Kultura

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic

souhrn

Když jsem přišel do vesnice Dongxin, města Chengxiang v kraji Long'an, který se nachází v hoře Dashi, nejintuitivnější pocit je: existuje mnoho skalnatých hor, málo půdy, málo vody a přírodní zdroje jsou velmi neplodné. Chcete-li se dostat z chudoby, není to pro Dongxin Village žádná malá výzva. V současné době Dongxin Village zkoumá cestu ke zmírnění chudoby - aby plně hrála roli vůdce, s „Leader + Leading Enterprise + Farmer“Model pro řízení domácností postižených chudobou

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic-0

 Když jsem přišel do vesnice Dongxin, města Chengxiang v kraji Long'an, který se nachází v hoře Dashi, nejintuitivnější pocit je: existuje mnoho skalnatých hor, málo půdy, málo vody a přírodní zdroje jsou velmi neplodné. Chcete-li se dostat z chudoby, není to pro Dongxin Village žádná malá výzva. V současné době Dongxin Village zkoumá cestu ke zmírnění chudoby - aby plně hrála roli vůdce, s „Leader + Leading Enterprise + Farmer“Model podporuje rozvoj chudých domácností a zvyšuje jejich příjem.

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic-1

  Tato cesta umožnila obyvatelům vesnice Dongxin postupně vidět naději, jak se zbavit chudoby a zbohatnout. Pokud jde o smělost, „vůdce“ nejprve zbohatne.

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic-2

  Viděl jsem ve vesnici Dongxin, že na poli roste kukuřice, která je ve vesnici tradiční plodinou. Není zde žádná řeka a těch pár rýžových polí je „Wang Tian Tian“.

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic-3

  „Býval jsem stejný jako ostatní vesničané,Stačí zasít kukuřici a dělat drobné práce a za rok nebudete moci vydělat mnoho peněz. „Řekl Ma Ligui, vesničan z vesnice Dongxin. Ma Ligui nyní našel nový způsob rozvoje velkoplošného chovu kuřat. Ma Ligui nás přivedla ke své kuřecí farmě,„ Boty šlapou po dezinfekční vodě.

Demonstrace „vůdce“ přináší naději do chudých vesnic-4

  “ „Připomněla:„ Teď všichni děláme vědecké chov kuřat,Ne nedbalý.

  „Na kuřecí farmě klepe a dělá si legraci velké množství kuřat a výkřik„ cvrlikání, cvrlikání “je hlasitý a jasný. „ Je tu 9 000 kuřat a jsou chována 28 dní. Obecně platí, že lze uvolnit po 4 měsících. „Ma Ligui řekl.

  Ma Ligui se rozhodla chovat kuřata ve velkém měřítku, protože se inspiroval vesničanem Suninghua. V roce 2015 viděla, že stejný vesničan Suninghua vydělal spoustu peněz na chov kuřat ve velkém. Stačí ji následovat a opravdu se to podařilo. "Všichni spolupracujeme se skupinou Guangxi Fufeng.

  Společnost poskytuje kuřecí sazenice, krmivo, léky a technické poradenství a nakupuje je za pojištěnou cenu. Potřebujeme pouze chovat kuřata. V průměru může každá kuřecí farma vyprodukovat 2 šarže na rok může každá várka blízká Wan Yu vydělat více než 60 000 juanů ročně. “řekla Ma Ligui.

  Aby bylo možné investovat do výstavby kuřecích farem,Ma Ligui si také půjčil velkou částku peněz. Ma Ligui nyní nejen splatil své dluhy, ale také rozšířil kuřecí farmu. Obě kuřecí farmy fungovaly společně a cesta k bohatství se stala širší a sebevědomější. Pod vlivem a snahou Ma Ligui a Suninghua, dvou „schopných mužů“, se vesničané přidali k velkému chovu kuřat.

  Za pouhé dva rokyVčetně 5 zbídačených domácností, 33 domácností ve vesnici Dongxin se podílelo na velkém chovu kuřat a bylo také založeno profesionální družstvo pro kuřecí farmy Long'an County Dongxin. Nejlepším průvodcem je následovat chudé domácnosti, aby ochutnaly nový sladký „příklad“. V současné době pět chudých domácností chová kuřata ve velkém měřítku a Su Guozhen je jednou z nich.

  Su Guozhen má nepohodlné nohy a chodidla, pěstovala kukuřici. Jen dost k jídlu. S podporou a pomocí Suninghua si půjčil 50 000 juanů na zřízení kuřecí farmy o rozloze 650 metrů čtverečních.

  Nyní začal chovat třetí dávku kuřat. První dvě dávky přinesly čistý zisk více než 20 000 juanů. „Během procesu chovu kuřat mi Suninghua pomohl kontaktovat společnost a představit kuřecí smažit a dvakrát za tři dny ke mně přišel, abych naučil zkušenosti s chovem kuřat a řídil vědecký chov kuřat.

