Žena

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 13. června. 12. června se uskuteční sedmé zasedání vedoucí skupiny pro integraci dopravy v Pekingu-Tianjin-Hebei a první setkání vedoucí skupiny pro výstavbu integrovaného dopravního systému v Xiong'anu. Nová oblast se konala, aby zprostředkovala informace od důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o zřízení nové oblasti Xiongan a integraci dopravy Peking - Tchien-ťin - Hebei a podstatě ústřední řady dokumentů

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-0

  Web Securities Times (www. stcn. com) 13.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-1

   června. 12. června se uskuteční sedmé zasedání vedoucí skupiny pro integraci dopravy v Pekingu-Tianjin-Hebei a první setkání vedoucí skupiny pro konstrukci komplexního dopravního systému v Xiongu. proběhla nová čtvrť, která zprostředkovala Studie o duchu důležitých pokynů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o vytvoření nové oblasti Xiongan a integraci dopravy Peking-Tchien-ťin-Hebei a o duchu ústřední řady dokumentů,Stejně jako v duchu setkání skupiny vedoucích vývoje v Pekingu-Tianjin-Hebei bude výzkum a podpora prvního průlomu v integraci dopravy Peking-Tianjin-Hebei podporovat plánování a výstavbu komplexního dopravního systému v nové oblasti Xiongan.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-2

   , skupina letiště Peking-Tianjin-Hebei a koordinovaný rozvoj přístavů Tianjin-Hebei.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-3

   Podle zpráv z China Communications News ze dne 13. schůze setkání zdůraznilo, že rok 2017 je prvním rokem plánování a výstavby nové čtvrti Xiong’an. Podpora výstavby dopravy v nové oblasti Xiongan je hlavním politickým úkolem, který nám zadal ústřední výbor strany. Musíme se zaměřit na průlomy v zavedení komplexního systému řízení oddělení dopravy a urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan; zaměřit se na průlomy ve formulaci komplexního plánování dopravy a učinit celková opatření pro komplexní plánování dopravy.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-4

  Inovovat koncepty plánování, podporovat integraci více předpisů a zlepšit mechanismus přípravy plánování; zaměřit se na průlomy ve zlepšování systému a mechanismu investic a financování dopravy, zvýšit podporu zvláštních fondů, prozkoumat nové investiční a finanční modely a nové cesty a posílit koordinace a inovace dopravních politik; došlo k průlomům v prohloubení reformy systému schvalování konstrukcí dopravy aIntenzita reformy „decentralizace, řízení a služeb“ bude implementována co nejdříve, aby bylo možné implementovat řadu nedávných stavebních projektů, které jsou naléhavě nutné a mají vyspělé podmínky; zaměřit se na průlomy ve výstavbě místních zákonů a předpisů v oblasti dopravy ; zaměřit se na průlomy ve výstavbě zeleného a nízkouhlíkového dopravního systému.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-5

   Setkání zdůraznilo Tento rok je závěrečným rokem pro první průlom v integraci dopravy mezi Pekingem a Tchien-ťin-Hebei. Je nutné dále zvyšovat práci intenzita.

Ministerstvo komunikací: Urychlit výstavbu vnější páteřní dopravní sítě v nové oblasti Xiongan-6

Zaměřte se na zaostávající vazby, identifikujte nedostatky v práci, konsolidujte pracovní opatření a zajistěte, aby do konce roku bylo dosaženo významné výstavby dopravní infrastruktury v Pekingu-Tchien-ťin-Hebei, zlepšení úrovně přepravních služeb, jednotných průlomů v politice řízení dopravy a významného pokroku bylo učiněno v integraci dopravy; Klíčové speciální projekty, jako je městské centrum, zimní olympijské hry a nové letiště;Je nutné komplexně prosazovat klíčové projekty a úkoly v civilním letectví, přístavech a prevenci a kontrole znečištění ovzduší; je nutné předem naplánovat návrh nejvyšší úrovně integrace dopravy na období 2018–2020. Všechny strany zaměřují své úsilí na řešení těžkých problémů, prosazování tvrdohlavosti a podporu integrace dopravy v Pekingu, Tchien-ťinu a Che-peji. (Securities Times News Center).