Sportovní

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin

souhrn

Před půl rokem slečna Chen, která poprvé přijela do Nanningu, překročila cestu a zjistila, že zde bude v budoucnu žít. V té době se slečna Chen zastavila u přechodu zebry a čekala, až přejde silnici. vozidla se postupně zastavila jako schůzka. Před přechodem pro chodce se řidič autobusu vyklonil z okna a pokynul jí, aby nejprve přešla silnici. Trpět"„Zdvořilost,“ řekla slečna Chen s dojetím: „V té době bylo mé srdce plné

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-0

 Motorová vozidla dávají přednost chodcům před přechodem pro chodce.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-1

  Před půl rokem slečna Chen, která poprvé přijela do Nanningu, překročila cestu a zjistila, že zde bude v budoucnu žít. V té době se slečna Chen zastavila u přechodu zebry a čekala, až přejde silnici. vozidla zastavila postupně jako schůzka. Před přechodem pro chodce se řidič autobusu vyklonil z okna,Nejprve jí naznačil, aby přešla silnici.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-2

  Paní Chen, která obdržela „zdvořilost“, si povzdechla: „V té době bylo mé srdce plné tepla a zrodil se pocit sounáležitosti. “ Od té doby se do řad zdvořilosti přidala i paní Chen.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-3

  vozidlo mi dovolí, když jsem sám Můžete také dát přednost v čase. “Po mnoho let Nanning vždy trval na převzetí dopravy, která úzce souvisí s každodenním životem občanů, jako vstupního bodu k vytvoření národní civilizované město. Jeden problém je vyřešen jeden po druhém a postupuje se krok za krokem.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-4

  Mezi nimi aktivita „komfortního přechodu zebry“ přinesla změnu motýla v civilizovaném chování měst.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-5

  Kvůli porozumění je Nanning ochoten zpomalit během letošního přijímacího řízení na vysokou školu, Nanning se shodoval se silným deštěm. Liják však nenamočil lásku lidí Nanning - 8.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-6

  června v 11:40,Na Jinzhou Road kandidáti spěchali ze vyšetřovací místnosti s deštníky a čekali na ně kromě svých úzkostných rodičů i vozidel, která trpělivě zaparkovala před přechodem pro chodce. V ten den, aby silnice zůstala nerušená a umožnilo více kandidátům a rodičům rychle projít v deštivých dnech, čekal zdvořilostní tým dlouhý stovky metrů téměř 5 minut, během nichž nezazněl žádný naléhavý roh.

Yongcheng je plný civilizovaných a zdvořilých květin-7

 Silný déšť otestoval svědomí města; zdvořilost ukázala humanistickou péči o město. Takové příběhy, které zahřívají srdce, oplývají Nanningem: Na křižovatkách se signály přechodu pro chodce a elektrickými policejními systémy nemusíte být nervózní, abyste se rozhlíželi, můžete ovládat signální světla přechodu, čímž omezujete konflikty chodců a vozidel;Na přechodu pro chodce se nemusíte bát neustálého pohybu vozidel projíždějících kolem.

  Řidič je pro vás ochotný zastavit před přechodem pro chodce .

 . .

  „Polite Zebra Crossing“ byla původně agenda v roce 2012 Činnost „Public Civilized Traffic Guidance“ prováděná naším městem. Zpočátku byla propagována pouze v autobusovém a taxi průmyslu. Mnoho řidičů si stěžovalo:„Není na to zvyklý!“ Nanning se ale opravdu pohnul: vysláním pracovníků sociálního dohledu hlídat všude, prováděním speciální intenzivní nápravy prostřednictvím oddělení dopravní policie, odhalováním necivilizovaných a zdvořilých vozidel v hlavních médiích a zahrnutím nelegálních vozidel jako obchodního chování řidiče. hodnocení .

 .

 . Po intenzivní publicitě a efektivní regulaci provozuŘidiči autobusů a taxikářů se dostali do vědomí a míra zdvořilosti odvětví veřejné dopravy byla vždy udržována na přibližně 98%. Ještě překvapivější je to, že díky autobusovému průmyslu se do řad civilizovaného zdvořilosti přidalo stále více osobních automobilů.

  Civilizace zdvořilosti se postupně rozšířila z jediného zdvořilostního přechodu na zdvořilost před přechodem pro chodce a zdvořilost před přechodem pro chodce.

