Zprávy

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé

souhrn

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé-0

  V květnu velkoobchodní a maloobchodní ceny vepřového masa v našem městě nadále klesaly: průměrná velkoobchodní cena bílých pruhovaných prasat byla 18,78 juanů / kg, což je pokles o 8,12% oproti předchozímu měsíci, o 3 procentní body vyšší než v předchozím měsíci, a pokles 26,6% meziročně; maloobchodní ceny libového vepřového masa byly 31,33 juanů / kg a vepřového břicha 26,86 juanů / kg, což je meziměsíčně pokles o 0,27% a 0,68%, pokles o 0,03% a 1,87 % rok za rokem;Cena vepřového břicha je 31,33 juanů / kg a 26,86 juanů / kg, což je o 2,15 juanů / kg a 5,11 juanů / kg méně než v supermarketech. Podle monitorování Městské obchodní komise: Ceny vepřového masa v našem městě mohou být v červnu i nadále pomalé: Podle údajů ze 4 000 monitorovacích bodů po celé zemi v dubnu 2017 se počet živých prasat meziměsíčně zvýšil -měsíc, počet plemenných prasnic zůstal meziměsíčně stejný a počet živých prasat se pomalu zotavoval. Zásoba plemenných prasnic je stabilní a přísun živých prasat se může stabilizovat.

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé-1

   Cena kukuřice je stále nízká a náklady na chov klesly. Někteří zemědělci se rozhodli v rané fázi zakrýt kotce pro zvýšení nebo druhý výkrm. Zásoby jsou velké a je nutné urgentně vypustit tlustá prasata.

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé-2

   Jak se zvyšují kontroly ochrany životního prostředí, bude zavřeno více farem pro chov prasat a brzy bude krátkodobě odstraněn velký počet místních prasat. Některé importované objednávky vepřového masa podepsané během zvýšení cen vepřového masa budou brzy doručeny. Jak teplota stoupá a klesá poptávka po mase, bude porážka prasat nadále klesat. Školy na všech úrovních se chystají zahájit letní prázdniny a skupinové nákupy vykazují klesající trend.

Ceny vepřového masa v Chongqingu mohou být v červnu nadále pomalé-3

Za účelem stabilizace tržní ceny vepřového masa zahájila Městská obchodní komise nákup a skladování 2600 tun mraženého vepřového masa, které bude zcela dokončeno 27. června. .