Cestovní ruch

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června, spolufinancováno městskou lidovou vládou Tianjin a Národní komisí pro rozvoj a reformy, ministerstvem vědy a technologie, ministerstvem průmyslu a informačních technologií, státní internetovou informační kanceláří , Čínská akademie věd a Čínská akademie inženýrství První světová zpravodajská konference se bude konat v Tianjinu ve dnech 29. až 30. června. Podle ekonomických informačních zpráv 1

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13. června, spolufinancováno městskou lidovou vládou Tianjin a Národní komisí pro rozvoj a reformy, ministerstvem vědy a technologie, ministerstvem průmyslu a informačních technologií, státní internetovou informační kanceláří , Čínská akademie věd a Čínská akademie inženýrství První světová zpravodajská konference se bude konat v Tianjinu ve dnech 29.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-1

   až 30. června. Podle zpráv z Ekonomického informačního deníku 13.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-2

  ,Huai Jinpeng, zástupce tajemníka výboru městské strany v Tchien-ťinu a ředitel přípravného výboru konference, uvedl, že při pohledu na obecný vývoj doma i v zahraničí bylo zahájeno nové kolo vědecké a technologické revoluce a průmyslové transformace a svět vstupuje do nového období hospodářského rozvoje, kterému dominují inteligentní průmyslová odvětví. Se zaměřením na strategické umístění budovy „Tianjin Smart Port“ využije Tianjin sílu celého města ke spojení rukou s organizátory.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-3

  Vybudujte platformu světové úrovně pro uvolňování pokročilých inteligentních vědeckých a technologických úspěchů, platformu pro spolupráci v oblasti inovací, platformu pro shromažďování průmyslových odvětví a dokovací platformu pro investice a financování a vytvořte čínský banner v oblasti globálních inteligentních technologií.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-4

   Tématem první světové zpravodajské konference je „Směrem k éře velké inteligence“ a je dodržováno celkové umístění „vysokého výchozího bodu, hlavního proudu, mezinárodního a charakteristického“. Během tohoto období se bude konat řada aktivit jako „Jedna konference, jedna výstava, jedna soutěž“ (tj. World Smart Conference, World Smart Technology Exhibition a World Smart Driving Challenge). Zhang Yuzhuo, člen stálého výboru výboru městské strany Tchien-ťin a tajemník okresního výboru Binhai New Area, poukázal na to, že na konferenci budou pozváni akademici obou akademií, odborníci z „Programu tisíce talentů“, vedoucí pracovníci nadnárodních podniků , společnosti v oblasti inteligentních technologií,Konference se zúčastnilo mnoho hostů, včetně vedoucích vědeckých výzkumných institucí a institucí rizikového kapitálu.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-5

   Binhai New Area využije pořádání konference jako příležitost k zaujetí strategické pozice, posílení projektů spolupráce, optimalizace průmyslového prostředí a prozkoumání nových cest a hromadění nových zkušeností k urychlení éry velkých inteligencí.

První světová inteligentní konference se bude konat v Tianjinu na konci června-6

(Securities Times News Center).