všeobecnou školu v roce 2017,Místem původu studentů jsou absolventi všeobecných středních škol v cílovém kraji pro zápis; umí mluvit jazykem Zhuang (včetně místního dialektu Zhuang); výsledky přijímacích zkoušek na vysokou školu dosáhly skóre kontroly přijetí ke Guangxi Higher Vocational College 2017. Jak vyplnit dobrovolníka? Uchazeči, jejichž skóre při přijímací zkoušce na vysokou školu dosáhne minimální kontrolní úrovně pro přijetí na vyšší odborné škole v Kuang-si v roce 2017, by měli vyplnit hlavní primární školu (dvojjazyčný směr čuang-čínština) na univerzitě normální univerzity v Kuang-si v dávném dobrovolnickém sloupci vyšší odborné školy . Svobodná umění a vědy. Po dokončení předběžného schválení dobrovolníků na vyšších odborných školách bude Univerzita Guangxi Normal University organizovat kvalifikované kandidáty k provádění pohovorů.

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-4

   Nakonec se spojí skóre přijímací zkoušky na vysokou školu a skóre pohovorů a vybere se nejlepší přijetí. Orientovaní dvojjazyční normální studenti budou během studia na škole osvobozeni od školného a poplatků za ubytování a příspěvky na živobytí budou poskytovány v souladu s příslušnými zásadami. Po ukončení studia budou studenti orientace, kteří splňují požadavky sjednané práce, zajištěni krajským školstvím,Oddělení jako Úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení jsou odpovědné za zprostředkování zaměstnání, včetně zaměstnanců a pracovních míst.

Nanning plánuje letos přijmout 30 cílených dvojjazyčných učitelů čínské čínštiny-5

Normální orientovaní bilingvní studenti musí před zápisem podepsat „Dohodu o výukovém plánu orientovaného učitele bilingvních učitelů na čínskou bilingvní základnu“ (Guangxi Elementary School) a musí být přiděleni k bilingvní základní škole nebo výukovému místu kraje (města, okresu) Zhuang-Chinese na více než 8 let. .