Technologie

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery

souhrn

Zdroj tohoto článku: Pekingský ranní příspěvek Po 12 letech francouzský tým včera brzy ráno vyřadil Belgii, aby znovu vstoupil do finále mistrovství světa. Může tento francouzský tým plný mladých bouří, stejně jako jejich předchůdci, přivést po 20 letech znovu Hercules Cup pro Francii? V letech 1998 a 2018 měly oba francouzské týmy silné silné stránky a své vlastní charakteristiky.Brankář Bartez V

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-0

 Deschamps (datová mapa) Zdroj tohoto článku: Pekingský ranní příspěvek Po 12 letech francouzský tým včera brzy ráno vyřadil Belgii, aby znovu vstoupil do finále mistrovství světa. Může tento francouzský tým plný mladých bouří, stejně jako jejich předchůdci, přivést po 20 letech znovu Hercules Cup pro Francii? V letech 1998 a 2018 měly oba francouzské týmy silné stránky. A mají své vlastní vlastnosti.

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-1

  Ačkoli brankář Bartez VS Lori udělal vtip „máslová ruka“, je nepopiratelné, že Bartez je v roce 1998 stále spolehlivější součástí francouzského týmu. Na tomto mistrovství světa francouzský tým připustil pouze 2 góly v 7 hrách. Brazílie, jejíž soupeři mají ve finále Ronalda, může čelit Bartezovi jen při pohledu na míč a povzdechu. Lori je dvojnásobným kapitánem francouzského týmu a Tottenhamu a jeho sílu nelze podceňovat.

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-2

  Jeho dovednosti na brankové čáře jsou velmi dobré a jeho reakce je naprosto na světové úrovni. Včerejší semifinále čelilo ostré ofenzivě Belgie, Lori hrála velmi dobře. Francouzský tým však na tomto mistrovství světa nezažil zkoušku penaltového rozstřelu.

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-3

  Bude Lori čelit této situaci ve finále?Obránci Lizarazu, Desailly, Blanco, Tulam VS Hernandez, Varane, Umtiti, francouzský tým Paval v roce 1998, obranná linie je klasika. Blanco a další čtyři hráči jsou všichni postupující, útočící, ustupující a defenzivní hráči, kteří mohou být sami. Schopnost francouzského týmu vstoupit do finále úzce souvisí s jeho výkonem.

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-4

 V osmifinále pomohla Blancova zlatá koule v prodloužení Francii 1: 0 k vyloučení Uruguaye. V semifinále se Tulam znovu postavil a právě jeho dva góly umožnily francouzskému týmu porazit Chorvatsko 2: 1.

Guan Gong vs. Qin Qiong! Nezkušený! Francouzský tým snů PK98 má stále mezery-5

  Ve srovnání se svými předchůdci je obrana francouzského týmu horší ve schopnostech a zkušenostech. Varane a Umtiti mají pro ně v příslušných klubech Ramose a Piqueho “Zkontrolovat mezery "je stále nezralé vést sám. Hernandez a Pawar, dva teenageři, hráli v této soutěži dobře, a to je dobrá show, která kdysi vedla k přerušení světové vlny. Nedostatek veterána je Vzhledem k nedostatkům a nejistotám francouzské obranné linie, když čelíme složité situaci ve finále, není snadné říci, zda může přežít.

 V záloze jsou záložníci Zidane, Vieira, Deschamps, Petit VS Kanter, Pogba, Matuidi, francouzský tým Griezmann v roce 1998 a francouzský tým v roce 2018. Existují charakteristiky, ale ve srovnání s nimi jsou hráči před 20 lety klasičtější. Vieira a Pettit byli v té době hlavními hráči šampiona Premier League Arsenalu. Zidane a Deschamps jsou hrdinové Juventusovy po sobě jdoucí Ligy mistrů.

  Pokud jde o obrannou tvrdost a útočnou kreativitu, nemají téměř žádné slepé uličky. Nyní tento francouzský tým kvůli Kanterově existenci činí efekt obranné bariéry nižší než před 20 lety.

  Pokud ale chcete ve hře získat výhodu, záleží zcela na hře Pogby.

 Pokud je záložník Manchesteru United v dobrém stavu, francouzský tým ve finále pevně uchopí iniciativu v záloze. Útočníci Henry, Trezeguet VS Mbappé, Giroud Pokud ve francouzském týmu nastane v roce 1998 nějaký nedostatek v sestavě, je to jejich útočník.

  Henry a Trezeguet byli v té době mladí, ne dost na to, aby unesli „Galského kohouta“Útočník je důležitým úkolem a Djokaf a Givas nevystoupili výjimečně. Góly francouzského týmu pocházely spíše ze středního pole a dokonce ze zadní části hřiště. Ve srovnání s Henrym a Trezeguetem je současný francouzský tým bezpečnější na útočné linii. Výkon Mbappého v předchozích hrách je všem zřejmý a štítek „honícího chlapce“ byl pevně připevněn k jeho hlavě.

 Ačkoli Giroud nepřijímá odpovědnost za skórování, jeho role taktického opěrného bodu na přední linii je velmi zřejmá.

  Hlavní trenér Jacques VS Deschamps Před mistrovstvím světa v roce 1998 nebyli lidé optimističtí ohledně hlavního trenéra Jacquesa, ale nakonec vedl tým k vítězství v šampionátu a vtlačil podporu do koryta francouzského fotbalu. V té době se Jacques odvážil vzdát Cantony,Založit Zidana jako jádro a vyhrát světový pohár se zjevnými nedostatky současně lze označit za hrdinu francouzského fotbalu.

  Přestože má současný francouzský tým mimořádný talent a sílu, Deschampsova koučovací schopnost nebyla lidmi plně uznána. Pokud však Deschamps konečně povede svůj tým k tomu, aby vyhrál Herkulesův pohár, věřím, že hodnocení lidí se o něj hodně zlepší.

Klíčová slova: Blanco France World Cup.