Počítač

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A

souhrn

Dne 12. června uspořádal Výbor pro rozvoj cestovního ruchu autonomní oblasti 14 městských výborů pro rozvoj cestovního ruchu, aby svolaly videokonferenci o datovém spojení mezi monitorovacím provozem cestovního ruchu v Guangxi a platformou pro nouzové velení za účelem podpory datového spojení scénických míst na úrovni 4A. Na schůzce musí být všechna scénická místa na úrovni 4A připojena k platformě pro video sledování do 1. října tohoto roku. Pokud nebudou dokončena, budou upozorněni žlutou kartou.Oprava v omezeném čase

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A-0

  Dne 12.

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A-1

   června uspořádal Výbor pro rozvoj cestovního ruchu autonomní oblasti 14 městských výborů pro rozvoj cestovního ruchu, aby svolaly videokonferenci o datovém spojení mezi monitorovacím provozem cestovního ruchu v Guangxi a platformou pro nouzové velení za účelem podpory datového spojení scénických míst na úrovni 4A. Na schůzce musí být všechna scénická místa na úrovni 4A připojena k platformě pro video sledování do 1. října tohoto roku.

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A-2

   Pokud nebudou dokončena, budou upozorněni žlutou kartou. Pokud oprava není na místě ve stanovené lhůtě, kvalifikace pro scénická místa na úrovni 4A bude přímo zrušena. Datové připojení kamerového dohledu v scénických místech je důležitým obsahem platformy pro monitorování provozu a nouzové velení v odvětví cestovního ruchu po celé zemi a po celé zemi. Na konci září 2016 Výbor pro rozvoj cestovního ruchu autonomního regionu dokončil dokování s monitorovací platformou Národní správy cestovního ruchu.

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A-3

  Signály kamerového dohledu všech 4 scénických míst na úrovni 5A a některých klíčových scénických míst na úrovni 4A v Lemandi byly připojeny k platformě Národní správy cestovního ruchu. V současné době systém Komise pro rozvoj cestovního ruchu v autonomním regionu dokončil dokování s 9 městskými monitorovacími sub-středisky v Nanningu, Guilin, Liuzhou, Beihai, Wuzhou, Qinzhou, Baise, Hezhou a Fangchenggang s přístupem k více než 90 scénickým místům a dalším než 300 kamer.

Guangxi podporuje ukotvení dat z kamerového dohledu na scénická místa na úrovni 4A-4

.