Vzdělání

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang

souhrn

12. prosince byl v Harbinu zahájen dvanáctý kongres provincie Heilongjiang Čínské demokratické ligy. S projevy vystoupil Long Zhuangwei, místopředseda ústředního výboru NLD, a Chen Haibo, zástupce tajemníka KSC Heilongjiang Provincial Party. Setkání se zúčastnili provinční vůdci Zhao Min, Sun Dongsheng a Hong Yuanshu. Ve svém projevu Long Zhuangwei poukázal na to, že Heilongjiangská demokratická liga má slavnou historii a skvělé tradice.V dlouhodobé revoluci, výstavbě a reformě

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-0

  12. prosince byl v Harbinu zahájen dvanáctý kongres provincie Heilongjiang Čínské demokratické ligy.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-1

   S projevy vystoupil Long Zhuangwei, místopředseda ústředního výboru NLD, a Chen Haibo, zástupce tajemníka KSC Heilongjiang Provincial Party. Setkání se zúčastnili provinční vůdci Zhao Min, Sun Dongsheng a Hong Yuanshu.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-2

   Ve svém projevu Long Zhuangwei poukázal na to, že Heilongjiangská demokratická liga má slavnou historii a skvělé tradice. V rámci dlouhodobé revoluce, výstavby a reforem vždy úzce spolupracoval s Komunistickou stranou Číny a významně přispíval k hospodářskému a sociálnímu rozvoji Heilongjiangu. Nový provinční výbor demokratické ligy Heilongjiang zvolený na této konferenci převezme historickou odpovědnost vedení členů provincie za vytvoření nové situace pro demokratickou ligu Heilongjiang v nové éře a nové fázi.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-3

  Doufáme, že prostřednictvím této konference budou všichni členové provincie dále mobilizováni, aby zdědili a pokračovali ve slavné tradici dlouhodobé úzké spolupráce mezi Demokratickou ligou a Komunistickou stranou Číny, udržovali a zlepšovali spolupráci mezi stranami.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-4

   a systém politických konzultací pod vedením Komunistické strany Číny a užší sjednocení s soudruhem Si Ťin-pchingem.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-5

   Kolem ústředního výboru Komunistické strany Číny, který je jádrem, kolem centra a sloužící celkové situaci,Nezapomeňte na původní záměr, pokračujte v postupu a novými příspěvky k uskutečnění čínského snu o velkém omlazení čínského národa. Ve svém projevu Chen Haibo uvedl, že za posledních pět let se provinční stranický výbor Heilongjiang Čínské demokratické ligy vždy držel ideologické konstrukce jako jádra, přičemž vytrvalost a rozvoj socialistických vzdělávacích a praktických aktivit s čínskými charakteristikami byla hlavní linie, upevňující správné politické směřování a neustále upevňující ideologické a politické základy. Upevněte politický konsenzus; plně využijte výhod tohoto odvětví, organizujte odborníky a vědce, aby se zaměřili na nevyřešené problémy v ekonomické, politické, kulturní a sociální výstavbě provincie, jakož i na horké a obtížné otázky, které lidi zajímají, aktivně radí a poskytovat návrhy a ve všech aspektech práce bylo dosaženo nového pokroku.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-6

   Komplexní revitalizaci a rozvoj Longjiangu nelze oddělit od jednotné fronty a spolupráce a podpory různých demokratických stran.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-7

  Doufáme, že zemský výbor provincie Heilongjiang Demokratické ligy pevně uchopí správné politické směřování, bude vždy trvat na tom, aby sloužil celkové situaci kolem centra, bude i nadále posilovat svou vlastní konstrukci a neustále vytvářet novou situaci v práci Demokratická liga. Zhao Yusen jménem 11. výboru provincie Heilongjiang Demokratické ligy přednesl zprávu s názvem „Nezapomeňte na původní záměr, pokračujte a přispějte ke komplexnímu rozvoji Heilongjiangu.

Projev Long Zhuangwei a Chen Haibo na zahájení dvanáctého národního kongresu v provincii Heilongjiang-8

“(Autor: Guo Ming-hua).