 ,Existuje „pět zdvořilostí“, například řádné řazení do fronty, například zdvořilost autobusem, zdvořilost výtahem atd.

  „Díky porozumění je Nanning ochoten zpomalit.

 “ Když se zdvořilost stala zvykem, lidé chválili novou atmosféru města.

  Kvůli civilizaci dává Nanning lidem pocit sounáležitosti „Co je to civilizace?“ Na tuto otázku dalo mnoho lidí Nanningu tuto odpověď:„Civilizace znamená, že když uděláte něco, co považujete za samozřejmost, můžete u ostatních vyvolat pocit tepla a zároveň vaše chování může nakazit ostatní. “ Červen Nanning už byl příliš horký a pan Zhang z Henanu byl také teplý srdce. ——Na křižovatkách, kde nejsou žádné semafory, přestože je objem dopravy velký, z důvodu zdvořilého chování vozidel,Dokázal rychle přejít silnici a zkrátit čas, který byl vystaven slunci.

  „Do Nanningu jsem přišel pracovat po maturitě v roce 2014.

  Myslím, že je to teplé město a život zde je velmi šťastný. “ Civilizace může být „nakažlivá“. Možná nevíte, kdo je „komickou hvězdou“ autobusů Nanning, ale když jedete po silnici,Bude následovat další vozidla, aby společně zaparkovali, zdvořilí k chodcům.

  Možná jste nikdy neslyšeli o „soukromém mistrovi zdvořilosti automobilu“, ale v procesu učení se od řidičů autobusů upřednostňují přednost v jízdě před chodci, takže už nemáte spěch. Občanská slečna Ma velkoryse dala svému řidiči palce při přechodu přes přechod pro chodce:„Mohou převzít iniciativu, aby mi poskytli zdvořilost. Myslím si, že kromě práce řidiče autobusu je to spíše projev kulturní kultivace člověka. Nevím, kdo je řidič, který mi dal zdvořilost, ale jejich chování říká mi, abych byl v každodenním životě dobře kvalifikovaným občanem.

  “Auto umožňuje lidem vzdát se civilizace a tepla;Lidé odpouštějí autu, odpouštějí mír a odpouštějí porozumění. Toto je Nanning, město s teplotou.

  Díky komičnosti získal Nanning hodně chvály. Před nějakou dobou se „arogantní muž Audi“ z jiných míst stal negativním výukovým materiálem pro civilizovanou komičnost.

  , více lidí zvenčí připomíná přechod zebry v Nanningu. Chvála,Ve výsledku se Nanning stal „ohněm“. „Ministerstvo veřejné bezpečnosti bojuje se čtyřmi černochy a eliminuje čtyři škody“, „Globální organizace pro bezpečnost dětí“, „hostitel satelitní televize Hunan Zhang Dandan“ a další veřejné účty Weibo a velké V jsou dokonce více s laskavým svolením Nanninga na Weibu. Akce veřejného blaha zamávala vlajkou a zakřičela.

  Tváří v tvář chvále to lidé v Nanningu jednoduše nazývají „všední“.

  Wang Zhijie, zástupce ředitele Úřadu civilizace Nanning, uvedl:„Civilizovaná zdvořilost je původně obyčejná věc. Důvodem, proč jsme vynaložili velké úsilí, abychom to dokázali dobře, je zajistit občanům bezpečné cestování. “ Liang Zhanfan, zástupce ředitele úřadu městské dopravy, uvedl: „Průmysl veřejné dopravy je okno pro Nanning do světa. Být civilizovaným a zdvořilým je naší vlastní prací a to nestačí.

  “Poslechněme si hlas obyčejných občanů - pan Luo, majitel soukromých automobilů z jiných míst, řeklDůvod, proč se přidal k civilizované zdvořilosti, je ten, že ho vedla Nanningova zdvořilá atmosféra.

  Pán taxislužby Pan řekl, že zdvořilost k chodcům je jen dobrým zvykem při řízení. Občanka Huang řekla, že díky automobilům lidé odpouštějí a lidé jim to odpouštějí. Tuto scénu vidí ve svém každodenním životě.

  Buďte klidní a nedivte se. Toto je Nanning, město, kde jsou květiny civilizace v plném květu.

.