Obchodní

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu

souhrn

Na rozdíl od jiných běžných obchodů, které si vybrali Číňané, Chen Bin řídil „tajnou radu“ v bezpečnostní společnosti Johannesburg-ESS. Je tomu již šest let a v místním obchodě s bezpečností získal pevné místo. „Opravdu nemůžeme podnikat bez odvahy a odvahy,“ řekla Chen Bin. Jako největší město v Jižní Africe a ekonomické centrum celé AfrikyZákon a pořádek v Johannesburgu je již dlouho

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-0

 Business Herald 21.

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-1

  století se liší od běžných obchodů, které si vybírají jiní Číňané. Chen Bin řídil „tajnou radu“ v bezpečnostní společnosti Johannesburg-ESS.

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-2

  Je tomu již šest let a v místním obchodě s bezpečností se prosadil. „Opravdu nemůžeme podnikat bez odvahy a odvahy,“ řekla Chen Bin.

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-3

  Číňané vám dali příležitost pracovat jako největší město v Jižní Africe a ekonomické centrum Afriky jako celku.

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-4

 Veřejný pořádek v Johannesburgu byl dlouho kritizován. Podle čínské „obecné hlavy šipky“ začala úroveň místní veřejné bezpečnosti klesat kolem roku 2000 a existuje trend dalšího zhoršování.

Demystifikace jihoafrického čínského doprovodu-5

  Chen Bin zaměstnával 300 místních černých „strážců“, vybavených téměř 200 střelnými zbraněmi, a byl zodpovědný za bezpečnost 10 čínských shromažďovacích oblastí v okruhu 40 kilometrů od Johannesburgu.

 Denní hlídky, doprovod cenností, osobní bezpečnost a další úkoly, tato čínská služba „Guardian“ je velmi komplexní.

  „Původním záměrem naší společnosti bylo sloužit místním Číňanům a zámořským Číňanům, doprovázet každého v obchodním i každodenním životě,“ řekl Chen Bin.

  „Často říkám bezpečnostním pracovníkům společnosti, že to není moje práce pro vás, ale žít v Joburgu Všichni Číňané vám dali pracovní příležitosti,Proto je bezpečnost Číňanů naší nejvyšší prioritou. "Minulý měsíc narazil bezpečnostní pracovník společnosti Chen Bin na loupežníka v čínském obytném prostoru.

  Obě strany během konfrontace vystřelily desítky střel. Bezpečnostní pracovníci nakonec loupeže odrazili a zaručili osobní i majetek místních obyvatel. " Číňané. Zabezpečení.

  “Lupiči se nezaměřují pouze na místní Číňany, ale 80% obchodních transakcí Číňanů je v současné době v hotovosti.

 To nepochybně přitahovalo největší pozornost lupičů a naše práce má před sebou dlouhou cestu, "řekl Chen Bin.

 „ Šípková divize "reaguje rychleji než policie.

 " Naše vybavení je lepší než místní policie a reakce rychlost je rychlejší a naši zaměstnanci se odváží bránit, když narazíte na lupiče, “řekl Chen Bin.

 „ Udělat to znamená mít odvahu. Nestačí se bát věcí a musíte střílet v kritických okamžicích. „Chen Bin uvedl, že úroveň platů bezpečnostních pracovníků společnosti je v tomto odvětví velmi vysoká, ale vstupní prahová hodnota a požadavky jsou také velmi přísné.

 “ Budeme pořádat dvě pravidelná setkání týdně, abychom představili nedávnou bezpečnostní situaci.

  jsou ve službě. Pravidelně také provádějte střelecký výcvik a testování. "Podle něj někteří bezpečnostní pracovníci často jednali statečně a podávali pomocnou ruku místním lidem, kteří tím trpěli, a získali si za to respekt a reputaci. Normou je požadavek na bezpečnost v Jižní Africe.

  Jihoafrický bezpečnostní průmysl je velmi rozvinutý, ať už místní nebo cizí osoby. Je běžné, že společnosti nebo jednotlivci požadují zabezpečení.

  Velké místní bezpečnostní společnosti v Jižní Africe mají relativně vysoký podíl na trhu. Číňané vstoupili do bezpečnostního průmyslu relativně pozdě. V současné době existují také čínské společnosti zakládající bezpečnostní společnosti v Jižní Africe a místní společné podniky. Jelikož Jižní Afrika má různé požadavky na kapitálový poměr a pracovní pozice zahraničních společností a bezpečnostní společnosti jsou průmyslem náročným na pracovní sílu, většina jihoafrických bezpečnostních společností najímá místní obyvatele.

  Nejběžnější místní je tedy „Černý doprovod. “Domovy několika velkých rodin v Jižní Africe jsou střeženy bezpečnostní společností 24 hodin denně a na zdi nebo bráně dvora bude logo bezpečnostní společnosti a někteří bezpečnostní pracovníci budou střežit bránu zbraní Zahraniční společnosti v Jižní Africe Existují dvě nejběžnější situace pro použití bezpečnostních služeb: jedna, pronájem místní kancelářské budovy, služby nemovitosti kancelářské budovy zahrnují bezpečnost;Zadruhé, pokud pracujete v nezávislé nemocnici, musíte si najmout bezpečnostní společnost.

  Tento přístup přijaly zastoupení nebo pobočky některých čínských společností v Jižní Africe. Služby poskytované bezpečnostní společností zahrnují nejen dispečink profesionálních bezpečnostních pracovníků ve službě, ale také instalaci bezpečnostních systémů, jako jsou energetické sítě a kamery pro budovy.

  Pokud si nemůžete dovolit 24hodinové rezidentní náklady na zabezpečení,Můžete si také vybrat jiné typy bezpečnostních služeb. Pokud je například vykradena domácnost, může bezpečnostní společnost po obdržení zprávy prostřednictvím poplašného systému dříve umístěného v domácnosti rychle pomoci policii a na pomoc poslat blízkého osobního strážce. Kromě toho každodenní výlety nebo aktivity zaměstnanců zahraničních společností nebo přijímání pracovníků domácích ústředí do Jižní Afriky na jednání,U akcí atd.

Bude předem dohodnuta schůzka s cílem najmout bezpečnostní společnost, aby byla zajištěna bezpečnost cestování. (Zdroj: Xinhuanet).