Zápas

Zpověď

souhrn

Vyznavač: Sun Daojing, dřívější funkce: zástupce vedoucího okresní vlády v okrese Qiongshan, město Haikou v provincii Hainan. Zločin: Zločin přijímání úplatků. Verdikt: Dne 30. srpna 2016 jej Mezitímní soud v provincii Hainan v Haikou odsoudil k sedmi roky ve vězení za přijímání úplatků. A byla uložena pokuta 700 000 juanů. Fakta o trestné činnosti: V letech 2007 až 2015 působila Sun Daojing jako Qiong Qiong ve městě Haikou v provincii Chaj-nan.

Zpověď

Zpověď-0

 Vyznavač: Sun Daojing, dřívější funkce: zástupce vedoucího okresní vlády v okrese Qiongshan, město Haikou v provincii Hainan. Zločin: Zločin přijímání úplatků.

Zpověď-1

  Verdikt: Dne 30. srpna 2016 jej Mezitímní soud v provincii Hainan v Haikou odsoudil k sedmi roky ve vězení za přijímání úplatků. A byla uložena pokuta 700 000 juanů. Kriminalita: V letech 2007 až 2015 působila Sun Daojing jako sekretářka stranického výboru ve městě Qiongshan District, Haikou City, provincie Hainan.

Zpověď-2

 Během svých funkcí, jako byl zástupce vedoucího okresní vlády Qiongshan, využil své pohodlí ve své pozici k hledání nelegitimních výhod pro Su a dalších šest lidí při získávání pozemků, demolici a nelegální stavbě domů a nelegálně přijímaných úplatků v celkové výši 2,01 RMB milión. Když uvažuji o důvodech, proč jsem upadl do víru zločinu, jedním z nich je použití moci k osobnímu prospěchu. V minulosti byla moje vlastní síla nízká a nízká a nemohl jsem dělat velké věci. Není mnoho lidí, kteří mě prosí.

Zpověď-3

  Nanejvýš několik přátel mi během novoročních svátků dá cigarety a víno.

Zpověď-4

  Nikdy jsem se nestretl s doručením peněz.

Zpověď-5

  Ale od října 2006, kdy jsem byl jmenován tajemníkem stranického výboru okresní vlády Qiongshan ve městě Haikou a později jsem byl zvolen zástupcem okresního guvernéra okresní vlády Qiongshan, byla situace velmi odlišná.

  ruce a moje slova se počítají.

  O mnoha věcech mohu rozhodnout sám,Přirozeně mě hledá více lidí. Jedné noci poté, co jsem se stal na 4 měsíce „nejvyšším vůdcem“, mě Huang, předseda Haikou Dongliang Industrial Co. , Ltd.

 , požádal o pomoc s koordinací vztahů pro rozvoj pozemku ve vesnici Tieqiao ve městě Fucheng a požádal pokladník, který mě požádal, abych to poslal do hotelu Fuyuan v Haikou City. Byl jsem 200 000 juanů, ale opakovaně jsem se mu vyhýbal a trval na tom, abych to dal, takže jsem to musel přijmout. Poté jsem pozdravil zúčastněné strany a netrvalo dlouho, než byla záležitost vyřešena. Abych byl přesný, jsem stále tím, kým jsem, ale jak můj stav stoupá a síla roste, stále více lidí mě těší.

  Když o tom teď přemýšlím, to, co si lidé váží, nejsem já, ale moc v mých rukou dělat věci pro ostatní. Druhým důvodem, proč upadnout do víru zločinu,Je to vaše vlastní sebevědomí.

  Poté, co jsem se stal „nejvyšším vůdcem“, jsem byl oklamán špatnými zvyky lichocení, bezohledných prostředků a uctívání peněz v úřední moci. Tyto nezdravé trendy na mě měly spoustu negativních dopadů. Poté, co jsem poprvé dostal 200 000 juanů v úplatcích, jsem byl také neklidný, ale postupem času jsem postupně zapomněl.

  Místo toho si myslím, že je přirozené a spravedlivé sbírat peníze a dělat věci pro ostatní. A jen já a úplatník víme o penězích a nic velkého se nestane.

  Pod psychologickou kontrolou nad sebevědomím mi několik šéfů v okrese Qiongshan zabývajících se vývojem nemovitostí, demolicí domů a nelegální výstavbou několikrát poskytlo peníze na získání mé pomoci, a já jsem to s klidem přijal. Později jsem nebyl tak jednoduchý jako sebevědomí, ale byl jsem trochu bezohledný.

 Li Lingzhi omdlel a až do incidentu jsem dostal úplatky celkem 2,01 milionu juanů.

  „Často chodím u řeky. Jak si nemohu namočit boty.

 “ Mnohokrát jsem vzal úplatky a konečné expozici se nelze vyhnout. Poté, co jsem byl odsouzen a uvězněn, jsem se za své zločiny hluboce styděl a litoval jsem, co jsem udělal.

Během příštích 6 let vězení budu vážně uvažovat o svém tragickém životě. Připomínám vedoucím kádrům, kteří nyní drží velkou moc, musí se poučit z mých bolestivých zkušeností a skutečně pochopit, že „dobré bohatství pochází z míru a špatně získané bohatství vede k problémům. “ Berte mě jako varování a sledujte se!.