 Velmi mi to pomohlo a věřím, že se zbavím chudoby a zbohatnu.

  „Su Guozhen řekl.

  Na kuřecí farmě ubohé Su Guozhen jsem našel Suninghua, který jako první ve vesnici vyzkoušel kuřecí chov ve velkém. Organizuje více než tucet vesničanů, aby pomohl 10 000 kuřatům Su Guozhena získat první vakcína. “Několik z nás.

  Zemědělci tvoří skupinu pro vzájemnou spolupráci při prevenci epidemií.

  Když někdo potřebuje pracovní sílu,Prostě si navzájem pomáhejte. "Su Ninghua řekla, když dávala kuřecí sazenice. V posledních několika letech některé asistenční jednotky a pečovatelské společnosti darovaly některé kuřecí sazenice některým chudým farmářům. Kvůli nedostatku zkušeností s chovatelstvím a rozptýlenému prodeji byl však kuřecí průmysl skličující.

 " Suninghua svědkem selhání vesničanů při rozšiřování kuřat a jejich mladší bratr Suninghe vytvořil kapitál 30 000 juanů,Půjčka od banky ve výši 70 000 juanů postaví kuřecí farmu o rozloze více než 600 metrů čtverečních a bude usilovat o spolupráci s předním podnikem Guangxi Fufeng Group. Představil 10 000 kuřat společnosti a choval kuřata pod technickým vedením poskytovaným společností. O čtyři měsíce později dosáhl čistého zisku více než 30 000 juanů a stal se prvním člověkem ve vesnici Dongxin, který vydělával peníze chováním kuřat ve velkém měřítku.

  Největší výhodou spolupráce se společností je, že si nemusíte dělat starosti s prodejem. Ani ptačí chřipka před nějakou dobou neměla na naše farmáře žádný dopad. „Su Ninghua řekl, že doufá, že povzbudí více chudých domácností k velkému chovu kuřat, aby se více chudých domácností mohlo chudoby co nejdříve zbavit. Povzbuďte vládu k nákupu služeb„ vůdce “.

 “ Ve skutečnosti nejdůležitější věcí pro velkochovy kuřat je správa kuřat a správa izolačních místností. „Suninghua byl zaneprázdněn komunikací s členy,"To, zda jsou kuřata chována dobře, určuje velikost příjmu.

  Teplota musí být udržována na 32 ° C až 35 ° C.

  Počasí je v posledních dnech příliš horké. Pokud chcete vyložit plastovou fólii, musíte podívejte se na teploměr každé dvě nebo tři hodiny a seřiďte jej kdykoli.

  “Tyto zkušenosti jsou bohatstvím, takže velcí chovatelé kuřat ve vesnici Dongxin se hodně obcházejí. Dnes je „vůdce“Rovněž využívá své vlastní výhody, aby více přispěl ke zmírnění chudoby vesnice Dongxin. V letošním roce obecní výbor obdržel více než 500 000 juanů z prostředků finanční podpory z finanční podpory na vyšší úrovni a dary od charitativních osob z asistenční jednotky a staví 5 průmyslových kuřecích farem na zmírnění chudoby, aby povzbudil chudé domácnosti ke vstupu do komunity a kuřata.

  "Prostřednictvím investic vesnického výboru do budování kurníku pomáhají družstva vedení a společnost podepisuje smlouvy na snížení rizik. "Způsob, jak zbohatnout, může pomoci lidem zbavit se chudoby a chudé domácnosti mohou chovat kuřata, aby zbohatly. může zbohatnout.

  „První tajemník vesnice Dongxin Liang Feng uvedl, že do konce července se očekává dokončení pěti kuřecích farem na snižování průmyslové chudoby a do konce roku lze dosáhnout kolektivního ekonomického příjmu vesnice ve výši 25 000 juanů. Pět chudých domácností ve vesnici bude také spravovat tyto kuřecí farmy, aby se zbavily chudoby a zbohatly.

  Aby mohla lépe hrát roli „vůdce“, místní vláda „pozvala pány“, tento rok oficiálně uznala Suninghua a Ma Ligui jako „vůdce“ pro podnikání a bohatství a podepsala dohodu o nákupu jejich služeb. Jako přední poskytovatel průmyslových služeb pomůže chudým domácnostem poskytovat technické poradenství v průběhu celého procesu od výstavby kurníku po produkci kuřete. Snižte riziko chudých domácností chujících kuřata.

Specifickým obsahem je vést nové zemědělce nejméně 10krát ročně a uspořádat skupinu 10 lidí pro vzájemnou spolupráci při prevenci epidemií atd. V dnešní době je energie vůdce ještě silnější. Na cestě ke zmírnění chudoby se vesnice Dongxin krok za krokem přibližuje ke šťastnému a krásnému životu. .