Sdružení

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni

souhrn

Od 9. do 12. června se městský propagandistický tým vydal do okresu Jiangnan, okresu Liangqing, okresu Binyang a high-tech zóny, aby provedl řadu propagandistických aktivit ke studiu a realizaci ducha inspekce důležitých projevů Guangxi generálního tajemníka Xi Jinpinga a vyjadřují ducha inspekce generálního tajemníka týkající se důležitých projevů Guangxi. Grassroots. 9. června přišel Li Yuejun, člen Skupiny městské propagandy a zástupce tajemníka Městské komise pro disciplinární inspekci, přednášet do okresu Jiangnan.Prohlédl generálního tajemníka Si Ťin-pchinga

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-0

 Od 9. do 12.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-1

  června se městský propagandistický tým vydal do okresu Jiangnan, okresu Liangqing, okresu Binyang a high-tech zóny, aby provedl řadu propagandistických aktivit ke studiu a realizaci ducha inspekce důležitých projevů Guangxi generálního tajemníka Xi Jinpinga a vyjadřují ducha inspekce generálního tajemníka týkající se důležitých projevů Guangxi.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-2

  Grassroots. 9.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-3

  června přišel Li Yuejun, člen Skupiny městské propagandy a zástupce tajemníka Městské komise pro disciplinární inspekci, přednášet do okresu Jiangnan. Interpretoval ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga při jeho inspekci v Kuang-si a zároveň navrhl konkrétní opatření k jeho provedení ve světle reality. Po vyslechnutí kazatelské zprávy přední kádry účastnící se setkání uvedli, že zpráva má silnou teoretickou, politickou i praktickou relevanci.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-4

  “Kázací zpráva nám poskytuje podstatu důležitého projevu generálního tajemníka. Velmi dobrou vůdčí roli má i nadále dobrá práce ve službách podnikům a podpora hospodářského a sociálního rozvoje městských oblastí. „Liu Hongxia, zástupkyně ředitele úřadu pro rozvoj a reformu okresu Jiangnan, řekla. 9.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-5

  června Lan Lan, člen městské propagační skupiny, tajemník skupiny pro vedení strany a ředitel městské lesnické a zahradní kanceláře, vstoupil do Okres Liangqing kázat základní prvky inspekce generálního tajemníka Si Ťin-pchinga v důležitém projevu Kuang-si. A v kombinaci s typickými příklady výstavby zahrad v našem městě,Hluboce interpretujte „pět pevných“ požadavků, které předložil generální tajemník Xi Jinping, když navštívil Guangxi. Později Lan Lan přišel do společnosti Guangxi Wanshoutang Pharmaceutical Co.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-6

 , Ltd. , aby komunikoval s členy strany, kádry a masami společnosti. Měli hloubkové výměny informací o tom, jak společnosti sloužit a jak ji lépe zapojit.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-7

  městská a sociální výstavba. Toto oznámení vyvolalo ve městě nadšenou odezvu. Wang Xiaosong, zástupce tajemníka výboru strany Chenzhen, řekl: „Po vyslechnutí tohoto oznámení mám nové chápání ducha důležitého projevu generálního tajemníka a jsem více věří v další práci na zmírnění chudoby. “6 Dne 9.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-8

  dne Li Haiguang, člen skupiny městské propagandy a náměstek ministra odboru práce na přední frontě výboru městské strany, odešel do okresu Binyang kázat a interpretovat ducha Inspekce důležitého projevu Guangxi generálního tajemníka Si Ťin-pchinga. Kazatelská zpráva je komplexní a konkrétní, se silnou výstižností a funkčností.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-9

  „Poslechnutí zprávy městské propagandistické skupiny posílilo naši důvěru v dobrou práci v Binyangově charakteristické kultuře.

Předat ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka v Guangxi na místní úrovni-10

  Naše literární a umělecké kruhy musí převzít odpovědnost za ochranu, kopání a zdědění těchto kulturních zdrojů. Rodné město keramiky se stane silnější a větší. “řekl Lin Jingda, předseda Federace literárních a uměleckých kruhů v okrese Binyang.

 12. června vypracoval Shi Riquan, člen Skupiny městské propagandy a výkonný viceprezident Městské školní školy, jako člen strany a kádr High-tech zóny, ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga během inspekcí v Guangxi a Nanningu a komplexně a přesně kázal základní podstatu projevu generálního tajemníka. , A dal konkrétní vodítko, jak hluboce pochopit podstatu důležitého projevu generálního tajemníka a realizovat ducha projevu generálního tajemníka. Po prezentaci Shi Riquan také komunikoval a komunikoval s představiteli členů strany v high-tech zóně, pouličních stranických a vládních vůdců, „dvou nových“ stranických organizací a veřejných řečníků atd.

 , A všichni diskutovali o tom, jak konsolidovat a zlepšit účinnost správy měst, zlepšování inovačních schopností a talentů.

Proběhly hloubkové výměny informací o výměnách a spolupráci. Členové strany a kádři na schůzi vyjádřili, že musí dodržovat kombinaci učení a používání,Aplikujte to, co jste se naučili, úzce se integrujte do reality, realizujte ducha důležitého projevu inspekce generálního tajemníka Xi v Guangxi a propagujte reformu a rozvoj high-tech zóny a hospodářský a sociální rozvoj na novou úroveň. .