Místní

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování

souhrn

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování-0

 Odpoledne 12.

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování-1

  června na parkovišti Centra licencí veřejné bezpečnosti v okrese Jinjiang v Čcheng-tu občanka paní Li vytáhla mobilní telefon, přejela prstem a klikla na „Vybrat auto“, „Potvrdit“ a „Odemknout "tlačítka a poté odtáhli poblíž samoobslužný elektromobil z půjčovny timesharingu. Dveře vozu snadno odjely.

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování-2

  O 35 minut později paní Li zaparkovala elektromobil na vyhrazeném parkovišti poblíž obce. Zaplaťte 19 juanů na telefonu. Toto je 43.

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování-3

  den, kdy paní Li používá sdílené auto k odchodu z práce. Ve srovnání s tím, jak v minulosti řídila soukromé auto do az práce z práce, ušetřila téměř 500 juanů za benzín a parkovné. Samoobslužný pronájem nových energetických vozidel a sdílených jízdních kol, který paní Li zažila, bude představen provinčním oddělením (jednotkám).

Zavedení sdílených automobilů a jízdních kol do první várky asi 20 provinčních agentur a jednotek se ujalo vedení v pilotování-4

  První várka 20 jednotek potvrdila zavedení sdílených automobilů.

 V pilotním projektu se ujala vedení první várka asi 20 sdílených automobilů, která vstoupila do přímých jednotek provincie. 12.

  června se reportér dozvěděl od správy věcí provinční agentury, že u příležitosti „Národního týdne propagace úspory energie“ a „ Národní den s nízkými emisemi uhlíku ", veřejné instituce v provincii S'-čchuan Před několika dny se uskutečnila řada reklamních aktivit zaměřených na úsporu energie a zahájení ceremoniálu týdne propagace energetických úspor. Provinční vyšší lidový soud, ministerstvo spravedlnosti a statistický úřad vyjádřil svůj záměr zavést do jednotky nová energetická vozidla. Výše uvedená jednotka je členem provinčních oddělení (jednotek) pro implementaci pilotní aplikace samoobslužného pronájmu času na sdílení nových energetických vozidel. V březnu letošního roku vydal úřad pro záležitosti provinční správy dokument k implementaci pilotní aplikace nového samoobslužného leasingu s časovým sdílením energetických vozidel v provinčních odděleních (jednotkách).

  Po vyžádání a prověření bylo do první várka pilotů a bude instalována v blízké budoucnosti. Uvádí se, že podpůrná zařízení, která mají být vybudována pro pilotní práce, jsou plně financována novou půjčovnou energetických automobilů a v každé pilotní jednotce, která je vybavena 3–5 elektrickými vozidly, a elektricky je rozumně nastaveno 6–10 nabíjecích hromádek sdílení času samoobslužných vozidel je zajištěno pro zaměstnance kanceláře Pronájem a samoobslužné služby nabíjení elektromobilů. Elektrická vozidla lze propojit v pilotních jednotkách. Společnost pro sdílení automobilů v S'-čchuanu již spolupracovala s okresní vládou Jinjiang v Čcheng-tu.

  Li Zhaohui, osoba odpovědná za společnost, uvedla, že dalším krokem bude aktivní účast na propagaci nových energetických vozidel v provinčních vládních agenturách.

  Těší se na podporu nových energetických vozidel prostřednictvím vedoucí role vládních úředníků.

  Propagace a aplikace v celé společnosti plně naplní sociální přínos podniku. „Implementace samoobslužného modelu leasingu s časovým sdílením nových energetických (elektrických) vozidel vede k prozkoumání nových způsobů, jak zaručit vládní vozidla po reformě systému oficiálních automobilů, a poskytnout vládním úředníkům pohodlnou, rychlou a ekonomickou ekologickou dopravu bezpečnost. Zároveň je prospěšné plně hrát roli v předvádění a vedoucí roli používání elektrických vozidel agenturami a podporovat popularizaci a aplikaci elektrických vozidel v celé společnosti. "Uvedla příslušná osoba odpovědná za oblastní úřad pro záležitosti provincie.

  Před koncem měsíce, kdy sdílená kola vstoupí do kancelářské oblasti, se bude počítat počet poptávky po sdílených kolech. Kromě sdílených automobilů bude zelená cesta provinční oddělení (jednotky) budou rovněž používat sdílená kola.

  Oznamoval jsem zavedení sdílených kol „I“ do vládních agentur. Poskytněte pohodlí kádrům a zaměstnancům při používání sdílených kol pro oficiální cestování. Podle prováděcího plánu „Zeleného cestování, úspora energie, I“ sdílená kola vstupující do vládních agentur bude Sichuan od poloviny června postupně prosazovat využívání sdílených jednotek v různých odděleních (jednotkách) a přímo přidružených jednotkách provincie.

  Aktivita je realizována ve třech krocích: Prvním krokem je shromáždit poptávku po sdílených kolech z různých oddělení (jednotek) přímo pod provincií do konce června;Druhým krokem je začít od července, společnost sdílená platforma pro jízdní kola bude vyjednávat s provinčními odděleními (jednotkami) o vymezení sdílených parkovacích ploch pro kola a postupně dokončit uvolnění sdílených kol v provinčních odděleních (jednotkách); posledním krokem je provinční přímá různá oddělení (jednotky) mohou používat sdílená kola na základě zkušeností kádrů a zaměstnanců a potřeb jejich jednotek,Vyjednejte plán propagace sdílených jízdních kol v tomto oddělení a systému se společností sdílenou platformou jízdních kol. Pracovníci správy pokrajinské agentury informovali, že sdílení jízdních kol v agentuře nevstoupilo do všech provinčních útvarů (jednotek), ale na základě skutečné situace místa, povahy, místa konání agentury atd. , Vyjednané s sdílená platforma pro jízdní kola k rozumnému určení polohy agentury. Vytvořte parkovací plochy mimo nádvoří nebo uvnitř nádvoří,Nejen, že propaguje více agenturních kádrů, aby zažily a používaly kola k cestování, ale také maximalizuje pohodlí pro veřejnost.

  (Reporter Li Yuanli) □ News link Národní týden propagace úspory energie S'-čchuan zahajuje pět tematických aktivit. Série publicity o ochraně energie v provincii S'-čchuan z roku 2017 a týden propagace energie byly oficiálně zahájeny 9. června. S'-čchuan se zaměří na Národní týden podpory energie,Série propagačních aktivit 3 + N proběhla v rámci Národního dne nízkouhlíkových technologií a pěti témat.

  Mezi nimi pět tematických aktivit, které byly postupně provedeny, zahrnují: pořádání znalostní soutěže o úsporu energie ve veřejné instituci „Energeticky úsporné a zelené sdílení“, pořádání energeticky úsporných znalostí v síti Changhong Cup „Energeticky úsporný a krásný sečuánský“ cenový kvíz a zahájení „vůdce v oblasti úspory energie a sdílení zelených“Zelené produkty prospívají lidem během cesty po S'-čchuanu, provádějí šetření „Zdraví a energie lesa se mnou“ a provádějí zdravé výlety napříč S'-čchuanem a provádějí „Zelené cestování a úsporu energie se mnou“ sdílení kol mezi vládními agenturami. Rozumí se, že úspora energie veřejných institucí v naší provincii je v popředí země. V roce 2016 se celková spotřeba energie na obyvatele meziročně snížila o 3,43% a spotřeba energie na jednotku budovy klesla o 3. O 61% spotřeba vody na obyvatele meziročně poklesla o 3,59%, čímž překročila energetické cíle stanovené v zemi.

(Reporter Li Yuanli).