Zprávy

Okres Yunyang se snaží vybudovat první regionální město elektronického obchodování

souhrn

Okres Yunyang se snaží vybudovat první regionální město elektronického obchodování

Okres Yunyang se snaží vybudovat první regionální město elektronického obchodování-0

  Prvním z nich je vybudování internetového podnikatelského inkubátoru o rozloze 6000 metrů čtverečních a centra veřejných služeb elektronického obchodování na úrovni krajů, které přiláká 89 společností a tvůrců služeb elektronického obchodování a téměř 300 zaměstnanců. V Chongqingu byl založen první systém pro analýzu dat elektronického obchodování na úrovni krajů a úspěšně byl vyvinut veřejný dopravce sítě „Yunchuang Xingkong“ a „go928“ venkovského veřejného účtu WeChat pro veřejné účty Yunyang.

Okres Yunyang se snaží vybudovat první regionální město elektronického obchodování-1

  Zadruhé, regionální veřejná značka „Tiansheng Yunyang“ oficiálně prošla registrací ochranné známky. V současné době je v prodeji více než 50 speciálních zemědělských produktů od 24 společností, včetně 2 prodejen zemědělských produktů, Yufeng Wutianma, Nixi Black Fungus atd. obchody. Třetím cílem je vytvoření „veřejné knihovny produktů“ pro elektronický obchod se zemědělskými produkty.

Okres Yunyang se snaží vybudovat první regionální město elektronického obchodování-2

V současné době bylo zabaleno 25 zemědělských produktů a bylo uloženo 125 jednotlivých produktů. Celková prodejní cena zemědělských produktů v elektronickém obchodování vzrostla o více než 50%. .